Çatlaklar 2 ürün ve duzenli kullanımla %100 geçmiş???

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

sheytane

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2010
399
4
bir arkadasımın gogus bolgesınde ergenlikten kalma catlakları vardı aynı durumdan bende muzdarıbım bayadır gorusmuyorduk gecenlerde gorustugumuzde konu buralara geldı ve ben kurtuldumm dedı sok oldum ve cok merak ettım sagolsun soyledı bende sızlerle paylasmaya karar verdım hatta arastırdım sordum sorusturdum oyle paylastım sızınlede ürünlerden birinin adı Dr.Murad Firm and Tone Serum ikincisinin adıda New Life CoEnzOH Ubiquinol.Bu iki urunu onada bır guzellık uzmanı tavsıye etmıs dr. murad krem coenzim olanda hapmıs ıcerden ve dısarıdan tedavı uygulamıslar ıkısı bır arada olmazsa %100 gecmıyormus ve kesınlıkle duzenlı kullanım gereklıymıs.bıraz fıyatları yuksek malum ogrencıyız bızde ama bır sekılde kısa zamanda almaya calısacagım belkı bu yontemı duyanlar vardır yada denemek ısteyenler lutfen yasadıklarınızı paylasın

sheytane ben senin forumdaki tavrını bliorum o yüzden çok sevndm kesnlkle güvendğim üyelerdensn malum reklamlar oluo anlayamıoruz :S

şimdi sorularım var :) içerden derken hap yada solüsyon mu içmiş ? birde geçtiğini gözünle gördün mü çatlakları ne boyutta idi ?

sheytane ben senin forumdaki tavrını bliorum o yüzden çok sevndm kesnlkle güvendğim üyelerdensn malum reklamlar oluo anlayamıoruz :S

şimdi sorularım var :) içerden derken hap yada solüsyon mu içmiş ? birde geçtiğini gözünle gördün mü çatlakları ne boyutta idi ?

cok tesekkur ederim sozlerin icin icerden takviye dedigi hap canım ya drmuradin urunu krem koenzim icerikli vitamin hapi var bide o hap olmadan net sonuc alınmıyormus maddiyatı yuksek işte hap 60gibi bisi ama krem pahalı işte :KK43:

cok tesekkur ederim sozlerin icin icerden takviye dedigi hap canım ya drmuradin urunu krem koenzim icerikli vitamin hapi var bide o hap olmadan net sonuc alınmıyormus maddiyatı yuksek işte hap 60gibi bisi ama krem pahalı işte :KK43:

gerçekten geçeceğini bilsek milyarlar umrumuzda değilde ya geçmezse duygusu var işte, senin çok güvendiğin biriyse ve ona inanıyosan sende dene bence, sonra bizde sana güveniyoruz:KK1:

internetten fiyatlarına baktım şu andada new life co. hap 30 tablet 79 tl, dr myrad tone serum 210 tl, ikisi toplam 1 ay gidecek kapasitede yani aylık 290 tl ye geliyo , işe yarıyodur inşallah ya, bu dr muradı ilkkez duydum ben direk çatlak selülit kremimiymiş

Son düzenleme:
krem sürüldüğü zaman kaşıntıya sebep oluyomuş bu mantıklı geldi bana işe yarabilir, ama hapın tam olarak ne için kullanıldıgını anlayamadım enerjiyle alakalı bi koenzim ve kalp damar hastalıkları hıv parkinson gibi hastalıklarda takviyede kullanılıyo , serbest radikalleri tutuyo , hücrelerin daha çok enerji üretmesini tüketmesini sağlıyo, çatlaklarla dogrudan baglantısını çözemedim

offf hiç ümidim yok yaa galiba hayatımın sonuna kadar bu catlaklarla yaşıycam :2:

bir arkadasımın gogus bolgesınde ergenlikten kalma catlakları vardı aynı durumdan bende muzdarıbım bayadır gorusmuyorduk gecenlerde gorustugumuzde konu buralara geldı ve ben kurtuldumm dedı sok oldum ve cok merak ettım sagolsun soyledı bende sızlerle paylasmaya karar verdım hatta arastırdım sordum sorusturdum oyle paylastım sızınlede ürünlerden birinin adı Dr.Murad Firm and Tone Serum ikincisinin adıda New Life CoEnzOH Ubiquinol.Bu iki urunu onada bır guzellık uzmanı tavsıye etmıs dr. murad krem coenzim olanda hapmıs ıcerden ve dısarıdan tedavı uygulamıslar ıkısı bır arada olmazsa %100 gecmıyormus ve kesınlıkle duzenlı kullanım gereklıymıs.bıraz fıyatları yuksek malum ogrencıyız bızde ama bır sekılde kısa zamanda almaya calısacagım belkı bu yontemı duyanlar vardır yada denemek ısteyenler lutfen yasadıklarınızı paylasın

sheytane......uzun zamandır takip ediyorum seni ve yazdıklarına güveniyorum açıkcası...

