2013 düğün fiyatlarını burda paylaşalım...

bende bakirköydeki gönül davete nişan icin baktim.. Fiyat olarak ne dediler? Yemekmi yoksa kokteylmi?
Ben biraz pist kücük gelmesinden korkuyorum.

biz yemek diye konuştuk ...150 kişi için çiğdem menü 6.000 .peşin olursa 5.500 bu pazar akşamı için .gönül düğün yemegi cuartesi akşamları bu menü oluyormuş..7.000 peşin 6.320.pisti bana iyi geldi ama bizim sünnet tabiki çok kalabalık olmayız diye düşünüyorum. normal düğün için ufak olabilir tabi..:26:

ayy ne guzel paylasım vallahı bız nısan yaparken cok sıkıntı cekmıstık bu konuda

Bizde gönül davet turkuazda düğün yaptık,yorumlara bakılırsa olayı yaşamadan yorum yapmış herkes.Gönül davet turkuazın inanılmaz bir ambiansı var 3 kat yerin altında değil ve kesinlikle basık bir yer değil bilakis 12 mt tavan yüksekliği olan kesinlikle kolonu olmayan çok ferah bir mekan deniz konsepti ile inanılmaz değişik bir konsepti olmuş sahne tekne şeklinde ve tavanda gerçek gökyüzü görüntüsü var ve özel bir kayıkla giriş yapıyorlar tavandan.Fiyatlarıda çok uygun yazmış olduğunuz fiyatlar herşey dahil konsept ekstra hiç birşey ödemiyorsunuz,orkestradan,fotoğrafçıya,süslemesinden,dans dersine kuaförüne kadar herşey paket minik minik diş kirası dedikleri bir kutuları bile var nikah şekeri gibi daha ne olsun.Tüm misafirlerimiz çok memnun ayrıldılar çok güzel bir orkestrası var ayrıca bize muhteşem bir gece yaşattılar.Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebilirim.

Bizde gönül davet turkuazda düğün yaptık,yorumlara bakılırsa olayı yaşamadan yorum yapmış herkes.Gönül davet turkuazın inanılmaz bir ambiansı var 3 kat yerin altında değil ve kesinlikle basık bir yer değil bilakis 12 mt tavan yüksekliği olan kesinlikle kolonu olmayan çok ferah bir mekan deniz konsepti ile inanılmaz değişik bir konsepti olmuş sahne tekne şeklinde ve tavanda gerçek gökyüzü görüntüsü var ve özel bir kayıkla giriş yapıyorlar tavandan.Fiyatlarıda çok uygun yazmış olduğunuz fiyatlar herşey dahil konsept ekstra hiç birşey ödemiyorsunuz,orkestradan,fotoğrafçıya,süslemesind en,dans dersine kuaförüne kadar herşey paket minik minik diş kirası dedikleri bir kutuları bile var nikah şekeri gibi daha ne olsun.Tüm misafirlerimiz çok memnun ayrıldılar çok güzel bir orkestrası var ayrıca bize muhteşem bir gece yaşattılar.Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebilirim.

Bende düğün mekanı bakıyorum alkolsüz yemekli ve güzel bir düğün olsun istiyorum 200 kişilik olacak tahmini.. Tavsiyelerinizi bekliyorum yakında otelleri falan gezicem fiyat karşılaştırması vs icin yazarım öğrendiklerimi hepimize kolay gelsin. :)

Bir zamanlar çılgınca bu konuları araştırmış biri olarak tüm Le Parc De Mariage fanatikliğimle tavsiye ediyorum. Güzel yapıyorlar bu işi bence.

Yaren kafe çok sempatik bir yer bi tanıdığımın kına gecesi olmuştu üst katında. üst salonu daha güzel.

Gönül davet uygun fiyatlı. çamlık hastanesinin yanındaki salonu iyi bence de o turkuazı yeni gördüm geçen gün tam düğün salonu olmuş...Carusel in karşısındaki sokakta bi yerleri avr orada da kolonlar problem...

Sarıyer bahar country aman dikkat derim kapalı mekanları yok yağmurda sucuk olursunuz ama çok güzel

arkadaş önüne gelen yer düğün mekanı olmaya başladı o da ayrı bir konu...

