klomen ve ovitrelle kullanan ve tek yumurtayla hamile kalan var mı??

Merhabalar bayağıdır yazılnları takip ediyorum. Artık dayanamadm bnde yazayım dedim. Bnde klomen+ovitrelle kullandm. İğneden sonrakibugün 11.günüm, biraz öncede test yaptım, sonuç negatf çıktı.. Acaba daha beklemem lazm mı? Ne yapmam gerekiyor? Beni bilgikndirirsenzçok memnun okurum. En azından daha raht uyurm bu gece :KK43:(

Merhabalar bayağıdır yazılnları takip ediyorum. Artık dayanamadm bnde yazayım dedim. Bnde klomen+ovitrelle kullandm. İğneden sonrakibugün 11.günüm, biraz öncede test yaptım, sonuç negatf çıktı.. Acaba daha beklemem lazm mı? Ne yapmam gerekiyor? Beni bilgikndirirsenzçok memnun okurum. En azından daha raht uyurm bu gece :KK43:(
Canım kan testi mi yaptırdın ?

Canım Yarın kan testi yaptırsam belli olurmu peki? Bir de ilk kez yaptırdm bu iğneyi acaba tutmama gibi bi olumsuzluk olurmu.
Belli oluyor canım ama sen çatlatma iğnesi yaptırdıgın günü de mi sayıyorsun ben 12 gün sonra kan testi yaptık cıktı tabi negatif sonuc

Canım Yarın kan testi yaptırsam belli olurmu peki? Bir de ilk kez yaptırdm bu iğneyi acaba tutmama gibi bi olumsuzluk olurmu.
Canım bende aynı durumdayım 11. Gün negatif çıktı ilk kullanımım klomeni ama yarın saglık ocagında bende düşünüyorum yarın ins güzel haberler alırız yumurtanın boyutu nasıldı

Belli oluyor canım ama sen çatlatma iğnesi yaptırdıgın günü de mi sayıyorsun ben 12 gün sonra kan testi yaptık cıktı tabi negatif sonuc
Yok canım iğneden sonra ilişkiye grdiğim günden itibaren saydım. Yarın 12. Gün olacak. çokkk merak ediyorum öyle böyle değil. Geçen günde kayınvalidemlere kedi getirmişlerdi,bnde kediden çokkk korktum,nerdeyse pencereden aşağı atliycaktım korkudan. Eğer tuttuysa korkudan düşmüşmüdür diye çok endişeliyim. Çok vesvese yapıyorm bu yüzden

Canım bende aynı durumdayım 11. Gün negatif çıktı ilk kullanımım klomeni ama yarın saglık ocagında bende düşünüyorum yarın ins güzel haberler alırız yumurtanın boyutu nasıldı
Yumurtamın biri 19,5 tu diğerini de ölçmedi bu büyüktü diye. Ama tahminim o da aynı boyuttaydı.iğneyi yaptırdığm gün acayip akıntı oldu zaten. İnşallah ikimizde yarın mutlu haberler alırız hayırlısıylaaa

Ben 3. İğnemi yaptırıcam ve bir kere de aşılama deneyimim oldu yumurta sadece bir defa üretiyorum oda olmuyor tutmuypr demekki kader

Ben 3. İğnemi yaptırıcam ve bir kere de aşılama deneyimim oldu yumurta sadece bir defa üretiyorum oda olmuyor tutmuypr demekki kader
Aynen canım Rabbim herşeyin hayrlısını versin. Çok strese griyoruz bununda çok önemi var, bnmde yaklaşk 1yıldr olmyyor. Yumurtalarmda hormonlarmda hiçç sorun yok. Belki de günü tutturamıyoruz. Rabbim tez zamnda nasip etsn inş bizlerede.. İlk kez bu ay iğneyi denedm. Bklım artık sonuç ne olack

Merhaba kızlar bizde 6 aydır çocuk istiyoruz fakat geçen ay yumurta takibi yaptık ama yumurtalarım büyümüyormuş dr um klomen başlayalım dedi başka bi arkadaşım da rahim filmi çektir
önce dedi sizce ne yapmalıyım filmin yumurta gelişimine faydası olurmu sizce

Merhaba kızlar bizde 6 aydır çocuk istiyoruz fakat geçen ay yumurta takibi yaptık ama yumurtalarım büyümüyormuş dr um klomen başlayalım dedi başka bi arkadaşım da rahim filmi çektir
Merhabalar canım. Bnce klomen+ovitrlle ye başla derim ben. Çnkü doktorla rahim filmine en son çözüm olarak bakıyorlar. Dahaçabuk çocuk olmasını istiyorsan,çatlatmaiğnesini önce yaptır derim.

canım 6 aydır kendiniz mi deniyorsunuz yoksa doktor kontrolünde mi deneme yapılıyor rahim filmi için doktorum 6 ay klomen denemesi yaptıgımız ve hiç gebelik elde edemediğimiz hastalar için yapıyoruz demişti ve oldukca zor oluyor ilk önce klomene bi başka bencede

günaydınlar kızlar ben bu ay klomen kullanmayı bırakacağım. regl olmayı bekliyorum söktürücü bitti bakalım. adetim ilk günü hayıt tohumu hapı kullanacam 3 ay düzenli olarak alacam. regl düzene sokuyormuş ve hamile kalan çok kişi olmuş

günaydınlar kızlar ben bu ay klomen kullanmayı bırakacağım. regl olmayı bekliyorum söktürücü bitti bakalım. adetim ilk günü hayıt tohumu hapı kullanacam 3 ay düzenli olarak alacam. regl düzene sokuyormuş ve hamile kalan çok kişi olmuş
selam canım bende bu ay son kez deniyorum klomeni suan 14 mm olmuş yumurtam 3 gün önce gittim doktora yarın randevum var hafta içi çatlar büyük ihtimal bu ay sonra bende biraz ara verim diyorum

selam canım bende bu ay son kez deniyorum klomeni suan 14 mm olmuş yumurtam 3 gün önce gittim doktora yarın randevum var hafta içi çatlar büyük ihtimal bu ay sonra bende biraz ara verim diyorum
Benimde en son 13 mm de kaldi sokturucu kullandim 5 gun oldugu birakali hala regl olamadim

X