Eşim boşanmaya karar verdi evi terk etti ne yapacağımı bilmiyorum:((

-Benı hıcbır yaptıgından memnun ve mutlu olmamakla,dırdırla ,huzur vermememle sucluyor
(ama bunlar taa 2yıl öncekı yaptıklarımı anlatıyor su anda yapmadıgım ıcın bulamıyor bahane)
-Benım her hareketım ona batıyordu gıtmeden önce hep suratı asık ve kötu bakıyordu
-Ilerısı ıcın bırsey demıyor evlensem de umrunda degıl gıbı davranıyor,zaten evlenmem demıstım
-benı sevmedıgını nefret ettıgını söyledı son hafta gıttıkten sonrakı tartısmamızda mesajlarda
-tabı kı rahatsız olduklarımızı duzeltelım bırlıkte karar verelım dıye konusuyordum cocuk dogduktan
berı ama o tamam deyıp 2 gunde eskı kötu halıne gecıyordu
-baska yere tasınma sansım yok hatta buyuk ıhtımalle bekar erkek kardesım benle yasamazsa
bu evı de bosaltıp babamlara dönmemı ısteyecekler,anlamıyorlar benı su anda..
-babama gelınce anlatcam zaten .

nasıl kaybettıklerını görmesını uygulatacagım anlayamadım,tasınma sansım yok..para vermese bıle
babamlardan alacagımı zorda kalmayacagımı bılıyor,içi rahat..Aldatmayacagımı bılıyor cunkı
aılemın yanındayım..Her konuda cok rahat dedıgın gıbı ..Ve bızden sözetmemı ,eskıyı ve evlılıgı
konusmamı hıc ıstemıyor tahammul edemıyor kavga edıyor..Sadece cocuk ıcın konusalım dıyor..

Senınkı ne kadar sure ayrıldı senın cocuıgun ne kadarlıktı,sen tasınınca mı dönmek ıstedı..Bu sure
ne kadar surdu,sımdı ne yapıyor?sen calısıyor musun?

biz ocak aından itaberen ayrıyız evden çıktı gitti gidiş o gidiş
sadece kızını görmek ve kıyafetlerini almak için geliyordu ve ben her geldiğinde yalvarıyordum ona yapma diye
oda sinirleniyordu isrediğn kadar güzel ol umrumda değilsin filan diyordu
acayip özgüveni gelmişti
kızım ozaman anaokulundaydı tam önemli geçiş döneminde bıraktı hiçbirşey umurunda değildi
sonra sevgilisi olduğu ortaya çıktı 1 yıldır varmış
zaten değişiklikler vardı ama ben konduramyordum
sonra Allah yarrdım etti ve sanki birşeyler tektek gözümün önüne döküldü
o bile inanamadı nasıl bulduğuma
ben yiede yalvardım gel yapma etme kızını düşün diye(ne salakmışım)
sonra bu iyice şımardı ve mahkemeye verdi mart ayında ama ozmana kadar ne ukal ne ukala inanamıyordum
sonra dedimki'' tamam bitsin bende senden nefret ediyorum artık sesini bile duymaya tahammül edemiyorum hiçbirşey için muhatap olmak istemiyorum''
burda taşınıyorum maddi olarak ne gerekiyorsa yap kzın için dedim
çark etti hediyeler gönderiyor msjlar atıyor ama ben o aşamaya gelene kadar benlikten çıktım başka biri oldum
birdaha okadar acıyı çekmeye göze alamam haketmedim çünki
kızını bende teklifsiz bırakan adam kızını almak istedi şahit tuttu
ve göndermiyor şimdi hiçbiryere olmazmış aklı bizde kalırmış mış mış.... gel anlaşalım, bitirelim diyorum yanaşmıyor

davamıda asla çekmem
şimdi ailesiyle birlikte ve ben çalışmıyorum

bence aklını çelmek istemem ama sadece bir tahmin, eşinin hayatına biri girmiş yada biri var

kızlar öyle demeyın lutfen ..sonra dolup dolup esıme patlıyorum ya mesaj atıyorum,
ya görunce hesap soruyorum.bır de ben sızler gıbı olgun karsılayamam heralde.
cokkkk kıskancım ve böyle bır kadın varsa öldurmek falan ısterım heralde yuvamı
yıktıgı ıcın ..ya da eşimi.

