2013 düğün fiyatlarını burda paylaşalım...

hayırlı olsun canım :KK31:
bizde Gönül davet Turkuazı tuttuk.çok içimize sindi bakalım,inşallah güzel olucak :KK16:

canım öncelikle hayırlı olsun bizde bugün gönül davete gittik aslında mekanın içini begendim fakat çok dar bir sokakta nasıl olur bilemedim park sorunu falan olur diye düşündüm turkuaz la kaç kişi kaça anlaştınız canım birde orayamı baksam acaba ..:26:

canım kokteyl menüsünde cips ve kuruyemişler masaya diğer mini pizza börek vs. kişiye özel tabakta geliyor. o yüzden çok komik olmayacağını düşünüyorum. zaten cipsler fln sürekli tazeleniyor. bu söylediğim fiyata normalde kişi başı 5 tl dedikleri beyaz sandalyeler de dahil güya onları bize hediye ettiler ama aslında hiç de öyle olmadı. 45 tl 2012 fiyatı ve aslında +kdv si de var ekstra indirim isteynce o kdv yi almayalım diyolar ama 2013 yazında yapacağınız düğünler için 45tl lik toplam çıkan rakamı yılbaşına kadar ödemenizi istiyor yoksa 2013 fiyatı olan 52tl den yapıyor hesabı. peşin ödersek %10 indirimimiz vardı diyorsun ozamanda kdv li fiyat üstünden yapıcaz ozaman hesabı diyip yine aynı rakamı söylüyor ve kesinlikle kendi dediğinden de caymıyor bizde 45tl den hesap yaptı ama ancak zor bela 10binini peşin verince yoksa 52tlden yapacaktı..
kısacası kızlar benm şansıma mekanı süslenmiş haliyle organizasyondan önce de görme fırsatım oldu ve gerçekten güzel. ama kendilerine çoook güvenen ve nasılsa o günlere müşteri buluruz düşüncesiyle yaklaşan bir mekan, özellikle de ramazanın olması dolayısıyla düğünlerin belirli tarihlere sıkışmış olması onlara yaradı.

buarada kusura bakmayın bu fiyata neler dahil diye sormuşsunuz

gelin yolu
beyaz tiffany sandalyeler (istenen renkte tüllerle süslü)
masalarda kır şamdanı
sınırsız soft içecek
müzik
dış çekim gelin-damat foto ve albüm
20 adet foto (ailelerle) ve düğün boyu video çekimi
anı defteri ve kürsüsü
bide güvenlik otopark fln var da onları saymıyorum

canım öncelikle hayırlı olsun bizde bugün gönül davete gittik aslında mekanın içini begendim fakat çok dar bir sokakta nasıl olur bilemedim park sorunu falan olur diye düşündüm turkuaz la kaç kişi kaça anlaştınız canım birde orayamı baksam acaba ..:26:

dediğin yerde dar sokak canım haklısın,ama ilerde otopark var diye biliyorum.
Turkuazın yanındada büyük otopark var.
Biz 350 kişi için anlaştık.
Diğer gönül davet zaten maksimum 200 kişi alıyor. :KK34:

gönül davet turkuazdan haziran ayı pazar akşamı için kokteyl fiyatı aldım. (cumartesi akşam kokteyl yapmıyorlar sadece yemekli) 200 kişi peşin 7319TL, düğün gecesi ödersek 8131 TL..

ALTIN KOKTEY MENÜ

İKRAMLAR
HOŞGELDİN SERVİSİ,GÖNÜL TABAĞI,KARIŞIK KANEPE TABAĞI,ŞERBET (ŞERBETÇİ EŞLİĞİNDE),ALTIN TABAK ,DONDURMALI PASTA,MEŞRUBAT (SINIRSIZ)

HİZMETLER
ORKESTRA - SANATÇI,GARSON - GÜVENLİK,10 ADET GRUP AİLE FOTOĞRAFI,180 DK DIGITAL VİDEO ÇEKİMİ,EVLİLİK ÖNCESİ EĞİTİM VE ALIŞVERİŞ DESTEĞİ,AİLE DANIŞMANLIĞI,DANS KURSU,KONFETİ - VOLKAN SHOW,ANI STAND VE DEFTERİ,KARŞILAMA FOTOĞRAFI,FOTO KLİP,MOBİL DAVETİYE,GELİN ODASINDA İKRAMLAR,DİŞ KİRASI GELENEĞİ,SANDALYE - MASA SÜSLEME,GELİN YOLU & NİKAH MASASI SÜSLEME,ŞAMDAN

malenkayacıgım :) dediğin gibi kokteyl olayı gerçekten komik olabiliyor bazen ama le parc de mariage için çok olumlu yorumlar okudum sorun olmaz sanırım..

