Cilt Bakımı Ürünleri Diadermine dengeleyici yüz yıkama jeli hakkında yardım

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

ellabella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2011
704
10
kızlar merhaba

diadermine beyaz çay ve ginseng özlü dengeleyici yıkama jelini kullanmaya başladım. fakat kullanım talimatları diye bir bölüm yoktu. günde kaç defa yüzünüze uyguluyorsunuz? bir sabah bir akşam mı? yoksa günde 1 defa mı?

yardım ederseniz çok sevinirim

Son düzenleme:
canım yüz yıkama jeli her gün kullanılır yani sabah kalkınca, sonra da akşam yatarken falan. peeling ya da maske gibi gün sınırlaması yok, adı üstünde temizleyici

kızlar merhaba

diadermine beyaz çay ve ginseng özlü dengeleyici yıkama jelini kullanmaya başladım. fakat kullanım talimatları diye bir bölüm yoktu. günde kaç defa yüzünüze uyguluyorsunuz? bir sabah bir akşam mı? yoksa günde 1 defa mı?

yardım ederseniz çok sevinirim

canım ben de cilt temizleyicisi kullanacağım ama bir çok marka arasında şaştım kaldım sen diaderminden memnun kaldın mı deneyimlerinden bahseder misin biraz?

diadermine in jelini değil de köpük temizleyicisini kullanmıştım, çok memnun kalmıştım, tavsiye ederim... cildim karma bu arada..

diadermine in jelini değil de köpük temizleyicisini kullanmıştım, çok memnun kalmıştım, tavsiye ederim... cildim karma bu arada..

ya marka marka dolaşıyorum valla kafayı yiyecem şimdi de murad diye bi markanın ürünü var ona bakıyodum çok pahalı bana ama işe yarayacaksa razıyım senin bu ürün hakkında bi bilgin var mı arkadaşım:KK43:

ya marka marka dolaşıyorum valla kafayı yiyecem şimdi de murad diye bi markanın ürünü var ona bakıyodum çok pahalı bana ama işe yarayacaksa razıyım senin bu ürün hakkında bi bilgin var mı arkadaşım:KK43:

canım kusura bakma yeni gördüm yazdığını. benim cildim hassas bir cilt çok açık tenliyim. daha önce nivea, garnier, yves rocher, la roche, clean and clear gibi markalar kullandım bunun yanı sıra gül suyunu da tonik olarak kullanıyordum ama hiçbiri iyi gelmedi cildime. sonra safran sabunu kullanmaya başladım o iyi geliyordu ama çok kurutuyordu.

diadermine için yorumumsa MÜKEMMEL! :KK16: ay harika ya bayıldım. yüz yıkama jelini sabah ve akşam kullanıyorum nasıl farketti cildim nasıl yumuşak pürüzsüz. ayrıca bir de toniğini aldım. sabah yüzümğ yıkadıktan sonra toniği sürüyorum. gece de yıkadıktan sonra argan yağı sürüp yatıyorum cildim :nazar: harika! kesinlikle tavsiye ediyorum. diadermine ürünlerinden şaşmam bir daha.

benim cildimde cok hassas kuru gibi ama degil en ufak birşeyde kızarır sivilce cıkar hemen ama diadermine iyi gelmedi bana cok gerildi yüzüm nivea kullanıyorum ben cok iyi geldi

Merhaba bayanlar. Yagli bir cildim var yani aslinda alnim ve burnum yagli yanaklatim kışın kuru ama yine de sivilce oluyor. Makyaj yapmaya da yeni basladim sayilir evde pek çok ürünüm bulunmasına rağmen düzenli bir rutinim yok ama artik olmalı. Bakımlı bir hatuncan olmaya karar verdim. Watsons da pek çok indirim vardi bende yararlanmak istedim. Bugün öğlen gidip makyaj temizleme suyu, göz makyaji temizleme ürünü, yagli ciltler için yüz yikama jeli, dengeleyici peeling,bve yagli ciltler için nemlendirici kremini aldim Diadermine markasinin. Ama bloglara v.s. bakinca pek çok olumsuz yorum gördüm. Değiştirme imkanim var yarin gidip degistirebilirim problem yok çünkü kullanmadim daha hic. Sizce hazir indirim varken garnier netrugina yada başka bir marka falan almalimiyim acil yardimlariniz lazim.

diadermine hala kullanıyorum jelini.. cildim yağlı sabah ve akşam yıkıyorum okadar iyi geldiki yüzüm aydınlandı ve sivilce oluşumuna bile izin vermiyor ve etrafımdaki herkes cildimin farkında.. çok bakım yapardım ama diadermineyi kullandıktan sonra gerek duymuyorum hiçbirşeye herkese tavsiye ederim..

X