Make Up Factory Kullananlar

meltosh

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2007
1.059
51
31
Kızlar ben make up ürünlerini kullanıyorum ve cok memnunum.Hiç açılmamıs bu ürünün konusu sanırım.
Ben cok memnunum özellikle fondoten ve göz altı aydınlatıcısından rujları söylemıyorum bile.Bir deneyin ve arastırın derim memnun kalacagınızdan eminim.

Ben de kullanmak istiyorum özellikle gözaltı kapatıcısını ama istanbulda nerelerde blabilirim bu markanın ürünlerini bilgisi olan varmı???

ben allığını kullanıyorum,şimdi bronz renkli bir farı var onu almayı düşünüyorum,farlarıda yapı itibariyle güzele benziyo fakat internette çok araştırmama rağmen bu marka hakkında pek yorum bulamadım.3 tane allığım var ,diğerleri max factor ve avon ,3 ünü kıyasla deseniz hepsi aynı derim :))

bir alana 2. si %50 indirim vardı ,2tane 4lü göz farlarından aldım,o kadar güzel dokusu varki,gün boyu çıkmıyor üstelik bazsız .Annem bile akşamüstü makyajın hiç bozulmamış dedi,kadınlar günü indiriminde maybelline farlardan almıştım iki tane keşke almasaymışım diyorum şimdi ...

Merhaba; ben de bu markayı istiyorum arkadaslar ama internetten renk secimi konusun da sıkıntıdayım göZ altı ve fondoten secimin de arkadaslar tam esmer degilim koyu bugday tenliyim cok ara bir renk oldugum için tereddüt ediyorum yardımcı olabilir misiniz?

Pattywoman

X