Siz sorun mekanları ben hepsini söylerim size

Bizde gönül davet turkuazda düğün yaptık,yorumlara bakılırsa olayı yaşamadan yorum yapmış herkes.Gönül davet turkuazın inanılmaz bir ambiansı var 3 kat yerin altında değil ve kesinlikle basık bir yer değil bilakis 12 mt tavan yüksekliği olan kesinlikle kolonu olmayan çok ferah bir mekan deniz konsepti ile inanılmaz değişik bir konsepti olmuş sahne tekne şeklinde ve tavanda gerçek gökyüzü görüntüsü var ve özel bir kayıkla giriş yapıyorlar tavandan.Fiyatlarıda çok uygun yazmış olduğunuz fiyatlar herşey dahil konsept ekstra hiç birşey ödemiyorsunuz,orkestradan,fotoğrafçıya,süslemesinden,dans dersine kuaförüne kadar herşey paket minik minik diş kirası dedikleri bir kutuları bile var nikah şekeri gibi daha ne olsun.Tüm misafirlerimiz çok memnun ayrıldılar çok güzel bir orkestrası var ayrıca bize muhteşem bir gece yaşattılar.Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebilirim.

düğününüzün güzel geçmesine sevindim gerçekten ama maalesef turkuaz salon kesinlikle basık olmamakla birlikte gerçekten de yerin 3 kat altında.. ben hem mekanı gördüm hem de düğüne katıldım. hatta annemlere göstermek için merdivenlerin videosunu çekmiştim tek tek saymışım tam 48 basamak var (bunlar balkona kadar bile olabilir). zaten yerin okadar altında olmasa yol hizasından girilen bir mekanın tavanının o kadar yüksek olması imkansız olurdu. kolon konusunda haklısınız kolon olmayışı salon için büyük bir artı. ama ne yazıkki ışık ve ses sistemi de bence tam bir fiyasko. ışıklandırma kötü ve yetersiz olduğu için ne tavandaki gökyüzü farkediliyor ne de sahne arkasındaki deniz manzarası.. yemekleri idare eder, düğün öncesinde sundukları hizmetlerle de kıyaslanırsa fiyatı da oldukça makul bence.

Bir zamanlar çılgınca bu konuları araştırmış biri olarak tüm Le Parc De Mariage fanatikliğimle tavsiye ediyorum. Güzel yapıyorlar bu işi bence.

Yaren kafe çok sempatik bir yer bi tanıdığımın kına gecesi olmuştu üst katında. üst salonu daha güzel.

Gönül davet uygun fiyatlı. çamlık hastanesinin yanındaki salonu iyi bence de o turkuazı yeni gördüm geçen gün tam düğün salonu olmuş...Carusel in karşısındaki sokakta bi yerleri avr orada da kolonlar problem...

Sarıyer bahar country aman dikkat derim kapalı mekanları yok yağmurda sucuk olursunuz ama çok güzel

arkadaş önüne gelen yer düğün mekanı olmaya başladı o da ayrı bir konu...

Siz sorun mekanları ben hepsini söylerim size

bahçelievler olimpik tesisleri hakkında bilgin var mı canım

sizlerle yaptıgımız yazısmalardan sonra aldım elime listemi ve başladım gezmeye :)

ilk durağım gönül davet turkuazdı. görüntü olarak resimdekinin birebir aynısıydı abartı veya eksiklik yok. gayatte ilgili ve saygılıydılar. gittiğimizde düğünde vardı. küçük bir yer oldugu için gelin ve damadın herkesin görebileceği şekilde salona girmesi imkansız. buna çözüm olarakta teleferik kurmuşlar. balkondan aşağıya indiriyorlar kayıkla. dez avantajı buydu. başkaları nasıl düşünür bilemiyorum tabi ama biz görüntüyü hiç hoş bulmadık. bu yüzden içimize sinmedi. (haziran ayı 200 kişilik sıcak tabaklı kokteyl 8000 liraya düşüyordu en son fiyat)

oradan avcılara geçtik ilk gittiğimiz yer hayal bahçesiydi sanırım ismi orasıydı. kafayı uzatıp geri çıktık :) sonra tam karşısındaki ataparka gittik. gerçekten çok güzel bir yerdi. görünce işte burası dedim tam istediğim gibi bir yer. forumda okudugum yazılardan ibrahim diye birinin ismini duymuştum çok ilgili yazmışlardı ama malesef tanıdıgımda aynı durumla karşılaşamadım. bizi sadece para olarak gören biri vardı karşımızda. o kadar gıcıktıki boğazlamamak için zor tuttum kendimi :) bak yine sinir oldum hatırlayınca :) neyse fiyatları bizim bütçemiz için biraz yüksekti ve zaten haziran ayı cumartesi günleri dolmuştu.pazar günü için fiyatlar daha uyguna düşüyordu ama dışarıdan gelen akrabalar olacağı için pazar yapamıyorduk malesef. (haziran ayı pazar günü için 40tl kokteyl fiyatı istedi. oda masalara serpme şeklinde) sonra başladık sahil boyu yürümeye ataköşk diye kafeden bozma bir yere gittik. orayıda begenmedik. umutlarım tükenmiş bir şekilde birde diğer yöne gidelim dedik ve düğün yerimizi orada bulduk :)