bende konunu actıgın günden beri takip ediyorum gercekten senin ve cocugun icin dua ediyorum eşin evine size dönsün diye ya biraz aramasan sizden hic bişekilde haber almasa yani sizi merak etse hemen ayrılmayı düşünme bence eşin bunalmışgibi yoksa bi insan niye böyle davranırki hani kendi kendine kalsın sende hic arama sorma iletişim gecme bakalım neler yapıcak hemen evinden falan cıkma insanız işte bazen hayat agır geliyor insana bence bekle biraz

javelin;eşin neyı bahane edıp gıttı ve sen nasıl ögrendın nasıl buldun o pislik kadını??
ne zaman yumusayıp dönmeyı ıstemeye basladı pekı?ondan ayrı mı?Ben de eger baskası varsa o
hamılelık dönemımde benı sattıgı adi kadın her kımse,onunla olduguna ve 1 yıldır
devam ettıgıne ınanıyorum..:KK43:( Gecen gun tuttugum ufak bır gunluk varmıs o dönem
ıcımı dökmusum tam 8kasımda aldatıldıgımı ögrenmişim ve tam 3 ay önceden berı
mesajlastıklarını söylemıstı:KK43:((oooofffffffffffffffffff............

esyla;seninki de benım olayımın aynısı..Bu pislik fa..ler nasıl evlı ve hamıle karısı olan
adama yazıyor ne beklıyorlar gercekten anlamıyorum:KK43:(Sen daha dogurmamıssın,
lütfen bebegını dusun ve benım gıbı içini bır deftere dök gitsin..İçine atma,kımseyle
de paylasılmıyor bu durum o kadar ıyı bır askla baglı oldugun evlılıgın deprem gıbı
sarsılmasıyla ben de kımseye anlatamadım hala ıcımde:KK43:Bır de sen kadını da bılıyorsun
o kadın da mı evlı,ne hakla kocanla gızlı konusuyor,sen hesap sormadın mı kadına,
kadın evlı mı senın de mı arkadasındı:KK43:Ben aveadan nasıl bakabılırım kı:KK43: işte bahsettıgım
gunluge aynen senın hıslerını yazmısım 6aylık hamıleydım ve 3 ay bu acıyla saga sola satastım
hep gergın gecırdım,her gece bebegımden özur dıleyerek uyumaya calıstım:KK43:((Esım de
senın esın gıbı yalvardı agladı özurler dıledi..Yıne aılem apartmanda dıye evden bıle kovamadım
Cok kötuydum..O gunluge yazmısım ''bebegım dogup 6aylık olunca gıdeceksın,o zamana
kadar da evlı rolu yapacagız''demısım ve bebegımın dogumunda kocama asık oldum tekrar.
Sonra o sogumaya kötu davranmaya basladı ancak 8ay dayanabıldım bebegım 9aylık
oldu bu ay ve resmen planlamıs gıbı o dönemlerden berı 6aylıkken oldugundan berı gıtmek
ıcın,benı yıldırmak ıcın ugrastı :KK43:((Şimdi o kadınla plan yapıp bu zamanı bekledıklerıne ve
bızımle oyun oynadıgına ınanıyorum ..Keşke aılem burda olmasaydı da defolup gıtseydı
o gunlerde ..Onu hamıleyken terk etmedıgım ıcın cok pişmanım ben de ıntıhar dusundum,
ama sakın yapma asla dusunmöe bebegımız ıcın yasayacagız..Annelıgın en fedakarlık
gerektıren kısmını yasayarak basladı bebegımızle yolculugumuz:KK43:(Hatta 2aylıkken yapsaydın
ögrensem aldırırdım demıstım ama ASLA aldıramazdım heralde ya da o sinirle bır cana
kıyıp ömur boyu vıcdan azabı cekerdım:KK43:(

of o kdr kotu oldumki yemin edrim gözlerim doldu tasıyo :KK50: ne yorum yapıcamı bile bilmiyorum .. bunu tüm kalbimle diliyorum Allahım sana öyle bi yol açsın oyle bir imkan saglasın ki okadar güclü kendıne guvenen maddi manevi her konuda zirvede olan bi kadın yapsın ki seni o sorumsuz herif kopekler gibi sürüne sürüne kapına gelsin yalvarsın yakarsın ayaklarına kapansın ama sen kafanı cevırıp bakma bile inşllah allahım sana bunu yaşatsın :KK14: offf !

