banyomdaki tuhaf koku!

yerler beton mu,betonsa çamaşır suyu ile yıkayınca koku oluşabiliyor ama sonra geçiyor:KK34:
beton değil canım fayans

bendede aynı durum vardı ,ebeveyn banyosundan o kadar temızlemeye nerdeyse sterılleştirmeye ragmen koku gıtmıyordu ama kokunun kaynağı benım banyom degıl dı ebeveyn banyosundakı havalandırmadan geldıgını keşfettim ve havalandırmayı degıstırdım öncesınde adını bılmıyorum ama tel örgü vardı onun ustundede panjur gıbı kapanıp acılan aperat vardı sımdı camlı yaptırdım hem kısında soguk olmuyo kokuda gelmıyo ama camı acınca gelıyo yıne koku

en son care alt kat komsularımın banyosunu temızleyecem :KK70:
güldürdün beni:KK70:

ay ne pis insanlar var yaa :KK19: tovbe estafirullah tuvaleti ben 1 hafta temizlemesem icim icimi yiyor bunlar 2 yilda bir mi yapiyormus temizligi? Zaten tuvaletin afedersiniz o deligi ne hale gelir yaa? Dusunemedim birden… yanliz yukardaki insanlardan asagdakilerin rahatsiz olmalari garip bir durum aslinda :44:

Canım sana anlatamam kadın çok pisti bizim evimiz birinci kat onların ise ikinci kattı kokudan biz degil onların üst kattaki komşuları bile çok rahatsız oluyordu onların üstündeki aile en sonunda zabıtaya şikayet etti zabıtalar eve girdiginde öksürükten boguluyordu resmen bir ara bizim tuvalat ve banyo tıkandı bizim döktügümüz sular falan hep lavobadan gidiyordu fakat üst katlarınki ise bizim lavobalardan çıkıyordu biz birinci kat olunca hep bizi suçluyorlardı 20 tane sucu falan çagırdılar 20 de birinci katın bir sucu yok dediler sorun üst katlarda onların lavobaları tıkalı bizimkisi temiz çıktı en son gelen sucu tamir etti yaptı sagolusn üst kattaki komşu bütün pislikleri banyodan ve tuvaletten attıgı için dogal olarak yukarıdan gelen bütün boruları tıkamış ve yukarıdakinlerin kullandıkları bizim evin içinden çıkıyordu zabıtalar evi zorla temizletti kadına ya düşün üst katlara çıkıyorsun merdivenden bütün herkes agzını kapatarak çıkıyordu kapı komşusu bile oturamıyordu evde artık orda oturmuyoruz kurtulduk hatta diger komşular bile taşındı.

hepinize teşekkür ederim kızlar.koku azaldı ama hala rahatsız edici bir hava var içerde.küvetimin kenarları siyah siyah,silikonların olduğu yerler yani.taşındığımda da öyleydi.her banyo temizliğinde orayı da temizlerdim ovalardım ama çıkmıyor hiç.bu temizlikte iki-üç defa farklı deterjanlarla ovaladım çıkarmı diye çıkmadı ama siyah su aktı resmen üstünden acaba ondan mı diyorum?nasıl geçirebilirim ki o siyahlıkları??

Slikon lekeleri çıkmıyor bi türlü siyahlaşıyor hemen nedense bizde siliyoruz geçmiyor şimdiki evimizde koku yok ara sıra koku gelir oda tuvalette sigara içenlerin ozaman :KK1::KK1::KK1::KK1:pencereyi kapatıyoruz klozet var mı banyoda bir bir tanıdıgımız banyoya klozet takdırdı baglayan kişi yanlış baglamış çok kötü koku yapıyordu daha sonra düzeltiler kokusu gitti.

Slikon lekeleri çıkmıyor bi türlü siyahlaşıyor hemen nedense bizde siliyoruz geçmiyor şimdiki evimizde koku yok ara sıra koku gelir oda tuvalette sigara içenlerin ozaman :KK1::KK1::KK1::KK1:pencereyi kapatıyoruz klozet var mı banyoda bir bir tanıdıgımız banyoya klozet takdırdı baglayan kişi yanlış baglamış çok kötü koku yapıyordu daha sonra düzeltiler kokusu gitti.

klozet var ama daha önce olmuyordu öyle koku..klozeti de içini dışını domestosla cifle ovdum küvet ve lavaboyu ovduğum süngerleri hemen attım temizlikten sonra,tuvalet fırçasını domestosla yıkayıp öyle kaldırdım ona rağmen koku..

O zaman eve bir usta çagırsanız nasıl olur arkadaşım belki bir yerlerde sorun vardır

X