baler havuz diye biryer. yer bulamamanın ve fiyatların pahalı olmasının verdiği moral bozukluguyla umutsuzca girdiğimiz bir yerdi. ama içinden melek gibi insanlar çıktı :) sahibi serkan bey abartmıyorum arkadaşlar tanıdıgım en iyi insanlardan biri. bütçemiz kısıtlı oldugu için kokteyl tarzında birşey yapmayı düşünürken yemekli düğünümüz oldu :) kimseyi zor durumda bırakmak istemiyorum bu yüzden buradan anlaştıgımız fiyatı yazmıyorum ama kokteyl fiyatına ordövr tabagından ara sıcagına ana yemeğinde salatasına meyvesine pastasına kadar yemekli düğün ayarladı diyebilirim. inanın o kadar duygulandım ki oturup ağlayacaktım neredeyse. geçen sene kampanyayla en ucuz yemekli düğünü 35 liraya yapmışlar. bu fiyat bile mekan için çok uygun size yol gösterici olsun diye belirteyim dedim :) iskele kısmını tuttuk. bize orada gecen senenin düğün resimlerini göstermişlerdi ama ben internette yeni resim bulamadım. size eski bir resim koyuyorum anlayabilmeniz için. suan hem mekan hem süslemeler bu halinden cok daha güzel. hayalim çimlerin üzerinde bir düğün yapmaktı ama burası bütçemize çok uygun oldugu için daha fazla araştırmaya gerek duymadım. fazla uzun yazdım galiba ama ben yerimi tutmadan önce üşenmeden okumuştum her yazılanı :) belki birilerine de yardımım dokunur diye ayrıntılı yazayım dedim :) umarım herkesin karşısına iyi insanlar çıkar.. kolay gelsin :)

$393953_135701836547897_974151362_n.jpg

Bahçelievler olimpik tesislerinde arkadaşımın düğünü oldu kızlar,bilgi vermek istedim ama tam bir hayal kırıklığıydı.
Bahçe kısmında yaptılar.Slayt gösterisi başladı ama kimse slayt olduğu fark etmedi bile.çünkü ağaçların arkasında kaldı,kimse izleyemedi.
İkram olarak masalara kuruyemiş ve cips verildi.Tabakları kırıktı.
Arkadaşım çok hayal kırıklığı yaşadı bilginiz olsun:KK14:

kızlar ya önce bi meraba diyip konuya giriyim:) devamlı yazılarınızı okuyorum ama cevap vermek çok kısmet olmadı şimdiye kdr.bende düğün yeri araştırması yapıorumda bugün en son olarak 2 yere baktık belki avrupa yakasında oturanlar için yararlı olabilir die söliyim dedim.bi tanesi 19 mayıs dğün salonu diğeri iste taç düğün salonu.bi kaç güne gidip tutucaz taç düğün salonunu tavsiye ediyorum düşünenlere

kızlar ya önce bi meraba diyip konuya giriyim:) devamlı yazılarınızı okuyorum ama cevap vermek çok kısmet olmadı şimdiye kdr.bende düğün yeri araştırması yapıorumda bugün en son olarak 2 yere baktık belki avrupa yakasında oturanlar için yararlı olabilir die söliyim dedim.bi tanesi 19 mayıs dğün salonu diğeri iste taç düğün salonu.bi kaç güne gidip tutucaz taç düğün salonunu tavsiye ediyorum düşünenlere

merhaba
fiyatlarını da söylermisin? taç düğün salonu gerçekten güsel gözüküyo, hayırlı olsun şimdiden canım..

Merhaba kızlar 2013 MAYISIN İLK HAFTASI DÜĞÜNÜM OLUCAK AMA DAHA HİÇ BİR ŞEY İÇİN BİR HAZIRLIK YAPMADIM DİYEBİLİRİM .
Hayyalerimde hep kır düğünü yada şık güzel bir mekanda düğün yapmak vardı sultan sarnıç mesela ama şuan kii şartlar malesef hayallerime uzak kalıyor yani fiyatlara bakıyorum uçuk ekonmik açıdanda şartlar en fazla 4000 tl gibi bir limite izin veriyor sıradan düğün salonları hep soğuk uzak gelmiştir bana bu yüzden nikahtan gidip o parayı yakın arkadaşlarımla şık br yerde harcıyim yemekli bir eğlence yapıyim diyorum ama bir yandanda süalle kalabalık ailem düğün yapmamdan yana ne yapacağıma hala karar vermedimki bir çok kişi salonunu bile tutmuş:KK43: uzun süredir araştırmama rağmen bu fiyata hayalimdeki gibi düğün yapmam imansız ama en azından salon havasından uzak avrupa yakasında bildiğiniz şık düğün salonu varmı ayrıca gene avrupa yakasında kına içnde mekan arıyorum cafe tarzı bir yer olabilir yaren cafe yi beğendim onun fiyatlarını bilen varmı kına için orayı düşünsem düğünn içinde acil önerilerinizi bekliyorum....

