Gelinlik Ayakkabısı Batık ve gelin ayakkabısı

samanthaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2012
605
95
Ayak tırnaklarında batık sorunu olan kızlar nasıl gelin ayakkabısı seçmeli? Nerden almalı?

ayakkabının burnu diğer ayakkabılara göre biraz daha hacimli olmalı parmakları ezmeyecek şekilde ve sivri burun olmamalı mümkünse ayak parmaklarının tümünü açıkta bırakan tipte ayakkabilar olmalı. bu tür ayakkabıları nerede bulacağınıza ise tam bir adres veremeyeceğim

Lütfen buna çok önem verin.Benim ayağımda da nasır vardı çıkaramamıştım panikten falan,ama düğündee mahfoldum hele de takı sırasında devrilecektim resmen

çok ama çok rahat bi ayakkabı tercih edin mümkünse..akşamında düğün yemeğime converse lerimle gitmiştim valla çok ta iyi etmişim..

Kasımda evleneceğim için açık ayakkabı giyemem. Ama hemen şişiyor parmaklarım batıktan mahvoluyorum. Acaba bir tane de dolgu topuklu beyaz ayakkabı mı bulsam diyorum

dolgu topuktan ziyade burnunun yüksek ve yuvarlak olması gerekli.nike topuklu ayakkabı çıkarmış renklileri biraz kro işi duruyorsa da bi tane beyaz gördüm gelinlik altında çok gornmeyeceğinden idare edebilir.fotosunu yükleyebildim mi bilemicem belki bi yardımı dokanır :) $daisyekinholiday_1338129264188.jpg

Son düzenleme:
X