doğum sancısı nasıl olur

ADAY

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2012
1.565
295
selam kızlar daha önce normal doğum yapmış annişler.doğum sancıları nasıl bişey benim kasıklarıma düzensiz 5 dk da bir 7 dk 10 dk belirsiz aralıklarla sancı vurup duruyor.sürekli ama süreleri düzensiz.birde mide bulantısı ağzımda kuruluk hissediyorum yemek yedigim halde midem kazınıyomuş gibi oluyor.bunların doğumla alakası varmı.bu sancılar gerçekmi yalancımı anlamıyorum.sadece kasıklarıma vuruyo belime felan vurmuyo.

selam kızlar daha önce normal doğum yapmış annişler.doğum sancıları nasıl bişey benim kasıklarıma düzensiz 5 dk da bir 7 dk 10 dk belirsiz aralıklarla sancı vurup duruyor.sürekli ama süreleri düzensiz.birde mide bulantısı ağzımda kuruluk hissediyorum yemek yedigim halde midem kazınıyomuş gibi oluyor.bunların doğumla alakası varmı.bu sancılar gerçekmi yalancımı anlamıyorum.sadece kasıklarıma vuruyo belime felan vurmuyo.

Canım sancılar uzun süreden kısa süreye doğru gidiyor benim 15 dakika aralikla başladı sonra 5 dakika sonra 3 dakika derken sonra aralıksız geliyor kusmakta doğumun başlangıcı oluyo tabi ben 32 saatlik sancıdan sonra sezeryana karar verildi 5 cm açıldı ama bebisim biraz daha aşağıya inmedi dünya ağrı çektim ama nasip Allah im sana hayirli doğumlar nasip etsin

Canım sancılar uzun süreden kısa süreye doğru gidiyor benim 15 dakika aralikla başladı sonra 5 dakika sonra 3 dakika derken sonra aralıksız geliyor kusmakta doğumun başlangıcı oluyo tabi ben 32 saatlik sancıdan sonra sezeryana karar verildi 5 cm açıldı ama bebisim biraz daha aşağıya inmedi dünya ağrı çektim ama nasip Allah im sana hayirli doğumlar nasip etsin

cnm 32 saat sancıya nasıl dayandın bu aralıksız geldiği kaç zaman saat sürüyor aralıksız dayanılmazki buna:KK43: benim şu an düzensiz dakkalrın araları ne zaman hastaneye gitsemki sabaha kadar beklemeyi düşünüyorum bir sorun çıkmazsa

doğum sancısı 10 dk arayla başlamıştı doğuma yakın 1 dk falan düşüyor belimin ağrısından mahvolmuştum
belden kasıklardan bacaklarıma vuruyordu ben 24 saat sancı çektim
çok kötüydü fakat doğumum çok kolaydı
Allah yardımcın olsun umarım az sancılı kolay bi doğum geçirirsin.
sana tavsiyem sancını evde çek sıklaşmadan dayanılmaz olmadan gitme
ben 2 cm açıklıkla gittim eve geri geldim akşam 9 da gittim 3 cm olmuştu çok geç açılma oldu saat 04.30 da doğum gerçekleşti

cnm 32 saat sancıya nasıl dayandın bu aralıksız geldiği kaç zaman saat sürüyor aralıksız dayanılmazki buna:KK43: benim şu an düzensiz dakkalrın araları ne zaman hastaneye gitsemki sabaha kadar beklemeyi düşünüyorum bir sorun çıkmazsa

Benim ağrılarım cok fazlaydı ama açılma olmuyordu 32 saat icimde 3 kere hitt hastaneye anca 3. De yatış yaptılar ama 32 saat icinde 5 cm e zar zor geldi en son bir kac saat ağrım gitmedi epidural takıldı cok rahatladım ama iste mecbur sezeryan oldum. Sana tavsiyem sancın biraz varsa bor muayeneye git zaten hemen yatırmıyorlar gonderip evde cek ouyorlar benim akrabamda hemen gitmiyim dedi sonra bebek kalp atışları yavaslamisti nerdeyse kaybediyordu bebeğini sana tavsiyem git derim bir muayene ol benim bebeğimde kakasini yemişti günı gunüne dogum yapmama rağmen riske atma kendini ve bebeğini

ewet doğum sancısıymış o gecem gittim hastaneye nişanım geldiği için açılmam 3 cm idi.sabahına doğurdum.şimdi bebeğim 23 günlük.

Allahım bizede sizin gibi bebeğimizi kucağımıza almayı nasip etsin.Kızıma hamileyken sancısız gitmiştim hastaneye sunni sancı verildi sancı kısmı zordu ama doğum kolaydı inşallah bu defa ede sancılanmak o nişanı görmek o paniği yaşamak banada nasip olur inşallah.

Kizlarr sol kasigimda surekli devam eden agri var. Anlattiginiz gibi ara ara degil kesintisiz. Dogum sancisi midir bu korkuyorum???

Kizlarr sol kasigimda surekli devam eden agri var. Anlattiginiz gibi ara ara degil kesintisiz. Dogum sancisi midir bu korkuyorum???

benim nişan gelmese bende gitmicektim sabahı beklicektim nişan gelince korkttum ve gittim gittikten 12 saat sonra doğumum oldu ama.belli olmaz belkide doğum sancısıdır.gerçi kesintisiz olurmu bilmiyorum benimki ara ara vurmuştu.doktorun teli var ise cepten ara sor istersen.

Benimde dün gece ,sancıyla azcık pembemsi bi leke geldi, sonra adet sancısı gibi ama düzensiz sancılarım oldu. Sonra daha kırmızı yine azıcık bi leke daha geldi.Sabaha karsı gecti . Duş alıp dr a gıdıcektım bizim dr yoktu . Vazgectim. Şimdi yine düzensiz sancılarım devam edıyo. Yalancı sancılardır diye düşündüğümden panik yapmıyorum galiba:) acaba gecek sancımı bunlar :KK30:

Benimde dün gece ,sancıyla azcık pembemsi bi leke geldi, sonra adet sancısı gibi ama düzensiz sancılarım oldu. Sonra daha kırmızı yine azıcık bi leke daha geldi.Sabaha karsı gecti . Duş alıp dr a gıdıcektım bizim dr yoktu . Vazgectim. Şimdi yine düzensiz sancılarım devam edıyo. Yalancı sancılardır diye düşündüğümden panik yapmıyorum galiba:) acaba gecek sancımı bunlar :KK30:
bunlar yerleşme sancıları çok normal,kanama olursa mutlaka doktora gitmelisin

Sancılarım canımı yakmaya baslayınca hastaneye gittik, 1cm acılma var evde sancını cek desimer. Döndük ve sancılar 7-8 dakikaya dşmeye başladı , en son 4 dakıkaya düştüğünde tekrar hastaneye gittik ve 5 cö acılma olmus doğuma hazırlanalım dediler.gece 11.30. Da hastaneye gittik 04:04 de Cihangir paşamı normal doğumla kollarıma aldım :))

Kizlar yaridim edin 22+3 gynluk hamileyim 3 gundur bebegimin hareketlerini onceki kadar hissedemiyorum cok hafif oluyo hareketi ve bugun hem kasiklarimda sancim hem de idrar kacirir gibi akntim var su gibi boyle erken dogm riskim vardi migde bulantim bas agrisi basladi dogmn habercisi olabilir mi yardim edin korkuyorum :KK43: bide nisan dediginz sey nasil oluyo beyaz kremsi gibi bisey mi ??

X