2013 düğün fiyatlarını burda paylaşalım...

ameliee

dileğini tuttu!:)
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2009
5.950
539
Merhaba kızlar :KK16:

Bizim nisanın 27sinde nikahımız var.Ya nikah sonrası yemek yada düğün istiyoruz,daha karar vermedik. :KK17:

Fiyat aldığım yerleri sizinle paylaşmak istedim,belki faydası olur :KK34:
Fİyat almaya devam ediyorum geldikçe yazarım.Farklı yerlerden alanlar olursa burda paylaşabiliriz :21:

Nabizade Konağı - Kadiköy Minimum 200 kişi 3 Menüsü var.

Nabizade Kona | Anasayfa

MENÜ 1
Sınırsız meşrubat ile

Kişi başı: 55,00 TL *

Kişi başı: 67,00 TL ( 2 Kadeh Alkol)

Kişi Başı: 80,00 TL Limitsiz Alkollü

MENÜ 2
Sınırsız meşrubat ile

Kişi Başı: 60.00 TL

Kişi Başı: 75,00 TL ( 2 Kadeh Alkol)

Kişi Başı: 90,00 TL ( Limitsiz Alkollü)
MENÜ 3
Sınırsız meşrubat ile

Kişi başı: 70,00 TL

Kişi Başı: 85,00 TL ( 2Kadeh Alkollü)

Kişi Başı: 100,00 TL ( Limitsiz Alkollü)

Kişibaşı Fiyatımıza menü + süsleme paketimiz + dj + Kamera dahildir.

$269186_10150236821079727_664554726_6962580_3549978_n.jpg

Naturapark Belgrad Ormanı

Natura Park - Belgrad Orman Tabiat Park

Hafta İçi Menü Fiyatı Hafta Sonu Menü Fiyatı
BEYAZ ETLİ MENÜLER:
Menü limitsiz meşrubat dahil 55TL+KDV 65 TL+KDV
Menü Limitsiz Yerli içki dahil 75 TL+KDV 84 TL+KDV
KIRMIZI ETLİ MENÜLER
Menü limitsiz meşrubat dahil 60 TL+KDV 69 TL+KDV
Menü Limitsiz Yerli içki dahil 80 TL+KDV 89 TL+KDV
KOKTEYL
Kokteyl menü limitsiz meşrubat dahil 30 TL+KDV 35 TL+KDV
Kokteyl menü limitsiz yerli içki dahil 35 TL+KDV 40 TL+KDV
KOKTEYL PROLONGE 90 TL+KDV 105 TL+KDV
$yeniman1.jpg

Gönül davet bakırköy

Gnl Dn Salonlar Gnl Dn Salonu Kartal Gnl Dn Salonu Bayrampaa Gnl Dn Salonu Beikta Gnl Dn Salonu Gaziosmanpaa Gnl Dn Salonu Fatih Gnl Dn Salonu Bakrky, Dn Salonlar, stanbul Dn Salonlar

TURKUAZ BALO SALONU 2013 NİSAN CUMARTESİ GÜNDÜZ
Organizasyon şekli ve sayısı ;300-DÜĞÜN KOKTEYL
Fiyat Bilgisi; Etkinlik Günü Ödeme tutarı : 9.023 TL Nakit Ödeme Tutarı : 7.985 TL

Organizasyon yeri ve tarihi; GD TURKUAZ BALO SALONU 2013 NİSAN CUMARTESİ GÜNÜ
Organizasyon şekli ve sayısı ;300-DÜĞÜN
Fiyat Bilgisi; Etkinlik Günü Ödeme tutarı :13.869 TL Nakit Ödeme Tutarı :12.274 TL

$k-01.jpg

Polonezköy - Green House Garden Park

Cuma menüsü
ALKOLSÜZ İÇECEKLER DAHİL KİŞİ BAŞI : 49.00 TL
LİMİTLİ ALKOLLÜ İÇECEKLER DAHİL KİŞİ BAŞI : 59.00 TL

Haftasonu menüsü
ALKOLSÜZ İÇECEKLER DAHİL KİŞİ BAŞI : 75.00 TL
LİMİTSİZ ALKOLLÜ İÇECEKLER DAHİL KİŞİ BAŞI : 85.00 TL

Green House Garden Park

Ortaköy Princess

Kokteyl menüleri kişibaşı 65 TL den başlıyor.
Yemekli menüler 80 TL den başlıyor.

