eylül de hamile kalanlar 2012

Jalopi

başlangıç: 72.4 güncel: hedef: 60
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2011
10.147
3.981
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ben daha hamile değilim. zaten eylül de hamile kalanların çoğu bunu ekim de öğrenir. bi ihtimal bende öğrenebilirim. büyük ihtimal olmaz ama heves ettim açtım işte konuyu :KK17::KK17: benim böle çok heves ettiğim şeylerde burnumdan gelir genelde ama inş bunda böle bişi olmaz :18::18:

canım konunu okuyonca baya ümitsiz geldin aaaa bide bakayım hamile takvimi sevindim:21: hamile kalmışsın gözün aydın:KK49: ne kadardır istiyodun acep

canım konunu okuyonca baya ümitsiz geldin aaaa bide bakayım hamile takvimi sevindim:21: hamile kalmışsın gözün aydın:KK49: ne kadardır istiyodun acep

evet canım. bu konuyu bi gece bi çoşkuyla açtmıştım, tuttu :KK1::KK1::KK1:

eylülde hamile kalmış oldum. 18 aydır istiyordum. tedaviye başlıcaktım önümüzdeki ay. ama gerek kalmadı şükür :)

Hayırlı olsun canım, benim de süpriz oldu eylülde gebe kalmışım. hayırlı olur hepimiz için inş.

evet canım. bu konuyu bi gece bi çoşkuyla açtmıştım, tuttu :KK1::KK1::KK1:

eylülde hamile kalmış oldum. 18 aydır istiyordum. tedaviye başlıcaktım önümüzdeki ay. ama gerek kalmadı şükür :)

bendemi açsam bi konu napsam artık bahtıl inançlı olmaya başlıyorum :KK14: benimde 10 ay bitti daha bi numara yok ama kasmamak gerek galiba en ummadığım adyda gelcek benim bebeğimde inşllh allahın izni ile böle haberleri okuyunca motivasyonum yükseliyo isteyen herkes hamile kalsın insllh çifter çifter doğursun bende tabiki :)

bendemi açsam bi konu napsam artık bahtıl inançlı olmaya başlıyorum :KK14: benimde 10 ay bitti daha bi numara yok ama kasmamak gerek galiba en ummadığım adyda gelcek benim bebeğimde inşllh allahın izni ile böle haberleri okuyunca motivasyonum yükseliyo isteyen herkes hamile kalsın insllh çifter çifter doğursun bende tabiki :)

ben hissettim de açtım :) son aylarda hep hissediodum gerçi. bunda tuttu :) :KK1::KK1::KK1:

tebrik ederim.ilk okuduğumda inşallah hayal kırıklığına uğramaz dedim, hemen ardından hamilelik takvimini gördüm.allah sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin. benimki de süpriz oldu. eylül bebekleri süprizi seviyor galiba...........

X