babamı çıplak gördüm

bende 5 6 yaşlarındayken babam dışarı çıktı annemde duşa girmişti. birşey söylemek için kapıya vurduğumda babamın konuşma sesini duydum :KK9: :KK9: baba senin ne işin var orda sen dışarı çıkmamış mıydın diye seslendim annenin sırtını keseliyorum dedi hıı tamam o zaman diyip oyunuma devam etmiştim. sonradan anlıyor insan tabi durumu :KK9:

Bu yalanlar çok söyleniyordu bizim zamanımızdada.

Şimdi daha iyi anlıyorummmmmmm.Yapılmasın şöyle şeyler ya.Çocuklar artık daha küçük yaşta çakıyorlar durumu.Lütfen çocuklar uyumadan birşeyler yapmayın.

Bende kucukken dolabin icinde prezarvatif gormustum...merak edip icini actim yagli uzafikca uzuyordu....anne bu ne dedim oda kizim gogsume takiyorum gogsumdeki sut kesilsin diye bende inandim herhalde prezarvatifin ucu gogus ucuna geliyor diye dusundum ozaman....sonradan anladimki baska islere yariyormus bu melet....

Bende kucukken dolabin icinde prezarvatif gormustum...merak edip icini actim yagli uzafikca uzuyordu....anne bu ne dedim oda kizim gogsume takiyorum gogsumdeki sut kesilsin diye bende inandim herhalde prezarvatifin ucu gogus ucuna geliyor diye dusundum ozaman....sonradan anladimki baska islere yariyormus bu melet....

Hahahahah buda güzelmişşş :KK70:

kizlar cok gulmussunuz ilk yazdigima bitane daha anlatayim bari simdi ben 15 yasinda falandim halam baska sehirde oturuyor onlara misafirlige gittik halamin bitane kayni bana plotonik asikmis ama benim haberim hic olmadi annem babam dahil butun sulale biliyorlarmis neyse aksama kadar oturduk halam tutturdu siz kalin kardesimle bide kuzen sabah enisteniz ise giderken babaannesine birakir sizi diye annemlerde ordalar cunku bizde yalvardik baba kalalim ne olur diye babam halama cagirdi dediki bak kaynin falanda kalcakmis kizlara dikkat et diye halamda soz verdi benle ayni odada kalicaz kapiyida kilitliyecem dedi babam ikna oldu neyse herkes gitti halamin yatak odasina gectik banyoda var odasinda halam yere yatak acti ben kardesim amcamin kizi yatiyoruz aradan zaman gecti bir kipirdanma basladi hemencik uyur numarasi yaptim amcamin kizida benle yasit oda bana bakti kaslariyla isaret etti oda uyur numarasi yapti eniste dediki kizlar uyuyormusununuz kimsede ses yok halama basladi manavimiza gidelimmi askim oda bilmemki kizlar var yok onlar uyurken biz coktan gider geliriz oda olur ayyyyyyyyyyy kizzzzzz bir kilo elma alayim ben 3 kilo kiraz halamda muzda alalim askos olurmu fantaziye bak yaaaaaaa o sira kardesim sakkkkkkkkkkk diye isigi yakti yaaaaaaaaaaa hala eniste siz bizi mezarligin yan tarafindaki evde birakip yalniz basimiza nereye gidiyorsunuz:KK9: hem siz ne zaman manav dukkani actinizda bizim haberimiz yok:KK53:hem dukkaniniz varda madem babam meyva gitiriyor size dukkaniniz varsa niye soylemiyorsunuz allahim enistem halamin uzerinde biz kuzenle yerlere yatiyoruz gulmekten kardesim devam ediyor eniste yatakda yermi kalmadida halmin uzerinde uyuyon:KK52:neyse sabah bunlar rezil oldular bize ya eniste bizi birakiyor babam kapida oh oh nasil gecti halanizda der demez baba halamla enistem manav dukkani acmislar ama herkesden sakliyorlar ben sus desem bile eniste kipkirmizi valla yeminle enistem gece halama soyluyordu manava gidip elma kiraz alcakmislar diye bizede yalniz birakcaklarmis bidaha asla gitmem dedi ayyyyyyyyyyy ne gundu yaaaaaaaaaa:KK1:

o kadar güldümkiiiiiiiiiiiiiiiiii içim acıdı resmen eşimde delirdinmi heyyyy dediii:KK17:

