Bu ay da olmadı :((( ekim de anne adayı olmak ümidiyle...

Yeni katilan arkadaşlar alinti yapamadim suan sogan kurunu yapali cok uzun zaman oldu hatirlamiyorum ama internetten ibrahim saracoglu sogan kuru diye aratin cikar .ilk zamanlar zor oluyo evet ama bi denemeye deger ben onu ictikten sonra arkasindan mandalina portokal vs yiyordum allahtan tam mevsimiydi ozamanlar hemen aliyrdu tadini.insallah faydasini gorursunuz sizlerde .

Bu 6. denememiz ama bu ay da olmadı bugün adet oldum:KK43: Bebişimiz gelmek için doğru zamanı bekliyor sanırım.. Hepimiz için hayırlısı...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Forumda bu başlığı açtıktan 18 ay sonra tüp bebek yöntemi ile ikizlerime hamile kaldım şükürler olsun:nazar:
RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN İNŞ...[hayırlı olsun
Hayirli olsun

Selam Kizlar Bende öylesine bi giriyim dedim ne göreyim bizim kızlar toplanmış . Ahhh eski günler ah . Özleniyorsunuz . Benim de 2 yaşında kızım var tüp bebekle olmuştu . Şimdi ikinciye hamileyim Buda kendiliğinden olayı verdi süpriz yaptı inşallah bi kızımız da olacak 2 ay sonra . Nasılsınız ? Nasıl gidiyor . ?

Napiyorsunuz canbonlarim sonunda 2...kez hamile kalabildim.ama biraz karisik .simdi biliyorsunuz ben regl olamiyorum kistlerden sebep yine doktora gittim adetimi 2 gün gecmisti adet gunu hayatimda ilk defa pembe akintim oldu bi defa .bekledim regl olmayinca doktora gittim beta hcg bakti birsey cikmadi haliyle sol yumurtalikta 5cm kist arti polikistikler devam ediyordu.pembe akintiyi sordum kisttrndir dedi bana doktor.dedim benim suana kadar hep kistim oldu hic lekelenme olmadi hayret bisey.neyse tarlusali icmedin bekledim bekledim daganamayip 14 .gunuydu sanirim test yaptim ve silik 2.cizgi ..ertesi gunu kan verdim ilk kan testim 30 du.3.gun sabahi 150 oldu 6.gunu 1000kusur oldu ve doktra gittim .usttrn bakti adete gore 8 hafta cikmam lazimdi gebelikte cunku gec dollenmeye gore ben 6 hafta hesaplanistim iki hesaba da uymadi alttan bakinca 4+5haftalik cok sukur minnak bi kese gorduk ekstra bi kese daha gordu ama emin olamadi 2 haftaya netlesir dedi bebekte olabilir kaybolabilirde dedi hayirlisi allahtan bekliyorum simdilik ayin 31inde randevun var canbonlarim rabbim kim bekliyrsa nasip etsin bende saglikli sekilde kucagima alayim ins.bu arada abi olacak çinar da iyi okula gidip geliyor yarim gun biraz ağir abi zorluyor kendileri bu siralar kucuk ergen olma yolunda
O kadar çok zaman olmuş ki buraya girmeyeli iyi bulmuşsun ben bulamamıştım :) hayırlı olsun öncelikle gerçekten çok karışık bir durummuş iyi ki de beklemişsin

Bende uzun zamandır girmemiştim topiğe bir ben kalmıştım anne olamayan :KK43: nasipse 3. Tedavime başladım dondurulmuşlarla Rabbim hayırlısıyla nasip etsin İnşâAllah isteyen herkese

Kizlar ben bebegimi kaybettim 1 bucuk hafta önce kalbi durmus dun kürtaj oldum hakkimda boylesi hayirlisiymis demekki rabbim oğluma uzun ömur versin insallah ...

Kizlar ben bebegimi kaybettim 1 bucuk hafta önce kalbi durmus dun kürtaj oldum hakkimda boylesi hayirlisiymis demekki rabbim oğluma uzun ömur versin insallah ...
hayirlisi dediğin gibi böyleymiş canım Rabbim oğluna sağlık ve uzun ömür versin inşallah Üzüldüm gerçekten.

Evet canım çok şükür bir ben kalmıştım topikte :) Rabbim sağlıkla kucağımıza almayıda nasip etsin bütün isteyenlere nasip etsin :dua:
Aminnnnn inşallah canım. Sabrın sonu selamet. Benim ikinci kızım doğdu. İlki çok zor oldu benim de 3. Aşılama da olmuştu ikincisi kendi kendine oldu hamd olsun.

Aminnnnn inşallah canım. Sabrın sonu selamet. Benim ikinci kızım doğdu. İlki çok zor oldu benim de 3. Aşılama da olmuştu ikincisi kendi kendine oldu hamd olsun.
Çok şükür bin şükür canım çok zor gerçekten Rabbim evlatlarınızı hayırlı evlat eylesin sağlıklı uzun ömürleri olsun ❤️

Merhaba canbonlar nasilsiniz :KK15:her geldıgimde kknin yazma bolumu degisiyor iki saat onu kurcaliyorum :kızgın::kızgın:en son kürtaj olduğumu yazmisim sonrasinda tekrardan hamile kaldim ama oda düstu olmadi nasip degilmis simdi cok sükür tekrar hamileyim 17 haftalik buda erkekmis çınarda zaten erkek istiyordu kardesini bakalim hayirlisiyla bunu kucagima alirim insallah bu hamilelik biraz riskli ilerliyor cunku lekelenmelerle agrilarla geciyor gunlerim insallah birsey olmadan kucagima alirim sagsalim rabbim herkese nasip etsin insallah opuyorum hepsinizi

X