Erkek İnfertilitesi microTESE , KÖKhücre , UMUT , DUA , sabır , her ne varsa senin için bebeğim

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Bazen tükendiğimi hissediyorum. öyle ki hissizleşiyorum bir süre. Evde olmak azap gibi geliyor. Yapacak bir işin olsa da anlamsız geliyor. Nedn yapasın ne için.. Neden seni odak noktası haline getiriyorum ki sen olmayınca yaşayamayacakmıyım sanki. Hiç tadmadığım birşeysin oysa... Neden sensiz yapamıyorum. Ortak hiçbirşeyimiz yok . Ne seni gördüm ne dokundum.. Kokunu hiç tanımıyorum. Hiç olmadın hayatımda ,neden hep varmışsın da şimdi yoksun gibi geliyor.. Annelik tadılmadan da yaşanıyormuydu hakikaten.. Sen varya özlemimsin.. O kadar çok şey yapıcağız ki seninle beraber koşucaz , kaydıraktan kayıp çamurlara yatıcaz. Denize giricez en güzeli koyunkoyuna uyucaz. Sana bestelediğim onlarca ninni var çok şanslısın.. Sana ebru yapmasını öğreticem.. Bebeğim artık gel yoksa bak tükeniyorum. Bunların hiçbirini yapamamaktan korkuyorum.. Seni şimdiden dualarımla büyütüyorum..

Bazen tükendiğimi hissediyorum. öyle ki hissizleşiyorum bir süre. Evde olmak azap gibi geliyor. Yapacak bir işin olsa da anlamsız geliyor. Nedn yapasın ne için.. Neden seni odak noktası haline getiriyorum ki sen olmayınca yaşayamayacakmıyım sanki. Hiç tadmadığım birşeysin oysa... Neden sensiz yapamıyorum. Ortak hiçbirşeyimiz yok . Ne seni gördüm ne dokundum.. Kokunu hiç tanımıyorum. Hiç olmadın hayatımda ,neden hep varmışsın da şimdi yoksun gibi geliyor.. Annelik tadılmadan da yaşanıyormuydu hakikaten.. Sen varya özlemimsin.. O kadar çok şey yapıcağız ki seninle beraber koşucaz , kaydıraktan kayıp çamurlara yatıcaz. Denize giricez en güzeli koyunkoyuna uyucaz. Sana bestelediğim onlarca ninni var çok şanslısın.. Sana ebru yapmasını öğreticem.. Bebeğim artık gel yoksa bak tükeniyorum. Bunların hiçbirini yapamamaktan korkuyorum.. Seni şimdiden dualarımla büyütüyorum..

en umutsuz oldugum anlarda umudumsun bebegim...hayallerimde hep sen varsin ruyamsin bebegim....gel artik lutfen:KK43:((

evet ne istenirse,ne derlerse yapmaya hazırız.yeter ki umut veren bir cümle olsun...
Eşim azospermi.hatta sertoli cell sendromu tüm değerleri normal olmasına rağmen.varikosel ameliyatı oldu ve 3 ayın geçmesini bekliyoruz.Bu 3 ay nasıl geçer bilmiyorum,kaldı ki kök hücreyi beklemek... Sizlerde durum nedir,tedavi olan var mı?

aynı eksikliği bende 6 yıldır yaşıyorum sizi çok iyi anlıyorum her ay olmuyacağını bilerek hamileyimdir belki diyerek seviniyorum ama sonuç 6 yıldır hep negatif
6 yıldır ne tüp bebek tedavileri nede diğer tedaviler derman oldu derdimize parklarda bebeğini gezdirenleri görünce içim kan ağlıyor bazen hiç umudum kalmıyor ama insan umutsuz yaşayamıyor işte....
RABBİM inşaallah bigün bizide sevindirir....
yaşadığımız bu acıları unutturur AMİNNNNN:KK49::emir_bebek:

X