Konuya çok güldüm evet olabilir ama komik bir durum ben yüzüne bakarım da o bakabilir mi bilmiyorum gülmeden duramazdım heralde:KK9::KK9::KK9::KK9:

Heheheh prezervatif olayı da da ayrı komik :KK9: Ben de küçükken ped gördüm anne bu ne işe yarıyor dedim gece altıma çiş yapmıyım diye takıyorum demişti. Sonra ben de o çocuk aklımda akşam yemek yerken herkesin içinde Baba annem çiş yapıyor biliyor musun ama bilmezsin tabi ped takıyormuş dedim:KK70: :KK33::KK33::KK33: Çok rezilmişim kadını da rezil ettim iyi mi :KK9:

Ayyyyy kızlar o birşeymi ablam sen pezervatıfi balon zannet git annemin yatak odasındaki çekmeceden al bizde anne birşey diyeceğiz sana dedik gidin çoçuğum odanıza dıye bağırdı akşama dedenler babaanne anneanneler teyze hala aklınıza gelebilen her iki tarafın ailesi işte neyse ablam dedi gel ablacım biz balonları şişirelim akşama sürpriz yaparız herkes yemeğe gelince neyse herkes geldi biz bir çıkardık şişmiş pezervatıfileri herkes şok annem elindeki salata tabağını düşürdü amcam o sıra ortamı yumuşatmak için ay bunlar niye aynı renk renklileri yokmu dedi babam öküz kardeşim çeneyi kapatda git şunları topla bu veletleride size götür. Elimde kalacaklar yoksa dedi neyse yolda gidiyoruz abla herkes çok kızdı dedim. Ablamda demesinmi eeee kızarlar tabı hep aynı renk ondan bıdakıne yine girelim odaya başka renk olursa kızmazlar dedi halen güleriz allahım yaaaa

Ayyyyy kızlar o birşeymi ablam sen pezervatıfi balon zannet git annemin yatak odasındaki çekmeceden al bizde anne birşey diyeceğiz sana dedik gidin çoçuğum odanıza dıye bağırdı akşama dedenler babaanne anneanneler teyze hala aklınıza gelebilen her iki tarafın ailesi işte neyse ablam dedi gel ablacım biz balonları şişirelim akşama sürpriz yaparız herkes yemeğe gelince neyse herkes geldi biz bir çıkardık şişmiş pezervatıfileri herkes şok annem elindeki salata tabağını düşürdü amcam o sıra ortamı yumuşatmak için ay bunlar niye aynı renk renklileri yokmu dedi babam öküz kardeşim çeneyi kapatda git şunları topla bu veletleride size götür. Elimde kalacaklar yoksa dedi neyse yolda gidiyoruz abla herkes çok kızdı dedim. Ablamda demesinmi eeee kızarlar tabı hep aynı renk ondan bıdakıne yine girelim odaya başka renk olursa kızmazlar dedi halen güleriz allahım yaaaa

ablan cözmüs olayi :KK60:

:KK9: pohahahaha çok komik yaa güldüm valla.

Vuhuuuu hemde bayramda çifte bayram yaşamışlar kıııız :KK1: :KK9:

Konuyu gorunce aklima hemen bir anim geldi
Anasinifinda 5 yas grubundaydim
Sabahlari ogrencilerimle dun aksam neler yaptigini konusurduk
Bir ogrencim heyecanli heyecanli
"ogretmenim biliyormusunuz, gece uyandim susamistim annemin yanina gittim.
Bi baktim babam annemin ustunde annemi boguyordu.":KK53:
Ben saskinlikla nasil boguyordu dedim
" boyle zipliyordu ustunde annemde bagiriyordu. Ben hemen odama kactim ama cok korktum"
O anda dank etti kafama
Yok canim oyle degildir oyun oynuyorlardir onlar ziplamaca oyunu var ama sadece buyukler oynar dedim:KK9:
Kivirmaya calistim ama cocuk kesin unutumaz bu olayi
aksam annesine durumu anlattim dikkatli olun dedim.
Tabi kadinda cok utandi
Dikatli olmak lazim boyle durumlarda
Sende unut olmamis gibi dusun
Belki ciplaklik oyunu oynuyorlardir diyesim geldi:KK9:
o yine oyle demis..yine burda okumustum.okul oncesi ogretmeni arkadaslardan biri yazmisti.cocugun biri dersinde annem babamin pipisini isiriyordu demis:KK52::KK52::KK52::KK52:

