diş etlerim sürekli kanıyor.

keskn67

Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2012
21
0
meraba arkadaşlar . dişlerimi fırçalarken sürekli kanıyor. sizce bu iltihap yada C vitamini eksikliği olabilr mi?

Diş taşı varsada kanar canım..Birde diş eti çekilmesi varsa kanar sen en iyisi hekime görün daha detaylı bilgi alırsın biz ne desek boş..

gecikmeden git doktoraa zaten ona göre tedavi uygular hoş bütün yaptıkları bende bi işe yaramadı amaa sen yinede dene ..kanama durdu fakat diş eti çekilmesi devam ediyor sadece çok dikkat ve özen gösterirsen ancak ozaman durdurabiliyormuş..

bende de diş eti kanaması vardı ve diştaşı size önerebileceğim bir bitkisel tedAVi var ibrahim saraçoğlunun sitesinde paradontaks diş eti çekilmesi kürü var onu satın aldım.
dişetlerim pembeleştı sağlıklı şu an kanamam yok doktorumda diş taşın yok dedi.tavsiye edrim herkese.

bende de diş eti kanaması vardı ve diştaşı size önerebileceğim bir bitkisel tedAVi var ibrahim saraçoğlunun sitesinde paradontaks diş eti çekilmesi kürü var onu satın aldım.
dişetlerim pembeleştı sağlıklı şu an kanamam yok doktorumda diş taşın yok dedi.tavsiye edrim herkese.[

yardımınız için teşekkürler en kısa zamanda edinmeye çalışacağım.

dişetlerim pembeleştı sağlıklı şu an kanamam yok doktorumda diş taşın yok dedi.tavsiye edrim herkese.

bilgi için çok tşk ederm

X