350 kisilik fiyati ne oluyor canim?

8200 TL ye geldi bize canım.
Cumartesi akşamı,kokteyl şeklinde.Platin Menü.
Bizimkinde altın kokteyle ek olarak 4 ara sıcak , 4 soğuk meze var.:KK34:

gönül davet turkuazdan haziran ayı pazar akşamı için kokteyl fiyatı aldım. (cumartesi akşam kokteyl yapmıyorlar sadece yemekli) 200 kişi peşin 7319TL, düğün gecesi ödersek 8131 TL..

ALTIN KOKTEY MENÜ

İKRAMLAR
HOŞGELDİN SERVİSİ,GÖNÜL TABAĞI,KARIŞIK KANEPE TABAĞI,ŞERBET (ŞERBETÇİ EŞLİĞİNDE),ALTIN TABAK ,DONDURMALI PASTA,MEŞRUBAT (SINIRSIZ)

HİZMETLER
ORKESTRA - SANATÇI,GARSON - GÜVENLİK,10 ADET GRUP AİLE FOTOĞRAFI,180 DK DIGITAL VİDEO ÇEKİMİ,EVLİLİK ÖNCESİ EĞİTİM VE ALIŞVERİŞ DESTEĞİ,AİLE DANIŞMANLIĞI,DANS KURSU,KONFETİ - VOLKAN SHOW,ANI STAND VE DEFTERİ,KARŞILAMA FOTOĞRAFI,FOTO KLİP,MOBİL DAVETİYE,GELİN ODASINDA İKRAMLAR,DİŞ KİRASI GELENEĞİ,SANDALYE - MASA SÜSLEME,GELİN YOLU & NİKAH MASASI SÜSLEME,ŞAMDAN

malenkayacıgım :) dediğin gibi kokteyl olayı gerçekten komik olabiliyor bazen ama le parc de mariage için çok olumlu yorumlar okudum sorun olmaz sanırım..

Orda hiç bi sıkıntı olacağını sanmıyorum,çok kaliteli ve şık bir yer canım.
Biz orda düğüne katılmıştık,ikramları çok güzeldi :KK34:

of ama oda daha pahalıya çıkar bence ..ayrı ayrı ödemeler .birde kilyos tarafında çok güzel yerler var ben oralı olduğum için biliyorum fakat çevrem bahçeli evlerde burada oturduğum için. geçen ay yeğenim yaptı şömine restorant diye bir yerde kır düğünü çok hoş ve güzel oldu fiyatlarıda çok uygun kişi başı olarak bilmiyorum fakat toplamda 5 bin 200 kişi .birde ozan restorant var orasıda çok güzel bir mekan oradada bir diger yigenim yaptı düğününü .boğaz manzaralı süper bir manzarası var ulaşım sıkıntısı olmayan arkadaşlara bakmalarını öneririm he birde sariyerde riva restorant var oda boğazın kıyısında şık ve elit bir mekan eğlenceside çok güzel fakat fiyat olarak bir bilgim yok .ben daha çok bakırköy ve çevresini düşünüyorum ama bulamıyorum malesef.burda bir cafe var yaren cafe bahçeli evlerde sünnet düğünü olacagı için bize yeter diyorum sanırım orayla görüşecem fiyatlarıda oldukça uygun .:44:[/QUOT

ben nişanımı yaptım yaren cafe de gerçekten çooook şirin bi yer Yemekli menüleride çok uygun en ufak bi pürüz bile yaşamadık kesinlikle tavsiye ederim :KK34:

arkadaşlar birdee avcılar sosyal tesisi ile görüştüm. hayalimdeki yemyeşil çimler üzerindeki beyaz tahta sandalyeler yok ama :) en azından açık hava :) havuz başı göl manzaralı falan fena sayılmayacak biyer. 2012 yemekli en düşük fiyat 25TL imiş. en az kişi sınırıda 200.. 2013 fiyatları ocakta belirlenecekmiş. sosyal tesis oldugu için 2-3 liradan fazla oynamaz diye düşünüyorum. fiyata mekan yemek süsleme ve servis dahil. orkestra ve fotograf çekimi dahil değil. dilerseniz dışardan dilerseniz de anlaşmalı oldukları firmalardan tutabiliyormuşsunuz.
Eki Görüntüle 537938

Burası Avcılar Sosyal Tesisleri mi? Şayet öyleyse nerede var böyle bir yer merak ettim? Çünkü sık sık gideriz sosyal tesislere yemeğe fakat böyle bi yerini görmedim.