canım taç düğün salonu için ne kadar fiyat aldın bilgilendirimisin lütfen

of ama oda daha pahalıya çıkar bence ..ayrı ayrı ödemeler .birde kilyos tarafında çok güzel yerler var ben oralı olduğum için biliyorum fakat çevrem bahçeli evlerde burada oturduğum için. geçen ay yeğenim yaptı şömine restorant diye bir yerde kır düğünü çok hoş ve güzel oldu fiyatlarıda çok uygun kişi başı olarak bilmiyorum fakat toplamda 5 bin 200 kişi .birde ozan restorant var orasıda çok güzel bir mekan oradada bir diger yigenim yaptı düğününü .boğaz manzaralı süper bir manzarası var ulaşım sıkıntısı olmayan arkadaşlara bakmalarını öneririm he birde sariyerde riva restorant var oda boğazın kıyısında şık ve elit bir mekan eğlenceside çok güzel fakat fiyat olarak bir bilgim yok .ben daha çok bakırköy ve çevresini düşünüyorum ama bulamıyorum malesef.burda bir cafe var yaren cafe bahçeli evlerde sünnet düğünü olacagı için bize yeter diyorum sanırım orayla görüşecem fiyatlarıda oldukça uygun .:44:[/QUOT

ben nişanımı yaptım yaren cafe de gerçekten çooook şirin bi yer Yemekli menüleride çok uygun en ufak bi pürüz bile yaşamadık kesinlikle tavsiye ederim :KK34:

YAREN CAFEDE KINA YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM FİYAT BİLGİSİ VERİRMİSİNİZ BU ARADA BİLDİĞİNİZ AVRUPA YAKASINDA BAŞKA KINA MEKANI VARMI?

YAREN CAFEDE KINA YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM FİYAT BİLGİSİ VERİRMİSİNİZ BU ARADA BİLDİĞİNİZ AVRUPA YAKASINDA BAŞKA KINA MEKANI VARMI?

yaren cafe ye gittim görüştüm bana resimlerde güzel geliyordu fakat içime pek sinmedi nedense ..çok bakımsız geldi aslında akşam düğün varmış o yüzden öyle olduğunu söylediler ..fakat örtüler lekeli ve eski görünüyordu ben çok detaycıyımdır ilk onlar gözüme çarptı ..gelelim fiyata biz 150 kişi için konuştuk 6bin 500 dediler görüştügümüz bey çok ilgili değildi biran önce ögren ögrenceni git der gibiydi fiyat listesini elimize tutuşturdu pek konuşamadık anlayacanız .ondan önce gönül davete gitmiştim orası daha çok içime sindi daha temiz ve şirin bir yer birtek park sıkıntısı olabilicegini düşündüm çok dar bir sokakta ama sorun olmuyor dediler bakalım hayırlısı artık ben düğünü yaz başından yaz sonuna attım o yüzden daha vaktim var araştırmaya devam ama daha iyisi olmazsa bakırköy gönül tercihim yarenle aynı fiyat fakat menüde daha dolgun ve tecrübeliler gibi geldi bana ..:KK34:

yaren cafe ye gittim görüştüm bana resimlerde güzel geliyordu fakat içime pek sinmedi nedense ..çok bakımsız geldi aslında akşam düğün varmış o yüzden öyle olduğunu söylediler ..fakat örtüler lekeli ve eski görünüyordu ben çok detaycıyımdır ilk onlar gözüme çarptı ..gelelim fiyata biz 150 kişi için konuştuk 6bin 500 dediler görüştügümüz bey çok ilgili değildi biran önce ögren ögrenceni git der gibiydi fiyat listesini elimize tutuşturdu pek konuşamadık anlayacanız .ondan önce gönül davete gitmiştim orası daha çok içime sindi daha temiz ve şirin bir yer birtek park sıkıntısı olabilicegini düşündüm çok dar bir sokakta ama sorun olmuyor dediler bakalım hayırlısı artık ben düğünü yaz başından yaz sonuna attım o yüzden daha vaktim var araştırmaya devam ama daha iyisi olmazsa bakırköy gönül tercihim yarenle aynı fiyat fakat menüde daha dolgun ve tecrübeliler gibi geldi bana ..:KK34:

Merhaba kızlar 2013 MAYISIN İLK HAFTASI DÜĞÜNÜM OLUCAK AMA DAHA HİÇ BİR ŞEY İÇİN BİR HAZIRLIK YAPMADIM DİYEBİLİRİM .
Hayyalerimde hep kır düğünü yada şık güzel bir mekanda düğün yapmak vardı sultan sarnıç mesela ama şuan kii şartlar malesef hayallerime uzak kalıyor yani fiyatlara bakıyorum uçuk ekonmik açıdanda şartlar en fazla 4000 tl gibi bir limite izin veriyor sıradan düğün salonları hep soğuk uzak gelmiştir bana bu yüzden nikahtan gidip o parayı yakın arkadaşlarımla şık br yerde harcıyim yemekli bir eğlence yapıyim diyorum ama bir yandanda süalle kalabalık ailem düğün yapmamdan yana ne yapacağıma hala karar vermedimki bir çok kişi salonunu bile tutmuş:KK43: uzun süredir araştırmama rağmen bu fiyata hayalimdeki gibi düğün yapmam imansız ama en azından salon havasından uzak avrupa yakasında bildiğiniz şık düğün salonu varmı ayrıca gene avrupa yakasında kına içnde mekan arıyorum cafe tarzı bir yer olabilir yaren cafe yi beğendim onun fiyatlarını bilen varmı kına için orayı düşünsem düğünn içinde acil önerilerinizi bekliyorum....

canım ben hiç gidip görmedim ama herkes okmeydanındaki la bella premium salonunu çok methediyor, çok şık bir mekanmış. umarım fiyatları da senin istediğin aralıktadır mutlaka bir ara konuş derim. kına mekanı için de yaren güzel gerçekten ama bence fiyatları kalitesine göre yüksek. onun yerine bakırköy gönül davetle görüşebilirsin. ben aradığımda haziranda kına için kişi sayısı ne olursa olsun 2200 demişlerdi. bir de bahçelievler haznedarda garden diye bir yer var orası da uygunmuş

canım ben hiç gidip görmedim ama herkes okmeydanındaki la bella premium salonunu çok methediyor, çok şık bir mekanmış. umarım fiyatları da senin istediğin aralıktadır mutlaka bir ara konuş derim. kına mekanı için de yaren güzel gerçekten ama bence fiyatları kalitesine göre yüksek. onun yerine bakırköy gönül davetle görüşebilirsin. ben aradığımda haziranda kına için kişi sayısı ne olursa olsun 2200 demişlerdi. bir de bahçelievler haznedarda garden diye bir yer var orası da uygunmuş

lABELLA PREMUM İLE NİŞANIM İÇİN DAHA ÖNCE GİDİP GÖRÜŞMÜŞTÜM NET OLARAK NE KADAR DEMİŞLERDİ HATIRLAMIYORUM AMA FİYATI ÇOK GELMİŞTİ BANA MEKANI CİDDEN GÜZEL KLASİK DÜĞÜN SALONU GÖRÜNTÜSÜNDEN UZAK ŞIK BİR MEKAN AMA BİR ARADAŞ GENE K.K YAZDIĞI YORUMDA OKUDUM 7000 TL FİYAT VERMİŞLER 7000 DE MALESEF BÜTÇEMİZ, AŞIYOR DEDİĞİM GİBİ 4000 AŞMAMIZ GEREKİR BU YÜZDEN HİÇ GİDİP GÖRÜŞME GEREİĞİ DUYMADIM ÇÜNKÜ FİYATLARI DUYUNCA BİRDE ÖYLE GÜZEL SALONLAR GÖRÜNCE DİĞER SALONLARI TUTMAK DA İÇİMDEN GELMİYOR POSUR POSUR SOMURATARAK GEÇİRİYORUM TÜM SAMANIMI AMA FİYAT ARALIĞI UYGUN OLANLAR İÇİNN EVE LABELLA GÜZEL BİR SALON.BEN İDİL DÜĞÜN SALONU,ERCAN DÜĞÜN SALONU VE KÜÇÜKKÖY GRAND PARİS DÜĞÜN SALONU BU ÜÇ SALONU BULDUM NETTEN GİDİP GÖRÜŞMEDİM ARANIZDA GÖRENİNİZ VE FİKİR VERENİNZ VARMI KIZLAR NASIL BİR SALON HANGİSİ DAHA GÜZEL SİZCE

X