Erkek İnfertilitesi morfolojinin çaresi yok mu?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
malesef araştırmalar sonuçsuz internetten bişe bulamadım ama yılmıcamm olucak biliyorum tek istediğim doğal yolla olsun artık Allah ım inşallah..duyduğunz en ufak bi şeyi bile paylaşalım arkadaşlar

Herşeyden önce bilime ve tıbba inanmalıyız gibime geliyor. Tabiki yanında alternatif tıptan faydalanabiliriz ama hacamat falan nispeten doktorların vs olmadığı ya da insanların ulaşamadığı toplumlarda uygulanan bişey sanırım. O yüzden herşeyede hemen girmemek lazım derim.

Herkese merhaba,

Biri morfoloji düzeltilebilir desin, lütfenn:)

Arkadaşım ben düzelir diyenlerdenim..... Eğer eşinin FSH ı Kolestrolü ve hormonlarından herhalde biri yüksek ise yada normal değerlerin dışında ise morfoloji ileri hareket ve sayı vs. de kalitesiz oluyor...

benim dopiğimde neler kulllanacaksınız var morfoloji ve kolestrol için FSH için .....

arkadaşlar eşimin morfolojisi %1 ve 3 olarak testlerde değişkenlik göstermekte.tüp bebek denedik her şey iyi giderken olmadı malesef :KK43: bunun artmasında bi çare yok mu?ilaç ya da beslenme şekliyle düzelmesini ve doğal yollardan hamile kalmayı isiyorum..bilenler lütfen bişe söyleyin

Merhaba arkadaşım,
Morfoloji hiçbi şekilde düzelmiyor canım. Ama keçiboynuzu pekmezi ve fındık ceviz ile eşimin 1 ayda 2 katına çıktı sprem sayısı ve normal morfolojisi. Hem de bizim de %1 idi morfolojimiz. Ama en iyi sonucu almak için bir tüp bebek merkezinde sperm analizi yaptırmamızı istedi doktorumuz. Orada yaptırdık ve daha sonra doktorum sonuç fena değil aşılama ile başlayalım dedi ve 2. aşılamamız tuttu. Ve biz hala buna inanamıyoruz. Eylül'de ilk aşılamayı denedik olmadı. 2. aşılamamız ekimde oldu ve tuttu. Moralini yüksek tut ve hiç canını sıkma.Güveneceğin bi doktorun olsun ve kendini onun ellerine bırak.İnternette okuduklarını da kafana takma. Nerde oturuyorsun bu arada?

Merhaba arkadaşım,
Morfoloji hiçbi şekilde düzelmiyor canım. Ama keçiboynuzu pekmezi ve fındık ceviz ile eşimin 1 ayda 2 katına çıktı sprem sayısı ve normal morfolojisi. Hem de bizim de %1 idi morfolojimiz. Ama en iyi sonucu almak için bir tüp bebek merkezinde sperm analizi yaptırmamızı istedi doktorumuz. Orada yaptırdık ve daha sonra doktorum sonuç fena değil aşılama ile başlayalım dedi ve 2. aşılamamız tuttu. Ve biz hala buna inanamıyoruz. Eylül'de ilk aşılamayı denedik olmadı. 2. aşılamamız ekimde oldu ve tuttu. Moralini yüksek tut ve hiç canını sıkma.Güveneceğin bi doktorun olsun ve kendini onun ellerine bırak.İnternette okuduklarını da kafana takma. Nerde oturuyorsun bu arada?

canım hayırlı olsun.morfolojisi %1 den kaça yükseldi

X