Saç Uzatma Yöntemleri Bioblasin sac uzatan sampuani

Ellen3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2012
130
0
kizlar 2,5 haftadir kullaniyorum ve sacim 1,5 cm uzadi daha simdiden tavsiye ederim dokulmeyide durduruyor yani reklamda gosterdikleri kadar var sadece diger sampuanlara gore daha pahali

kizlar 2,5 haftadir kullaniyorum ve sacim 1,5 cm uzadi daha simdiden tavsiye ederim dokulmeyide durduruyor yani reklamda gosterdikleri kadar var sadece diger sampuanlara gore daha pahali

tatlım normal şartlarda zaten saç ayda 2 santim uzuyor.bende de dökülme çok kullandım aylarca ama faydasını göremedim.

ben de bugün kullanmaya başlıcam açıkcası bir etki yapıcakmı bilmiyorum ama benim saçlarım aynı zamanda çok dökülüyor umarım uzamasına da etki eder ben 2si 1 arada olanını aldım çünki saç kremi saçları yıpratıyor diyor herkes o yüzden birde böyle deneyeyim dedim :KK34:

bu şampuanı ben de çok merak ediyorum,cidden uzamada etkilimi ark.lar? ısırgan otu içeriyo sanırım hatırladığıma göre,o da uzatmaya baya yararlı zaten... :44:

ayy evet kızlar bende bugun gördum tv de...acaba nasıl? şampuan değiştirmekten bıktım..1 hafta önce gliss aldım siyah kutu olandan bırde saç maskesi...dökülme tam gaz devam edıyor içime sinmedi...bioblas mı alsam ki

ben dün kullandım kızlar saçlarımı çok yumuşacık yaptı krem kullanmadığım halde ve benim saçlarım boyalı..uzamasını da yazıcam kullandıkça :KK1:

sürekli sac uzatan bişeyler arayan biri olarak reklam benimde ilgimi çekti :KK1:ve dün fiyatını sordum 10 tl dedi uygun da aslında.ama hemen alamadım alıcam bugün yarın...suanda BARCELİNO yagını kullanıyorum 1 aydan fazla oldu uzamasından memnunum ama çok dökülme oldu yaaa.bunu da alıcam inşAllah.bende paylaşırım gelişmeleri..sacımı yeni boyadım dipten ölçüyodum kaç cm uzadı diye ama bayadır ölçemedim.kullanmaya başladıktan sonra ölçer yazarım:KK34:

hee gözenekleri açma konusunda da katılıyorum..ben uzun zamandır sac kremi kullanmıyorum..zaten şampuanlarda artık hep kremsiz.en son blendaks aldım arındırıyo çok güzel.ya zaten hep aynı şampuanı kullanmak olmuyo gerçekten.arada degiştirmek gerek..

Canim bahsettigin sampuan Bioblas'ın Sarmaşık özlü şampuanı dimi?Bende almayı düşünüyorum.
Kaşıntı yanma falan yapıyomu? Saçı kurutuyo mu?Benim saçlar röfleli olduğu için çabuk kuruyo,karısıyo.

deneyenler ve farkı görenler yazsın ark.lar ona göre alıcam bende :KK34:

Canim bahsettigin sampuan Bioblas'ın Sarmaşık özlü şampuanı dimi?Bende almayı düşünüyorum.
Kaşıntı yanma falan yapıyomu? Saçı kurutuyo mu?Benim saçlar röfleli olduğu için çabuk kuruyo,karısıyo.

canım benim saçım da boyalı ve 1 yıl önce röfleden yanmıştı..saç kremi kullanmadığım halde yumuşacık oldu tabi yıkadıktan sonra taramakta zorlandım ve glissin sıvı saç kreminden sıktım yıkadıktan sonra rahat taramak amaçlı kurutmadı saçımı aksine nemlendrdi sanki ben 2si 1 arada aldım üzerinde kremi sayesinde saçlarınızı ve saç diplerini nemlendirir yazyordu gerçekten öle yaptı...tabi herkeste aynı sonucu verirmi bilmiyorm...

canım benim saçım da boyalı ve 1 yıl önce röfleden yanmıştı..saç kremi kullanmadığım halde yumuşacık oldu tabi yıkadıktan sonra taramakta zorlandım ve glissin sıvı saç kreminden sıktım yıkadıktan sonra rahat taramak amaçlı kurutmadı saçımı aksine nemlendrdi sanki ben 2si 1 arada aldım üzerinde kremi sayesinde saçlarınızı ve saç diplerini nemlendirir yazyordu gerçekten öle yaptı...tabi herkeste aynı sonucu verirmi bilmiyorm...

inşallah etkisini görürüz yarın bende alicam cnm :)

benim de belime kadar gelen saçlarım röfleden yandı ve kısacık kaldı. hiç alışamadım ve kendimi böyle çok kötü hissediyorum. bir an önce uzaması lazım saçlarımın :KK43: bugün alıp hemen kullanmaya başlayacağım. umarım bir faydasını görürüm...

X