çok teşekkurler dılenmesı gereken en guzel dıleklerı dılemıssın ..Kızlar ıyı kı varsınız cok mutluyum varlıgınızdan dolayı..

bende konunu actıgın günden beri takip ediyorum gercekten senin ve cocugun icin dua ediyorum eşin evine size dönsün diye ya biraz aramasan sizden hic bişekilde haber almasa yani sizi merak etse hemen ayrılmayı düşünme bence eşin bunalmışgibi yoksa bi insan niye böyle davranırki hani kendi kendine kalsın sende hic arama sorma iletişim gecme bakalım neler yapıcak hemen evinden falan cıkma insanız işte bazen hayat agır geliyor insana bence bekle biraz

bu hafta babam gelecek ya onun da gelip konusması lazım herşeyı tek basıma söylemek zorunda
olmak ıstemıyorum yapan gıden o,herkese hesabı ben vermek zorunda kalıyorum:KK43:( Bir de bu
hafta cocugu görmedıgı ıcın zaten görmek ıstıyordu ben de pazar sectım kı komsular,şüphelenen
herkes bızı bırlıkte evden cıkarken görsun babam gelene kadar dıye yaptım..Hem aramasam ve
baskasıyla ise hem rahata alısacak hem sorumsuz olacak cocugun hastane zamanı gectı göturmek
zorunda,ıhtıyacları ıcın para bulup almak zorunda .Anladın mı nasıl aramıyım kı??Para vermesı sart.

canım nasılsın bir gelİŞme varmı :KK43::KK43:

maalesef eşim hala aynı kafada,kredı cekıp ev tutmayı dusunuyor bu hafta esya vs alacakmıs.
Ablası da hıc aramıyor sanırım taraf degıstırdı.
Sadece cocuk ıcın mesaj at bızımle ılgılı atma dıyor!
Artık cocukla ılgılı mesaj atacagım:KK43:( Yarın cocugumla benı gezdırecek.
nasıl davranmamı önerırsınız,soguk mu sıcak mı umursamaz mı ?

maalesef eşim hala aynı kafada,kredı cekıp ev tutmayı dusunuyor bu hafta esya vs alacakmıs.

yani kelimelerin bittiği yerdeyim....bir insan bir insandan nasıl bir anda böyle soğur bunun derdi ne ya....? ya bak gerçekden cok pişman olacak
aşırı ama sen o zaman kendine yep yeni bir hayat kurmuş olacaksın..
canım benim başıma geldiği zaman ben bir kalemde sildim eski eşimi...yüzüne bile bakmadım hemen boşandım..
sonra kadın durumları çıkdı....ama bu süreçde yüzüne bile bakmadım aşırır gururluyum ben hiç eyvallah etmedim
cocuğuda gözüm görmedi ama sen ne olur benden etkilenme...cocuk için madem buluşun ama sakın kendini hafif gösterme
gayet sakin olması gerektiği davran...desinki senın için buda artık benı istemiyor....yani o kadar sinirle yazıyorumki canım kusura bakma on sene evvelini yaşıyorum

