Şampuan ve Saç Kremleri Biotin dökülmeye karşı etkili şampuan ve Medobiocompex-k kullanan var mı?

simay34

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2012
46
0
Saçlarım genetik olarak seyrek ve ince telli,dökülmem mevsimsel olarak çoğalsada seyrek olduğundan açılan yerlerim oluyordu.Cildiye doktoruna gittim yakın zamanda bana biotin dökülmeye karşı etkili şampuanı ve medobiocompex-k verdi. Fakat yan etkisi olabileceğinden medobiocomplex'i almadım... Bunları kullananlarınız var mı ?? Sizce nasıllar deneyimleriniz nedir ??

ben ikisinide kullanmadım açıkçası ama sana tavsiyem badem yagı veya yılan yagı kullan benim saçlarımı baya çogaltıp uzattı bide kardeşim bioksin kullanıo oda iyi :126:

İkisini de kullanan memnun olan bir arkadasım var cebine ek olarak bepanthene ampul( eczane den temin edebilirsin) tek aspirin ve badem yagi ile bir maske yapabilirsin. Bepanthene de e vit. Cok faydalı
Ve lütfen yağlı bakımları yikarken sacınızı islatmadan once (kuruyken)sampuani sulandirip dökünüz, iyice yedirip sonra dusla su tutun. İkinci sampuani normal yapınız sacınızı yağdan daha kolay arındırırsınız ve daha yumuşak olur. (cildiyecim söyledi cok faydasını gördüm) kremli sampuanlardan uzak durun cok dokuyor. Sampuan ve kreminiz ayrı olsun.

Sağolun arkadaşlar :)) Doktor ayrıca bepanten ve evigen ampul verdi :) bir tatlı kaşığı badem yağıyla her ikisinden birer ampul karıştırıyorum... Ayrıca uzun süredir yaptığım birşeyide paylaşiyim,aktardan ısırgan otu alıyorum bir bardak suda 5 dakika kaynatıp soğutuyorum duştan çıkıp diplerine yedire yedire bir bardak ısırgan otu suyunu döküyorum.. havluya sarıp 1 saat bekleyip durluyorum saçımı tekrar.. oda çok iyi küçük küçük bir sürü saçım çıkıyo :))

X