Evet kokteyl çok çok önemli güzel birşey yapmak isterken komik duruma düşmek istemem :KK1::KK1: çok stresliyim çokkk 10 ay kaldı daha hiçç biryere bakmadık :2::2:

ben hiç gitmedim telefonda görüştüm. firuzköy diye geçiyor. küçükçekmece gölü sahilindeymiş. bayramdan sonra gidip bakıcaz :)

Firuzköy Sosyal Tesisleri | Fotoğraflar | Avcılar Belediyesi buradan bakabilirsiniz..

Heh tamam şimdi oldu :) Avcılara bağlı fakat Avcılar Sosyal Tesisleri E5'in deniz tarafındayken, Firüzkoy göl tarafında.
O tarafta bir düğüne gitmiştik ailece, yemekli. Böyle kocaman bir park gibi bir yer, farklı farklı restorantları vardı.
O bölgeye yakın sanırım

Son düzenleme:
nasıl yaa :)) sizin düğün ne zaman ki? wayy arkadaş dolandırılıyodum :KK70:

simdi okudum eski yazini cnm nisandaymis sizinki. haziran ayi oldugu icin kabul etmiyorlar malesef :KK43: nasilsa biz tutmazsak baskasi tutacagi icin para kaybetmek istemiyorlar sanirim. isine gelirse diyorlar kisaca :)

Evet kokteyl çok çok önemli güzel birşey yapmak isterken komik duruma düşmek istemem :KK1::KK1: çok stresliyim çokkk 10 ay kaldı daha hiçç biryere bakmadık :2::2:

:) aynen bende internetten arastirma asamasindayim daha simdiden stres oldum :) bide tam dugun sezonu heryer cok pahali :KK43: paranin gozu kor olsun :)

of ama oda daha pahalıya çıkar bence ..ayrı ayrı ödemeler .birde kilyos tarafında çok güzel yerler var ben oralı olduğum için biliyorum fakat çevrem bahçeli evlerde burada oturduğum için. geçen ay yeğenim yaptı şömine restorant diye bir yerde kır düğünü çok hoş ve güzel oldu fiyatlarıda çok uygun kişi başı olarak bilmiyorum fakat toplamda 5 bin 200 kişi .birde ozan restorant var orasıda çok güzel bir mekan oradada bir diger yigenim yaptı düğününü .boğaz manzaralı süper bir manzarası var ulaşım sıkıntısı olmayan arkadaşlara bakmalarını öneririm he birde sariyerde riva restorant var oda boğazın kıyısında şık ve elit bir mekan eğlenceside çok güzel fakat fiyat olarak bir bilgim yok .ben daha çok bakırköy ve çevresini düşünüyorum ama bulamıyorum malesef.burda bir cafe var yaren cafe bahçeli evlerde sünnet düğünü olacagı için bize yeter diyorum sanırım orayla görüşecem fiyatlarıda oldukça uygun .:44:[/QUOT

ben nişanımı yaptım yaren cafe de gerçekten çooook şirin bi yer Yemekli menüleride çok uygun en ufak bi pürüz bile yaşamadık kesinlikle tavsiye ederim :KK34:

benım gorumcemın dugunude orda oldu ufak ama guzel kalabalık degılsenız hos mekan:)

benım gorumcemın dugunude orda oldu ufak ama guzel kalabalık degılsenız hos mekan:)

kalabalık değiliz çok 150 kişi için konuşuyoruz yalnız bu hafta sonu hem cafe yaren. hemde bakırköy gönül davetle görüştüm ikiside aynı fiyatı verdi sanki gönül daha iyi gibi geldi kıyaslarsam yaren daha geniş ama ben çok dagınık olsun istemiyorum zaten sayımız az derli toplu mekanlar daha samimi şirin geliyor gözüme birde gönül davetin menüsü daha zengin gibi bilmemki kafam gene karıştı ..ikisini gören arkadaşlar bi el atsanız şu duruma sizce hangisi ....:26::KK31:

kalabalık değiliz çok 150 kişi için konuşuyoruz yalnız bu hafta sonu hem cafe yaren. hemde bakırköy gönül davetle görüştüm ikiside aynı fiyatı verdi sanki gönül daha iyi gibi geldi kıyaslarsam yaren daha geniş ama ben çok dagınık olsun istemiyorum zaten sayımız az derli toplu mekanlar daha samimi şirin geliyor gözüme birde gönül davetin menüsü daha zengin gibi bilmemki kafam gene karıştı ..ikisini gören arkadaşlar bi el atsanız şu duruma sizce hangisi ....:26::KK31:

bende bakirköydeki gönül davete nişan icin baktim.. Fiyat olarak ne dediler? Yemekmi yoksa kokteylmi?
Ben biraz pist kücük gelmesinden korkuyorum.

X