Ortakoy Princess Otel

Yanık mektep konağı - Kır düğünü

Minimum 80 kişi
HAFTA İÇİ(Pzt-Cuma) HAFTA SONU(Cmt & Pazar)

KOKTEYL MENÜSÜ I 25 tl 30 tl
KOKTEYL MENÜSÜ II 30 tl 35 tl
KOKTEYL MENÜSÜ III 35 tl 40 tl
SET MENÜ 75 tl 80 tl
AÇIK BÜFE MENÜ 70 tl 75 tl

LİMİTSİZ ALKOLLÜ İÇKİ FARKI KİŞİ BAŞI 15 tl

İNVİTO Catering & Davet Organizasyon - YANIK MEKTEP

$prev_yanik-mektep-kir-nikahi-galerisi-1346760982.JPG

Secret Passion Kuruçeşme

Kişi başı bütçe:

Limitsiz alkolsüz içecek ile:
• Hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe) 80 TL+KDV
• Hafta sonu (Cuma, Cumartesi, Pazar ) 90 TL+KDV

Limitli alkollü içecek (2’şer adet içki ile)
• Hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe) 90 TL+KDV
• Hafta sonu (Cuma, Cumartesi, Pazar ) 100 TL+KDV

Limitsiz alkollü içecek ile
• Hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe) 110 TL+KDV
• Hafta sonu (Cuma, Cumartesi, Pazar ) 120 TL+KDV

..:: Secret Passion Cafe ::..

$index_08.jpg

Zİyade Fasıl - Suadiye

Ziyade Fasl | Fasl'n en elenceli hali stanbul'un her iki yakasnda da sizlerle...

Kşibaşı limitli menü 110 TL den başlıyor.
Limitsiz menü 120 tlden başlıyor.

$671.jpg

Sırevi Restaurant

Sır Evi Restaurant - Bistro - Sultanahmet - İstanbul - Rezervasyon No : 0532 366 63 36 - Sır Evi Restaurant - Bistro - Sultanahmet - İstanbul - Rezervasyon No : 0532 366 63 36

- 5 çeşit soğuk başlangıçlar
- ara sıcaklar
- ana yemekler ( kırmızı ya da beyaz et tercihini size bırakıyoruz, fiyat farketmiyor )
- salatalar
- 1 adet içecek ( alkollü / alkolsüz )

- canlı müzik
- mekan süslemesi ( fotolarda gördüğünüz gibi )
- profesyonel fotoğraf ya da video çekimi
- ve alevli volkan show - mini havai fişek gösterisi

Yukarıda sıralanan tüm yiyecek/içecek ve hizmet içeriği,

Kişi başı hafta sonu 69 TL
Kişi başı hafta içi 59 TL
Pazartesi günleri 49 TL şeklindedir...

Limitsiz yiyecek ve limitsiz yerli içkiden oluşan menümüz kişi başı 99 TL'dir...

$s%u0025C4%B1revi+restaurant.jpg

ayy ne guzel paylasım vallahı bız nısan yaparken cok sıkıntı cekmıstık bu konuda

ayy ne guzel paylasım vallahı bız nısan yaparken cok sıkıntı cekmıstık bu konuda

sağol canım.
valla bizde hala aynı sıkıntıyı çekiyoruz :KK31:
Nikahmı düğünmü kararsızlardanım,araştırmadayız o yüzden faydalı olabileceğini düşündüm.

