babamı çıplak gördüm

densizin biri çıkar da bunda gülecek ne var der şimdi..
olay kesinlikle zor lakin dialoglar trajikomik olmuş gayri ihtiyari güldük
konu sahibi arkadaşım nolur kusurumuza bakma kesinlikle şahsi ya da durum içerikli bir gülüşme değildi bu..

Doğru söylüyorsunuz ama burda baksanıza 15 kişiden 10 kişi güldüğüne göre bizde bi tuaflık yok galiba durum zor sadece bi lafa çok güldüm ben :KK1:

babanızın çocuğunun evde olduğunu bile bile nasıl o vaziyete dolaşır şaştım en azından insan beline birşey dolar......benimde 3 yaşında kızım var ve asla eşimin onun yanında kıyafet değiştirmesine bile izin vermem hem kızımın ruh sağlığı açısından hemde babasına olan saygısını zamanla kaybetmemesi AÇISINDAN

bende bunu nette okudum sizlerle paylaşma istedim

İngiliz ailenin inanılmaz bir problemi var. 3 yaşındaki çocukları geceleri uyumuyor ve her gece anne babasının yatağına geliyor. Martin Daubney ve eşi Diana'nın tek oğlu Sonny, geceleri odasında yalnız başına uyuyamıyor. Her gece uyanıp evin içinde dolaşan çocukları yüzünden ailenin hayatı kaymış. Bir defasında seks yaparken küçük çocuk aniden odaya girip yataklarına dalmış. Annesi çığlıklar atarak kendini banyoya atmış. Her gece küçük çocuğun evin içerisinde dolaşması anne ve babasını penişan etmiş. Çoğu kez eve hırsız girdiğini sanan çift korkuyla polisli bile aramak zorunda kalmış. Sabaha kadar uykusuz kalan çift, işyerinde uyumaya başlayınca işlerini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalmış. Seks yaparken Sonny yatağa dalınca karısı ipleri kopartmış. "Ben artık dayanamıyorum. Ya odaya kitlersin ya da www.rthaber.com otele gidiyorum" tehdidi üzerine küçük çocuğunun kapısına kilit takıp kitleyen baba daha sonra vicdan azabı duymaya başlamış. Kilitli çocuk sabaha kadar kapıyı kırmaya çalışması ise aileyi yine uykusuz bırakmış İnternetten bu durumdaki ailelerle ilgili sayısız form sitesine giren baba, en sonunda bir terapistin yolunu tutmuş. Ordan da bir sonuç alamamış. Son çare çocuğunu bir kreşe vermiş. Küçük çocuk kreşten zombi gibi eve dönmüş. Adamın tuttuğu bakıcı ise ikinci gün evden kaçmış. En sonunda nöbetleşe olarak gündüzleri ya annesinin ya da kendisinin çocuğun yanında kalmaya ve onu gündüz uyutmamaya karar vermiş. Gündüz anne ve babasıyla sürekli oyun oynayan küçük Sonny, akşamları yorgun düşüp erkenden uyumaya başlamış. Buldukları formülle 6 aylık kabusu sona eren ailenin hayatı da normale dönmüş. Küçük Sonny artık geceleri odasında tek başına uykuya dalıyor ve kesinlikle dışarıya çıkmıyormuş.

Bizimde çok dikkatli olmamız lazım.Bizimde çocuklar büyüyor ve artık bazı şeylere daha dikkat ediyorlar.Mesela anne baba ne yapıyorsunuz siz odada gibi.Tabi insan iş bitip yorgunlukdan harap bitap düşmüş bir vaziyetdeyken mesela banyoya geçerken veya banyodan acil birşey alması gerekiyorsa inanın artık o heyecanla telaşla ne durumda olduğunun farkında olmaya biliyor.:KK53:

X