Saç Uzatma Yöntemleri Bioblasin sac uzatan sampuani

bence şampuanın kremli olması sıkıntı, zamanında kremli şampuan kullandım diye tutam tutam döküldü saçlarım, saç umzanlarıda kremin saç köklerine değmemesi gerektiğini söylüyor diye biliyorumm

geçen haftasonu ikisi bir arada olanını aldık. ben ikidir kullanıyorum dökülmede gözle görünür bi azalma var. ama saçlarımda bi elektriklenme oldu. artık saçlarım boyun hizasında ve dalgalı diye midir bilemem. sanki dalgalarım için wax kullanmam gerekecek gibi. sinameki kürü ile birlikte kullanıyorum bakalım ne sürede etki edecek. :KK25:

bugün buldum ve aldımm nihayett :KK53: sinameki kürü ve bu şampuanla beraber bakalm nasl sonuç alıcam merak içerisindeyimm :44:

Bayanlar ben Konyadayım ve burda hicbir yerde bulamadım bu şampuanı. Yok mu bana yardımcı olcak ben burdan aldım diyecek bir dost??

Kızlar yine sarmaşık özlü sadece saç kremi olarak tasarlanmış bir üründe gördüm bugün watsonsta.
Ama normalde krem kullanmadığım için almadım..Ama içimde de kalmadı değil yani.
Bitkisel steroller içerdiği için saç uzamasını uyarır yazıyor yine..Bilemedim ki?Sizce

ayy evet kızlar bende bugun gördum tv de...acaba nasıl? şampuan değiştirmekten bıktım..1 hafta önce gliss aldım siyah kutu olandan bırde saç maskesi...dökülme tam gaz devam edıyor içime sinmedi...bioblas mı alsam ki

cnm saçların dökülüyorsa kurutulmuş lavantayı ocakta 5 dk kadar kaynat banyodan cıkarken o suyu saçlarına dök öyle çık zten o suyun saçlarına zararı olmuyor durulamana gerek yok yani dökülmeyi anında kesiyor denersen eger fark edersn bunu zaten benim bi ara dökülüyodu lavantayı 1 kere yaptım dökülme anında durdu kardesminde bi ara dökülüyodu o da yaptı lavantayı onunkinide anında kesti cok etkili bsey bu lavanta aktarlarda satılıyo ben paketini 1 tl ye almıştım dökülmeyi durduran sampuanlara para dökmeye gerek yok 1 tL cok zahmetlide degil zten denemek isteyen denesin kızlar :)

ben de uzatma konusunda pek umutlu değlim ama kullanıyorum işte bi şişe bitsin bakalım, yani sonuçta çok da bşy beklememeliyiz bi şampuan ne kdr saç uzatabilirki (=

Ben 3-4 yıldır Bioblas kullanıyorum, saç uzatma etkisi falan görmedim. Dökülmeye karşı biraz etkili evet ama öyle yeni saç çıkmasına çok da yardımcı olmuyor. Saçımı yumuşacık yapıyor o yüzden kullanıyorum.

Mrh. Bende kullaniyorum biobls ayni zamanda sac uclarima serumda suruyorum benim saclarimda hizli uzama gerceklesmeye basladi ama serumdandir bence diye dusunuyorum

MAKRO MARKETTE buldum ben. oraya bir bak istersen...

Ben de Bosna tarafında olunca işte ordaki makroya baktım Kuleye gittiğimizde oraya baktım kipaya baktım reale baktım en son burda Akyurt diye biyerden buldum :) Şu an kullandığım şampuanın bitmesini bekliyorum :) teşekkür edermm yine de :)

Ben de Bosna tarafında olunca işte ordaki makroya baktım Kuleye gittiğimizde oraya baktım kipaya baktım reale baktım en son burda Akyurt diye biyerden buldum :) Şu an kullandığım şampuanın bitmesini bekliyorum :) teşekkür edermm yine de :)

rica ederim yardımcı olamadık zaten sevindim bulduğunuza demekki ben çok şanslıymışım ilk aramamda hemen makroda buldum:))

X