gönül davet turkuaz salona bizde gidip fiyat aldık aslında salon genel itibariyle güzel.. bir de düğün izledik hatta ama nedense bir türlü içim ısınmadı. aslında fiyatı gerçekten çok uygun. bir de çok merdiven iniliyor salona girerken o çok kötü geldi bize orayı eledik şimdilik bakalım:26:
buarada hem avrupa hem anadolu yakasında mekan bakıyorsunuz böyle bir alternatifiniz olması çok iyi. bizim tüm tanıdıklarımız ailelerimiz bu tarafta olduğundan avrupa yakasında bakmak durumundayız

selam,
ben de önümüzdeki yaz düğünüm için bakiyorum bulamıyoruuummm kafayı yicem:18:
bana da fikir verin nolur iki yaka da olabilir, acık hava olcak yemekli:26:

bizimki istanbulda nikah olsun diye diretirken haklıymış :KK1:

çok uzak olmasa da yalvada ,
kokteyl(6 çeşit tabak+ cam kadeh+içecek) kişi başı 15tl.

bir başka yerde de organizasyon kokteyl menü kişi başı 15 tl +2500tl yer parası.

ikiside aynı yol üzerinde, ikisi de açık alan. kır düğünü için mekanlar. ilkinde yağmur yağarsa diye üstünün kapanabilme özelliği var.
fiyatlar yemekli olsa nasıl olur onu bilmiyorum tabiki :KK31:

Ben de 2013 yazında evleneceklerdenim ama düğün mekanı bulamıyorum :KK43: Istanbul'da yaşamıyorum ve uzaktan orda düğün yapılabilecek biryerler bulmak cok cok zor. Bir de bütçeye uydurmak var tabi ki...

Bu hafta sonu Gönül davet salonlarına bakmayı düşünmüştüm ama vazgeçtim. Yorumlardan ve resimlerden çok havasız ve basık bir yer oldugu kanaatine vardım,turkuaz salonunu genel görüntü itibari ile begenmistim ama 3 kat asagi iniliyormus. O yuzden onu da eledim.

Gunlerdir internetten mekan arıyorum ama yok yok yok...

LE PARC DE MARIAGE by ÇAĞTEKS (le park de mariaj diye okunuyor - izdivaç park anlamında)

Kazlıçeşme - Zeytinburnu'nda yerleri. Çok güzel bakımlı bir bahçeleri var. Hizmetleri gayet iyi, kaliteli, kendinizi güvende hissettiren bir yer. Düğün paketleri şeklinde sunum yapıyorlar. Ayrıca istedikleriniz varsa fiyata eklenebiliyor. Ama hiçbir şey eklemeden de tam bir düğün yapılabiliyor. Düğün öncesi fotoğraf çekimleri ve rötuşlanmış albümler de fiyata dahil. Bahşiş kesinlikle istemiyorlar! bence bu çok önemli. Ayrıca kapalı salon da veriyorlar yağış durumunda.

SARIYER EVENT GARDEN

Sarıyer'de bir kır düğünü mekanı. Şık bir yer. Ramazan ayında bir yangın geçirmişti şu andaki durumlarını bilemiyorum

Eklentiler

• $14-7-b (2).JPG
    $14-7-b (2).JPG
    201,1 KB · Görüntüleme: 1.648
  • $IMG_9600.jpg
    $IMG_9600.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 820
Son düzenleyen: Moderatör:
mhb biz sünnet düğünü için mekan araştırıyoruz bu zeytin burnundaki mekan ilgimi çekti hem yakın hemde şık bir yere benziyor LE PARC DE MARIAGE by ÇAĞTEKS burası kişi başı yemekli fiyatları en düşük ne kadar acaba bilginiz varmı.ben aradım fakat saat itibariyle yetkili yoktu tşkrler ..

