Japon Style Alışveriş Sitesi- Wholesale Dress

melaiketun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2012
16
0
Gitti gidiyor'dan alışveriş yapanların japon style çantalara, ayakkabılara, kıyafetlere gözünün takılmaması imkansız. Çok farklı, tarz modelde ürünler var.

Ben de wholesale'yi henüz keşfettim. Sitedeki sanırım tüm ürünler japon style. En güzeliyse ürünlerin baya ucuz olması.
Mesela gitti gidiyor'da 120 liraya gördüğüm çantaya burada 15 dolara rastladım.

Sormak istediğimse, buradan alışveriş yapan var mı ? İnternette küçük bir araştırma yaptığımda olumsuz yorumlara da rastladım. Kıyafetleri kötüymüş mesela.
Ben ayakkabı almak istiyorum. Ama numarasına güvenemiyorum, küçük olur büyük olur gibi.

Tecrübe edenler varsa, paylaşsalar falan güzel olur. :)

canım bn almıştım gittigidiyordan bir japon ayakkabısı hatta müthişti ilk gördüğümde bayıla bayıla bi kalmıştım.ama çoooooooooook pişman oldum ewe gelince.birincisi berbat bir işçilik kesinlikle berbat bir malzeme.ben aldıım ayakkabıyı yanlzca iki hafta giyebildim 79.90tl para werdm bir diğer konuda ayakkabılar kokuyor.bi tuhaf kokuyor nasıl diyeyim plastik gibi we bu koku asla çıkmıyor hep üzerinizde kalıyor. bnm için hiç iyi bi deneyim olmamıştı asla bir daha ayakkabı almam japon style dan :KK50::KK50::KK50::KK50:

canım bn almıştım gittigidiyordan bir japon ayakkabısı hatta müthişti ilk gördüğümde bayıla bayıla bi kalmıştım.ama çoooooooooook pişman oldum ewe gelince.birincisi berbat bir işçilik kesinlikle berbat bir malzeme.ben aldıım ayakkabıyı yanlzca iki hafta giyebildim 79.90tl para werdm bir diğer konuda ayakkabılar kokuyor.bi tuhaf kokuyor nasıl diyeyim plastik gibi we bu koku asla çıkmıyor hep üzerinizde kalıyor. bnm için hiç iyi bi deneyim olmamıştı asla bir daha ayakkabı almam japon style dan :KK50::KK50::KK50::KK50:

Gitti gidiyor'dan ben de kendi numarama göre bir ayakkabı aldım japon style. Ama ayakkabılar olmadı ayağıma. Taksitlerini ödüyorum ama ayakkabıyı giyemiyorum şu an. :)

Ama bahsettiğim bu site baya ucuz. Gitti gidiyor'dan alırken çok para vermiştim o ayakkabılara. :/
Yani 10-15 dolara bot alırsam çok büyük bir beklentim olmaz malzeme konusunda, ayağıma uysun yeter. :)

orjinal sitelerinde atıyorum bir elbise 18 dolar bunun üstüne shipping biniyor ucuz gelsin istersen 1 ay beklersin..10 15 gün içinde gelsin dersen kargo masrafı artıyor.
24 dolar ekle üstüne 42 dolara geliyor
bu da yapıyor sana 75 lira ..yani anlıycanız türk sitelerinden bu japon style ları almak daha mantıklı...
hem orjinal sitesine baktım hem gg a yukarı aşağı aynı hatta bazı ürünler daha ucuza bile geliyor..demekki toptan ve az kargoyla almışlar..yani bütün bu sonuçlar araştırma sonucu :)

X