babamı çıplak gördüm

bütün yorumlara çok güldüm hala da gülüyorum :)) özellikle laurana beni bugünümden dünden ettiler demiş ya orda koptum zaten :)) bize göre komik tabi ama çocuklar için çok önemli ve garip olaylar psikolojilerini çok etkiliyor, anasınıfı öğretmeni bir tanıdığımız söylemişti çocuklardan biri barbie yada sindy bebekler varya kızların bebeklerini alıp soyuyormus sonrada okşuyormus tabi kızlarda ağlıyorlar bebeklerini soydu okşadı diye, öğretmende ailesine söylemiş mecburen, muhtemelen tanık oldu böyle birşeye diyordu oyuncak bebekle ilgili bir arkadas daha yazmıstı inanmamak size kalmış ama bende bunu duydum. cinsellik her evlilikte önemlide daha gizli olması gerekebilir küçük çocuklar olduğu zaman özellikle :)) ama yorumlarınıza bittim arkadaşlar:))

Son düzenleme:
çok kötü bir durum ben 6 yaşındayken daha ileri bir durumunu görmüştüm o zaman tam olarak ne olduğunu anlamamıştım tabi ama zaman geçti daha iyi algıladım herşeyi

babam sırf annemle başbaşa kalmak için tanımadığı mahalledeki adama beni teslim edip adamın beni mahalledki çıcuklarla birlikte yakın civarlardaki bir köye götürmesinine izin vermişti tabi adamda orda beni köşeye sıkıştırdı mıncıklamıştı beni bunu hayatım boyunca unutmadım hep aklıma kaldı bu yüzden babamı pek sevmem

sen yine olgun bir yaşta buna şahit olmuşun daha bunun ne anlama gediğini bilmeyen çocuklar için büyük bir tramva şekil:A da görüldüğü gbi :26:

Bende böyle bir durumla karşı karşıya kalmıştım 13-14 yaşımdaydım galiba.

Yağmur falan yağıyordu bende yağmuru bahane ederek odalarında dalmıştım.Gördüğüm halleri halen aklımda ya.Sesleri bilee

Çok kızmıştım o zaman anneme kötü davranmıştım 1 ay kadar..

ben de çok küçükken pat diye yatak odalarına girmiştim. Tabi ki çıplaktılar :)
annem baban üşümüş onu ısıtıyordum demişti. Ben de içimden demiştim çocuk mu kandırıyorsun sen diye :KK9:
Yarın annen bir şeyler saçmalar sen de he de geç. Olmamış gibi davran unutursun.:KK1:

gözlerimden yaş geldi gülmektenn :KK60::KK60::KK60::KK60:
Allah iyiliğini versin baban anneni ıstıyomuş işte bunda ard niyet yokk :KK60::KK60::KK60:.60::KK60::KK60:

Bende köydeyken, küçüktüm ozamanlar banyodan bişey alıcaktım ışık açık değil sesde gelmiyo kapıyı bir açtım dedem:KK53:
Ben çığlık attım o da atmaya başladı, sonra çarptım kapıyı çıktım. Hiç bişey olmamış gibi davrandım ama çok kötü bir durumdu ya
çok utanmıştım:KK53:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: çok komik bi durum ve bi okadarda zor ben asla bakamazdım allah yardımcın olsun cicim

İhmalkarlık ,biraz da üşengeçlik etmiş,senin o saatte wc çıkabileceğini düşünememiş..Tabi genç yaşlarda bu durumla olunca hoş olmamış,üstelik sen ergenken daha çok utanırsın..Baban da utanmıştır.Bir dahakine dikkat edecektir,dikkat etmezse anneni uyarırsın..

Ben de babamı çıplak çok gördüm,çünkü hastalığı nedeniyle ben banyo yaptırıyordum,yatalaklığı boyunca altını ben değiştiriyor,idrar sondasını ben takıyordum rahmetli babamın..

ne var bunda sen nasıl dünyaya geldiğini sanıyordun.:21:
ee sesler geliyorsa kalkmayacaksın yerinden demekki fazla merak iyi değildir birde keşke görmemiş gibi yapsaydın

bende 5 6 yaşlarındayken babam dışarı çıktı annemde duşa girmişti. birşey söylemek için kapıya vurduğumda babamın konuşma sesini duydum :KK9: :KK9: baba senin ne işin var orda sen dışarı çıkmamış mıydın diye seslendim annenin sırtını keseliyorum dedi hıı tamam o zaman diyip oyunuma devam etmiştim. sonradan anlıyor insan tabi durumu :KK9:

işin kötü yanı bunu ömrün boyunca unutamıyacagın...:KK14:

geçmiş olsun 2 sene önce bende grmüştüm sabah okula gitme zamanım geldiğinde odadan çıkıp kapıya yönelince babamın çırılçıplak wc kapısının önünde gördüm.. Beni grünce wc'ye kaçtı hemen :) anneme ne geziyor niye okula gitmemiş diye kızmış :) :)

:) :) eminim onlar senden daha çok utanmıştır. Hiç olmamış gibi davranmak en iyisi.

burada utanılack birsi varsa o da senin baban....evde sadece kendileri yaşamıyor..en azından evde havlu denen birşey var....bu ne cesaret yaaa...bizlerde anne baba olduk...bizim evde bornozumuz vardı.. çoçuklarımız bebekti ama biz yinede öyle kendimizi salmıyorduk...bizim evimiz şu an bile gece tuvalete giden gidene....çok sıvı tüketilirse...gece dahi sıraya girilir..tuvaletin gecesi gündüzü diye bir şey yok..

ne var bunda sen nasıl dünyaya geldiğini sanıyordun.:21:
ee sesler geliyorsa kalkmayacaksın yerinden demekki fazla merak iyi değildir birde keşke görmemiş gibi yapsaydın

Allah askına babayı cıplak görmekle dünyaya gelmeyi nasıl bagdastırdınız siz?
Siz bir gün wc' ye cıplak girerseniz, aynen böyle cevap verirsiniz o haldeyken cocugunuza? Hem kimse giyinmesin o zaman, en azından evin icinde anne, baba ve cocuklar.. :KK52:

Kız annemle babamı seks yaparken odalarında gördüm dememis, Wc' ye kalktıgım da babamı cıplak gördüm demis, ne yani tuvalet ihtiyacını görmek isteyen ksi suclu da evde salına salına gezende hic suc yok mu? cocukta o ailenin bir bireyi, sadece cocuk degil, hatta cocuktan daha cok anne ve babanın dikkat etmesi gerekir. Evin icinde kimse yokmus gibi salına salına gezemez insan, tek yasamıyorsun cünkü. Yatak odası diye birsey var, insanlar isine gelince kayınvalidem yatak odama giriyor, görümcem giriyor orası benim özelim, mahremim diye yakınmayı biliyor ama, isine gelmedigi zaman, evinde icindeki her bölge mahremiyeti altında olabiliyor sanki yalnız yasıyorlarmıs gibi, ha kimse olmadıgında cıbıl cıbıl at kostursunlar evde, kimin umurunda?

Son düzenleme:
X