merhaba arkadaşlar,

bende 2013 yazında istanbulda düğün yapacaklardanım :) hem uygun fiyatlı hemde hayalindeki gibi bir mekan bulmak neredeyse imkansız gibi. dün bende le parc de mariage den fiyat aldım. kokteyl menüleri kişi başı 45 tl +kdv den başlıyor. 31 aralıga kadar pesin ödeme yaparsanız %10 indirim yapıyorlar. kır düğünü için en az 300 kişi salon inci için en az 100 kişi sınırları var. tabi bu benim için yüksek bir fiyat :)

sanırım en uygun yer ibb florya sosyal tesisleri. ama orada da kişi sınırlamaları var. biz 200 kişilik bir düğün planlıyoruz fakat florya sosyal tesislerinin en küçük yeri hafta sonu en az 350 kişilik ödeme istiyor. bir arkadaşımız önümüzdeki yaz için rezervasyon yaptırdı. kokteyl menü kişi başı 20 lira + süsleme için ayrı para istiyorlar (1000-2000 arası) birde orkestrayada ayrı para verilmesi gerekiyormuş. kendimizde ayarlayabilirmişiz.

işimiz zor hepimize kolay gelsin :)

merhaba arkadaşlar,

bende 2013 yazında istanbulda düğün yapacaklardanım :) hem uygun fiyatlı hemde hayalindeki gibi bir mekan bulmak neredeyse imkansız gibi. dün bende le parc de mariage den fiyat aldım. kokteyl menüleri kişi başı 45 tl +kdv den başlıyor. 31 aralıga kadar pesin ödeme yaparsanız %10 indirim yapıyorlar. kır düğünü için en az 300 kişi salon inci için en az 100 kişi sınırları var. tabi bu benim için yüksek bir fiyat :)

sanırım en uygun yer ibb florya sosyal tesisleri. ama orada da kişi sınırlamaları var. biz 200 kişilik bir düğün planlıyoruz fakat florya sosyal tesislerinin en küçük yeri hafta sonu en az 350 kişilik ödeme istiyor. bir arkadaşımız önümüzdeki yaz için rezervasyon yaptırdı. kokteyl menü kişi başı 20 lira + süsleme için ayrı para istiyorlar (1000-2000 arası) birde orkestrayada ayrı para verilmesi gerekiyormuş. kendimizde ayarlayabilirmişiz.

işimiz zor hepimize kolay gelsin :)
florya tesisleri kokteyl kişi başı 20 tl çok uygunmuş peki kokteyl menü neler varmış biliyo musun ?

of ama oda daha pahalıya çıkar bence ..ayrı ayrı ödemeler .birde kilyos tarafında çok güzel yerler var ben oralı olduğum için biliyorum fakat çevrem bahçeli evlerde burada oturduğum için. geçen ay yeğenim yaptı şömine restorant diye bir yerde kır düğünü çok hoş ve güzel oldu fiyatlarıda çok uygun kişi başı olarak bilmiyorum fakat toplamda 5 bin 200 kişi .birde ozan restorant var orasıda çok güzel bir mekan oradada bir diger yigenim yaptı düğününü .boğaz manzaralı süper bir manzarası var ulaşım sıkıntısı olmayan arkadaşlara bakmalarını öneririm he birde sariyerde riva restorant var oda boğazın kıyısında şık ve elit bir mekan eğlenceside çok güzel fakat fiyat olarak bir bilgim yok .ben daha çok bakırköy ve çevresini düşünüyorum ama bulamıyorum malesef.burda bir cafe var yaren cafe bahçeli evlerde sünnet düğünü olacagı için bize yeter diyorum sanırım orayla görüşecem fiyatlarıda oldukça uygun .:44:

bizde sonunda ilk gittiğimiz yer olan le parc de mariage ile anlaştık:KK1: 400 kişilik kokteyl menüsü, beyaz tiffany sandalye ile 18bine anlaştık hayırlısı bakalım :)

bizde sonunda ilk gittiğimiz yer olan le parc de mariage ile anlaştık:KK1: 400 kişilik kokteyl menüsü, beyaz tiffany sandalye ile 18bine anlaştık hayırlısı bakalım :)

hayırlı olsun canım :KK31:
bizde Gönül davet Turkuazı tuttuk.çok içimize sindi bakalım,inşallah güzel olucak :KK16:

ilk önce hayırlı ugurlu olsun canım. bende kokteyl seklınde bı dugun ıstıyorum ama kokteyl menulerı secmek cok zor bazıları gerkcekten cok komık olabılıyor. le parc de mariage de kokteyl menusune neler dahıl ıkramları nasılmıs bıraz bılgı verebılır mısın ?

ilk önce hayırlı ugurlu olsun canım. bende kokteyl seklınde bı dugun ıstıyorum ama kokteyl menulerı secmek cok zor bazıları gerkcekten cok komık olabılıyor. le parc de mariage de kokteyl menusune neler dahıl ıkramları nasılmıs bıraz bılgı verebılır mısın ?

