Saç Şekillendiriciler Saçlarımın kabarmaması için ne kullanmalıyım?

kubra75

Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2012
18
0
arkadaşlar ben saçlarımı gece örüp sabah aciyorum daha dogal dalgalar oluyor ama sabah actıgımda kabarabiliyor yada cok dagınık gözüküyor bu nedenle bi ürünle düzeltmek istiyorum jole mi alayım saç köpügümü engin tecrübelerinizle bana yardımcı olmanızı istiyorum :) markada verirseniz iyi olur teşekkürler :KK66:

bende yaparım öyle ama bazen dedğin gibi kabarıyor ve tüleriyor ama bunu şu şekilde çözebiliyorum yıkadaıktan sonra kurut az nemli kalsın sonra geniş fırçayla tara kurutma makinasına karşı yani fön çekiomuş gibi yap sonra saçlarını ör tülerme olmuyor sabah açınca... saçı çok nemli bırakıp örünce kabarıyor

canım ben bu şekillendiricinin taragıyla hafif kurutup örüyorum sinüzitim azmasın diye ördükten sonra normal kurutma makinesiyle biraz daha kurutuyorum eger senin yaptıgın gibi bıraksam bi süre sonra baş agrısı çekerim yinede tesekkürler :) sende nemli bırakma bence ne olur ne olmaz dert cıkarma

Eklentiler

• $SINBO-SHD-2651-SAC-SEKILLENDIRICI-SOK-FIYAT__34297839_0.jpg
    $SINBO-SHD-2651-SAC-SEKILLENDIRICI-SOK-FIYAT__34297839_0.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 1.802
canım ben iki gün önce hobby nin wax ını aldım banyodan cıkınca nemli saça sürüyorum biraz kuruduktan sonra da örüp yatıyorum.Normalde benim saçlarım feci kabarır hatta arkadaşlarımın dalga konusudur saçlarım ama bu şekilde hiç kabarma olmadı bundan sonrada böyle kullanmayı düşünüyorum :) watsons dan 6liraya almıştım ürünü.yardımcı olur umarım

Benden tavsiye jöle kullanmayın.Hiç kepek olmayan saçlarımda kepek yaptı,saçlarım dalgalıydı ve tamamen kıvırcık yapmak için jöle kullanıyordum bir ara.Kullanıyorsanız da çok az tercih edin.

serum kullanmayı dene.saçlarının kabarmasının nedenlerinden biride saçının nemsiz olması eğer saçını nem dengeini ayarlarsan saç kabarmaz.banyo yaptıktan sonra hafiften havluyla kurut.iyi bir markanın serumunu al.ben down under naturals kullanıyorum.saçlarım kabarmıyor.çok pahalı bir üründe değil ayrıca en son16 TL mi ne aldım.o ürünün şapuanı kremi ve saç açıcısınıda kullanırsan saçların kabarmaz.
saçını şekillendirirkende yıkadıktan sonra hafif nemini al o serumdan sür,kullanıdığın jöle ileuçlarına kafan eğili bir şekilde jöleyi sür,hafiften havlu ile nemini al.sonra kendiliğinden kurusun.saçların su dalgası gibi oluyor.

X