Bende başımdan geçen bir olayı anlatayım bari :KK1: Eşimin memleketindeydik ramazan bayramında. Köyde yaşıyor ailesi büyük abisiyle annesi babası bir. Büyük abide evli. Oğlu var 4 yaşında. Yengemde yeni doğum yapmış kırkı yeni çıkmış işte. Şikayet ediyor sütüm az gibilerinden oğlan ne dese beğenirsiniz. "hıhhh tabi doymaz kardeşim kaç gece bakıyorum babam senin memenden içiyor.sonra da sen o iyice doysun diye em em diye bağırıyosun" dedi o an var ya öyle bir kahkaha attım ki resmen yarıldım yengemle abimin içine düştüğü hali siz düşünün :KK9: :KK9: :KK9:

Ay gül gül öldüm çok yaşayın siz
:KK9:
Ben Allaha şükür hiç yakalamadım,şahit de olmadım.
Sadece bigün annem gardolabını düzenliyordu bende orta son sınıftaydım okuldan geldim.
Yatağın üzerinde 2-3 adet prezervatif.Anne bunlar ne dedim gülerek.Annemde "gözlük temizleme mendilleri" dedi.
Ya anne bırak cahil değilim o kadar da dedim.Çok utanmıştı
:KK9:

bende cok guldum buradakı yazılanlara...guler mısın aglar mısın...
bende de bi baba var boyle... hıc bılmez.. evde donla dolasır her tarafı ortada ...sinir olurum. resmen babamdan sogudum
annem gıt ustune bıseler gıy dıyo, babamda onlar benım yavrum bişe olmaz dıyo...
olur mu oyle sey, slip beyaz don giyer bi de saolsun.. ıgrenccc yaa..
bi de bizim yanımızda gelir boynundan oper uzunnn uzunn annemii... resmen ön s..... gibi bişe.. sinir oluyorum. hayattan soguttular beni
23 yasındayım ben. ama etkılenıyorum.. annemde artık yapıyo aynı hareketleri..
cok ses geliyor odalarından kapıyı yarı acık bırakıyorlar.ben utanıyorum artık ya.. gecenın 3 üydü bi gun sesten uyuyamıyorum.. resmen inleme gibi bişe. zaten ev kucuk ..
bende actım bılgısayarı hemen yuksek seste bi muzık... seslerini bastırsın dıyee..
banamısın demedi yaa:KK43: sankı daha cok bagırmaya basladılar.. off offf
baska bi şehırde yasamaya karar verdım. o derece yani..ailemden sogudum

Bende başımdan geçen bir olayı anlatayım bari :KK1: Eşimin memleketindeydik ramazan bayramında. Köyde yaşıyor ailesi büyük abisiyle annesi babası bir. Büyük abide evli. Oğlu var 4 yaşında. Yengemde yeni doğum yapmış kırkı yeni çıkmış işte. Şikayet ediyor sütüm az gibilerinden oğlan ne dese beğenirsiniz. "hıhhh tabi doymaz kardeşim kaç gece bakıyorum babam senin memenden içiyor.sonra da sen o iyice doysun diye em em diye bağırıyosun" dedi o an var ya öyle bir kahkaha attım ki resmen yarıldım yengemle abimin içine düştüğü hali siz düşünün :KK9: :KK9: :KK9:

bu konu sahibinin durumundan daha travmatik olmuş :KK70: yazık çocuğa ya :dd çok utanç verici bir durum ama ya, yazık yengeye :KK60::KK60:

X