Krem Rengi Elbisemin altına nasıl ayakkabı gider

Helena83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2012
215
0
Kızlar elbise şu anda bende olmadığı için resim koyamıyorum özel bir günde giyineceğim. Elbise dantel boydan dize kadar kısa kısa kollu sırtında taşlı düğmeleri var çok sade ama şık bir elbise bu elbiseye ne renk ve nasıl ayakkabı giyinmeliyim aksesuarlarım küpem saçım nasıl olmalı yardımcı olur musunuz?

siyah da olabilir, taba da ama elbisenin taşlarının rengi de önemli bence. bir de anlattığın gibi bir elbise ben de arıyorum aslında.

krem in altin bordo rengi bir ayakkabi veya saks mavisi bir ayakkabi güzel gider bence... elbisenin resmi olsaydi bence daha kolay olurdu.... bir ara imkanin oldugunda koyarsan daha iyi olur...

Son düzenleme:
evet nası bi elbise olduğunu görmeden ezbere bi şey sölemek yersiz, ne söylense de havada kalır gibi geliyo bana...

krem elbisenin tonunu çok açık olduğunu hayal ederekten koyu vizon renk ayakkabı ve çantayla yada zümrüt yeşillerle uyumlu olacağını düşünüyorum.

krem bi elbisenin altına bence her renk gider bunda sıkıntı yok ama elbise dantelli olduğu için klasik bi model giymelisin bence:KK3:

elbisenin rengi kadar modeli de önemli bence ayakkabı tercihi için resmi olsaydı iyi olurdu

Elbseyi görmeden yorum yapmak ne kadar doğru bilmiyorum ama bence vizon rengi ayakkabı olabilir elbisenin sırtında taşlar olduğu için saçlarını da dağınık topuz yapmalısın :KK9:

Ben olsam taşların renginde ayakkabı giyerdim.
Gümüş ya da altın rengi...

krem rengi kıyafete en güzel kahve ve tonlarının gideceğini düşünüyorum şahsen çok beğeniyorum öyle kombin yapanları

bence açık pembe ayakkabı ve inci küpe tak elbise dantelse romantik bir görüntü olur eğer seviyorsan klasik olsun dersen siyah yada kahverngi ayakkabı

Bence içinde açık ton bulunan renk olmamalı. Pudra pembesi, vizon vs. içinde açık tonlar bulunan renkler ve kremle birbirlerini boğarlar. Kremle kahve ya da lacivert çok daha şık durur bana göre, ayakkabıyla kıyafet birbirini gölgelemez.

benceeee pudraa pembesi, yada saks mavisii ,inciii küpelerledeee harikaa olurr, şöylee birr gözümdee canlandırdımm daa ,MÜTHİŞŞŞŞ olurrrr....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

öncelikle elbiseyimi ayakkabıyımı ön plana çıkarmak istiyorsun,yani hangisi daha baskın olmalı
ikiside çok hareketli olursa itici olur
bu iki modeli ben çok beğeniyorum,bulabilme imkanın varsa ve hoşuna da gittiyse bence harika!

Eklentiler

• $dantelli abiye ayakkabi.jpg
    $dantelli abiye ayakkabi.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 245
  • $krem-rengi-taş-işlemeli-gelin-ayakkabıları1.jpg
    $krem-rengi-taş-işlemeli-gelin-ayakkabıları1.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 194
zümrüt yeşili, bordo, lacivert, mor veya nude tonda bir ayakkabı giyebilirsin. elbiseyi görmeden aksesuar yorumu yapamam. çanta olarak da portföy mü alacaksın? açık dore alabilirsin parlamayan bir şey çok açık renk bir dore. nude ayakkabı giyeceksen de bordo, koyu yeşil, lacivert, mor vs renklerde bir portföy kullanmalısın. elbise dantelli ise aksesuarın çok olmasın abartısız bir yüzük ve minik küpeler yeterli bence

Son düzenleme:
X