izmirde güzel düğün mekanları

calikusu_89

Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2012
3
0
selam kızlar kulübe yeni katıldım ve sizin yardımınıza ihtiyacım var.ocakta nişanım var ve koca izmirde güzel kapalı mekan düğün salonu bulamadım sizin önerilerinzi bekliyorum şimdiden çok teşekkürler:)))

Merhabalar;
Eğer İzmir'de iseniz,bize ulaşırsanız memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz.

Saime sultan yalısı tel:0 232 372 29 29

İzmir Konağı'nda oldu benim nişanım ondan daha güzel de başka kapalı yer bilmiyorum açıkçası. Tavsiye ederim ama iyi bir bütçe ayırmanız gerekir.

arkadaşlar meraba
ağustos ayında düğünüm olucak ve tek istediğim yer Saime Sultan Yalısı. forumlarda olumsuz bikaç bişi okudum. yinede daha çok bilgi almak istiyorum. burada düğün yapan yada buradaki düğünlere katılan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. her mekanda küçük sorunlar yaşanabilir bence önemli olan evlenecek çiftin mekanla sözleşme yaparken neler istediğini doğru ifade edebilmesidir. yinede deneyimi olanların fikirlerini almak istiyorum. çünkü bian önce netleştirip gün ayırtmamız gerekiyor malum biçok gün şimdiden dolmuş durumda =(((

kızlar nisanda düğünüm var ve biz kapalı güzel bir mekan bulamadık.biz karşıyaka taraflarındayız buralarda hiç yok düğer yerler çok uzak napıcaz bilemiyorum o_O uykularım kaçıyo artık :KK61:

X