öncelikle yerlerini tutabilenlere hayırlı ugurlu olsun :) biz tutamayanlara allah kolaylık versin :)

le parc de mariage kokteyl menüsünü paylaşıyorum senin için, bu 45 TL lik en uygun menüsü. bütçen uygunsa daha kapsamlı olanları da var ama bu da gayet yeterli gözüküyor..

Kokteyl Paketi 1
Kanepeler
Mini Pizza Çeşitleri
Börek Tas
Bademli Chester
Meyveli Tartalet
Karamelli Ekler

Masalarda
Kokteyl Zeytin
Kurudite
Cips Çeşitleri
Dip sos
Kuruyemiş Çeşitleri

Düğün Pastası

Kola
Fanta
Meyve Suyu
Soda
Su

florya tesisleri kokteyl kişi başı 20 tl çok uygunmuş peki kokteyl menü neler varmış biliyo musun ?

menüde neler var içeriğini bilmiyorum ama çok çok kapsamlı değildir herhalde :) biz kır bahçesini düşünmüştük ama yeri tam uçakların iniş yoluna denk geliyor. müzüğin sesi onu bastırırmı bastırmazmı bilemedik..

arkadaşlar birdee avcılar sosyal tesisi ile görüştüm. hayalimdeki yemyeşil çimler üzerindeki beyaz tahta sandalyeler yok ama :) en azından açık hava :) havuz başı göl manzaralı falan fena sayılmayacak biyer. 2012 yemekli en düşük fiyat 25TL imiş. en az kişi sınırıda 200.. 2013 fiyatları ocakta belirlenecekmiş. sosyal tesis oldugu için 2-3 liradan fazla oynamaz diye düşünüyorum. fiyata mekan yemek süsleme ve servis dahil. orkestra ve fotograf çekimi dahil değil. dilerseniz dışardan dilerseniz de anlaşmalı oldukları firmalardan tutabiliyormuşsunuz.
$ast.jpg

ben ataparktan telefonla fiyat bilgisi aldim 2013 icin.. yemekli menü fiyati 50 TL kamera ve foto dahil degil. yemeksiz ise 30 tl ayni sekilde kamera ve foto dahil degil. 2014 yilinda nisan düsünüyorum ama simdiden arastiriyorum.:44:

öncelikle yerlerini tutabilenlere hayırlı ugurlu olsun :) biz tutamayanlara allah kolaylık versin :)

le parc de mariage kokteyl menüsünü paylaşıyorum senin için, bu 45 TL lik en uygun menüsü. bütçen uygunsa daha kapsamlı olanları da var ama bu da gayet yeterli gözüküyor..

Kokteyl Paketi 1
Kanepeler
Mini Pizza Çeşitleri
Börek Tas
Bademli Chester
Meyveli Tartalet
Karamelli Ekler

Masalarda
Kokteyl Zeytin
Kurudite
Cips Çeşitleri
Dip sos
Kuruyemiş Çeşitleri

Düğün Pastası

Kola
Fanta
Meyve Suyu
Soda
Su

Teşekkür ederim menüyü paylaştığın için. açıkcası bu kokteyl olayı beni korkutuyor. yemekli düğünde herkesin önüne yemeği gelir onda bi problem yok ama kokteyl olduğu zaman ikramlar çok komik olabiliyo yani miktarı nasıldır masalara koydukları yeterli midir falan sanırım mekana gidip yüz yüze konuşmak gerekiyor :2:

X