KENDİNDE DENEDİN Mİ PEKİ ? SONUÇLAR NASIL.....UZUN ZAMANDIR CEVAP YAZAN OLMAMIŞ KONUYA MERAK ETTİM.

Son düzenleme:
ne zaman böyle bir başlık görsem umutlanıyorum ama %100 diye birşey yok kızlar,
yıllardır uğraşan birisi olarak,bunu söylemek istemesemde doğrusu budur.
çatlaklar yeniyse belki %90 düzelir ama eskiyse çaresi yok,yinede denemekte fayda var.
bu hap işi beni biraz tedirgin etti, çatlaktan kurtulayım derken başka dertler çıkmasın.

ne zaman böyle bir başlık görsem umutlanıyorum ama %100 diye birşey yok kızlar,
yıllardır uğraşan birisi olarak,bunu söylemek istemesemde doğrusu budur.
çatlaklar yeniyse belki %90 düzelir ama eskiyse çaresi yok,yinede denemekte fayda var.
Bu hap işi beni biraz tedirgin etti, çatlaktan kurtulayım derken başka dertler çıkmasın.

tamamen geçmese yüzde 50 azalsa onada kabul....sheytane belki denemiştir onu bekliyorum bende ....

kızlar kusura bakmayın okul donemınde oldugum ıcın donemedım sızlere ben kullanamadım cunku malum ogrencıyım nerde gezer bende okadar para :KK52: hap ıcın endıselenmıssınız ama ko enzım yanı zaten vucudumuzda var olan hucre yenılenmesı acısından yardımcı bı element onu takvıye olarak verıyorlar doktor murad yurt dısında cok unlu turkıyede bılınmıyor sadece satısı olan yerlerle ve kozmetık fırmalarıyla gorusursenız belkı ıcınız rahat eder ınanın param olsa deneyecegım bu yontemı cunku arkadasımınkıler gecmıstı hepınıze hayırlı kandıller bu arada :KK70:

kızlar bu ürünler biraz pahalı gibi alabilecek arkadaşlar alsınlar ama alamayanlar için birde benim denediğim frozen'ı deneyin selülit ve çatlaklar konusunda gayet başarılı.

kızlar bu ürünler biraz pahalı gibi alabilecek arkadaşlar alsınlar ama alamayanlar için birde benim denediğim frozen'ı deneyin selülit ve çatlaklar konusunda gayet başarılı.

canım frozen'ı ilk defa duydum ve araştırdım sen ne kadar süre kaç tane kullandın? çatlakların beyaz mıydı? ne kadarı düzeldi? umutlandım şimdi :KK9:

kızlar kusura bakmayın okul donemınde oldugum ıcın donemedım sızlere ben kullanamadım cunku malum ogrencıyım nerde gezer bende okadar para :KK52: hap ıcın endıselenmıssınız ama ko enzım yanı zaten vucudumuzda var olan hucre yenılenmesı acısından yardımcı bı element onu takvıye olarak verıyorlar doktor murad yurt dısında cok unlu turkıyede bılınmıyor sadece satısı olan yerlerle ve kozmetık fırmalarıyla gorusursenız belkı ıcınız rahat eder ınanın param olsa deneyecegım bu yontemı cunku arkadasımınkıler gecmıstı hepınıze hayırlı kandıller bu arada :KK70:

tamamen geçti mi yoksa azalma mı oldu sadece ? Bu arada başka deneyen varmı ......

tamamen geçiceğini bilsem paraya kıyarım ama:/
bir de o kadar parayı çöpe atmak var:KK14:

tamamen geçiceğini bilsem paraya kıyarım ama:/
bir de o kadar parayı çöpe atmak var:KK14:[/QUOTE

bence herkes durumu ıyı bır arkadası varsa catlakları olan ona onersın o arkadasınız alsın kullansın sonuclara bakın ıyıyse gercekten paraya kıyıp alın hemde kendı gozunuzle gormus olursunuz :KK70::KK70: nasılm ama cok zekıyım dımı :p:p:p

madem arkadaşınızın ki yüzde yüz geçmiş siz neden kullanmadınız hala çatlaklara çözüm arayışı içindesiniz bende buna anlam veremedim. ilginç ....

bu arada arkadaşınızın duruma nasıldı yırtık şeklinde çatlaklarmı yoksa yeni oluşmuş pembe kırmızı çatlaklarmı . Eğer yeni ise zaten kremlerle yağlarla biraz iyileşme oluyor fakat eski ve yırtık çatlaklar zor iş .... ama gerçekten geçmişse süpermiş..

X