Dolap içi örtüleri

kadis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
5.202
9
Dolap iclerine örtü olarak ne kullaniyosunuz kapitone yaptiriliyor genelde bende plastik kullanayim dedim ama karar veremedim ne tavsiye edersiniz mutfak vestiyer ve gardnolap icin

Ben her yere kapitone yaptırdım çok da memnunum
Her yer terken gerçekten her yer :)
mutfal, salon, banyo, yatak odası dolaplarının içleri :)

çeyiz evklerinde diktiriliyor canım
aslında kullanışlı
ama dolap içlerinde kayıyor ben ona deli oluyorum
yoksa güzel temizliği kolay da
googleden aratırsan resimleri çıkar canım

ben mutfakta şu alt kağıdı çıkarıp yapıştırılıyor ya onlardan yapıştırdım benim bardak rafı falan yok heryer kapaklı dolap çok güzel oldu kullanışlı vestiyere hiç bişi yapmadım öğlece kullanıyorum grdorapda kapitone serili ben memnunum taviye edilir...

Arkadaşlar ıkea da dolaplar için satılan naylonumsu şeffaf bişey var onu kullananan var mı?Ben almayı düşünüyorum ama herkes kapitone kullanıyormuş.Merak ettim çok anlamadım nasıl bişey sanırım görmem gerek ona göre karar vereceğim.

arkadaşım kullanıor ikeadan almıştı. memnundu ama temizlik konusunda bence kapitone daha iyi. bende kapitone kullanıyorum her yerde mutfak salon yatak odası vestiyer vs. tüm dolap içlerinde. çokta memnunum. alternatif aradım ama kapitoneden daha kullanışlısını bulamadım.

kapitoneler kayıyor kızlar. buna çare bulan varmı?

Bayanlar, tuhafiyeden cırt bant alın. 5 er cm lik parçalar halinde örtüyü koyacağınız rafın 4 köşesine cırt bantınbir parçasını yapıştırın uhu v.s ile rafa yapıştırın ve bunlara karşılık gelen cırt bant parçalarınıda yine örtünün rafa yapıştırınlan cırt bantlara karşılık gelecek köşelerine dikin. Örtüyü örttüğünüzde cırtbantlar örtünün kaymamasını sağlayacaktır..

bende yeni evim için kapitone diktircem etrafımda herkes kullanıyor çok da memnunlar kirlendi mi çıkar yıka tekrar ser :KK1: :KK1:

bende yeni evim için kapitone diktircem etrafımda herkes kullanıyor çok da memnunlar kirlendi mi çıkar yıka tekrar ser :KK1: :KK1:

bende evim için diktirmeyi düşünüyorum

mutfak dolapları beyaz bi yorum alsam kapitoneyi beyaz değil de gri gibi diktirsem nasıl olur :)):KK9:

X