Rus hayat kadınları

yıkılan yuvaların sebebi onlar değil kocaları...

kesinlikle sana katılıyorum.
hiçbir kadın böyle bir yola sürüklenmek istemez, kadın gururu denen bir şey var. bu onların tercihi degil, dışardan baktıgımız da sanki onların tercihiymiş gibi gösteriliyor. uçurumu ben de izliyorum, üstelik her bölümünde ağlayarak ve senaristleri tebrik ediyorum çünkü yer altı gerçeklerini gösteriyor.
şimdi o kadınlara yuva yıkan o.. gözüyle bakılıyor ama yuvayı yıkan sizin kocalarınız! ne işi var onların yanında, aklı başında olan eşinin yanında durur.
yurt dışından ne hayallerle geliyorlar ama ne yola sürükleniyorlar, eminim ki kendi tercihleri degil ama bu yola düştükten sonra artık kabullenmek zorunda kalıyorlar. :KK50:

Ben de bu kişilerle uğraşan tanıdık bir polisle konuşmuştum... Kendi tercih edip gelip kolay yoldan para kazanma amacı güdenler varmış evet.Ama bazılarına da önce iş zorla yaptırılıyormuş işte yok pasaportunu alman için yapmak zorundasın şöyle böyle aylarca çalıştırıldıktan sonra bu işi benimseyip para kazanmaya alışınca bu yoldan, kendileri de yapmaya başlıyorlarmış bu işi artık ..

isteyerek veya değil.

o yıkılan yuvaların sebebi de erkekler.

erkek istemese hangi kadın, kim yıkabilir?

ruslara suç atmak yerine ''namus bekçisi'' kocalara bakmak lazım.

arz talep meselesi hanımlar erkekler yapmasa bu ''iş''te yok olur gider.
kimsenin yuvasına zorla kimse zarar veremez.
aldatmalar da tek taraflı yapılmıyor.

ucurumu ızleyemıyorum ıcım daralıyor ama kızlara cok uzuluyorum rabbım cumlemızın evlatlarını kotunun elıne dusurmesın ınsaallah.

yani kocaları komşu kızıyla kaçınca kız ayarttı oluyor hadi onu anlarım da (inanmasam da)gidip hayat kadınıyla beraber olunca bu sefer de suç o kadında mı oluyor?kocan o ortama bile isteye gitmiş.2 şişe biraya 1000 liraya yakın hesabı ödemiş kadın için ayrı para vermiş.ama adam sütten çıkma ak kaşık o kadın ayartmış oluyor.kendini kandırmanın son noktası.

Yani nedense bu erkekler zaten saf ve temiz yaratıklar hep kadınlar kandırıyor oluyor :KK31:

Ya konu hortlattmış olacağım ama uçurum dizisini şimdi a2 tekrarlardan izlemeye başladım
Böyle vurucu böyle etkileyici dizi,uzun zamandır izlemedim
Tek kelimeyle gerçekleri anlatan muhteşem bir diziymiş

yk be canım ya, güzel müzel değiller... ben işim dolayısıyla konservatuvarda kaç tane rus tanıdım çocukluğmda da ruslar gelmişti okula misafir almıştık.Gözlerime inanamadm yani bana mı bu kadarı denk geldi bilemiyorum ama yağ içinde felaket kilolu,çaparlıktan ölcek haldeler gözlerinde kirpik bile yok nerdeyse... tanıdığm zayıf ruslarda evet dediğin gibi çok uzunlardı ama suratları tam bir fareyi andırıyordu yani :KK1: o yüzden ben bu genellemeye inanmıyorum rus kadınları güzel olur diye birşey yok bana göre.. ki ben zaten sarışın insan sevmem o ayrı.Erkeklerin de zaten güzellklerinden ilgilerini çektiğini sanmıyorum,durum belli.Türk kadını ne kdr namusluysa rus kadını o kdr hafif,basit, ve çoğu da tabii ki fa....eler. :KK34: blmiyorum tabii ki aralarında istemeden de o yola düşenler vardır ama çoğu uyanmış durumda, Türk erkeklerinin kendilerine olan zaaflarını öğrenmişler ve bu durumu kullanmaya bakıyolar.Bizmkiler de onlar onlara bayılıyo zannediyolar yiyolar enayiler :KK9: neyse sonuç olarak,bizim kaşlı gözlü,endamlı güzel Türk kadınının gözünü seveyim... :KK16:
Ne desem bilemedim. Ben en hafifiyle kıskançlık diyeyim. Resmen kadınlara basit ve daha kötülerini demissiniz. Yaaa çok şey yazacağım da banlanasim yok.

Açılın hanımlar kaynağından bildiriyorum :)
Yaklaşık 2 yıl türkmenistan da 10 gündür de rusya kazan da yaşayan biri olarak
Olay pek çok konuda olduğu gibi bunda da o filmlerdeki gibi değil maalesef
Bu tarz kadınların hayata ve cinselliğe bakış açıları çok farklı hangi milletten olursa olsun
Değil hayatını idame ettirmek telefonuna tl yükletmek için bu işi Türkiyede de yapanlar var hepimiz biliyoruz
Öncelikle herkesin yaptığı kendine kişi kendi namusundan sorumludur deyip bu işe bulaşan erkeklere Allah cc feraset ve basiret versin diyorum ama inanın işleri çok zor.
Burda henüz yeniyim ama Türkmenistan da yaşadıklarımdan sonra ben bile artık kadınlardan korkmaya başladım.

X