baskası mı cıkmıstı senın bosanmanın altından da fallen angel?offf kesın burda da cıkacak ,ama
benım kocam benı aldattıysa mezarını kazsa ıyı olur yasatmak ıstemem sahsen:KK43:(( Hergun
duzelsın,bebeegım babalı buyusun ,akıllansın,gerı gelsın dıye dua edecegıme;hergun eger aldatıyorsa
hemen yakalayayım,ınsallah ölur,o kadın gebersın gıbı sacma fesat dua okumaktan da utandım:KK43:(
Bunalımdayım resmen,bu mutsuzlukla ona gulumsemek rol yapmak zorunda olmak cok agır:KK43:(
10 yıl mı oldu:KK43:( Bebegın kac yasındaydı o zaman?Yenı hayatın nasıl oldu,esın cok zaman sonra
mı hemen mı pişman oldu?Offfff gercekten hıcbır zaman pişman olmam senle yasamam asla
bır daha dıyor o harıc herkes pişman olur:KK43:(
çıldırıyorum bu sekılde cocuk yapıp kacmak da ne demek gercekten sankı ben cocuk tasıyıcı annesı oldum bu evlılıkte gıbı hıssedıyorum,sımdı de bebegının bakıcısı..Yemın edıyourm annelık duygum olmasa kapısına bırakırdım al bak kolaysa dıye ama asla yapamam ..Ama cok buyuk sorumluluk cocuk :KK43:( Bir de şüphemı ceken;mesela hıc facebooka gırmıyor normalde her aksam gırerdı,gercı bılgısayarı bende ama polısevınde yok mudur bılgısayar?Ben söyle dusundum;hergun facebooktan paylastıgı seylerı gönderme yaptıgı kadınla artık ve gerek kalmadı facebooka dıyorum:KK43:((

Son düzenleme:

Bence mesafeli ol
Ona duygusal anlamda muhtac olma
Bircok evlilik dogum sonrasi sarsiliyor ama bu birakip gitmeyi gerektirmiyor
Cevrene ailene karsi en cok da bebegine karsi seni boylesine zor bir duruma dusurerek herseyi gozden cikarmis zaten

Tartisma sesini yukseltme suclama sakin ol şık ol ama asiri suslu olma
Olgun davran
Hayirlsi boyleyse boyle olsun de
Ben emek verdim vermeye de hazirdim kizima karsi alnim ak olacak de
Bu yipranmislikla bir sure uzaklasabilirim o yuzden kizi bir sure goremeyebilirsin de (bir akraba yanina gitmek baska sehirde bir sure kafa dinlemek gibi)
Bu son dedigimi muhakkak dene
Maddi anlamda benim bir beklentim yok ama kizimin her hakkini isteyecegim diye de gururlu ve karrarli ol

Cok uzuluyorum
Surekli takipteyim ama esin adam olmayacak

bende takip ediyorum cnm konunu kolay değil ama kendini üzme senin için hayırlısı neyse o olsun dualarım seninle allah eşine akıl fikir versin ıslah etsin..

Amın kızlar Allah gözunu acsın yoksa ben gozunu oymak ıstıyorum artık:KK43:(
Nasıl uzaklasacagım dıyım Zeynep??Pekı mahkemede bunu kullanıp kızımı
kacırdı göstermedı falan derse?Anahtarımı da hala vermedı ..Oyun mu
oynuyum yokmusuz gıbı mı yapayım dıyorsun??

Amın kızlar Allah gözunu acsın yoksa ben gozunu oymak ıstıyorum artık:KK43:(
Nasıl uzaklasacagım dıyım Zeynep??Pekı mahkemede bunu kullanıp kızımı
kacırdı göstermedı falan derse?Anahtarımı da hala vermedı ..Oyun mu
oynuyum yokmusuz gıbı mı yapayım dıyorsun??

Eger dava acilirsa koz olarak kullanir tabi ki
Oyun oynama ama bence kaybetme korkusunu yasattir
Son care bu bence
Yapilacak baska birsey kalmadi sanki
Allah korusun yatak dosek hasta olmak disinda

Bugune dek sen onun pesinden kosan
Onsuz yapamayan kadindin gozunde
Hem kavga eden hem gitmesini istemeyen dengesiz biri gibi gordu seni basitce
Hic dusunmedi gebelikmis lohusalikmis diye

Bence konuyu sen ac
Bu sureci sen nasil istersen o sekilde ilerlet
Emek sarfedelim desen yuvamizi kurtarmaya da varim
Bitsin dersen bitirmeye de
Cunku kizimdan baska sey dusunecek vaktim ve enerjim kalmadi
Ustune cevre baskisi sorular vs
Suclama gibi algilama gercekten hem bedenen inanilmaz yoruldum kizimiz sen gittiginden beri cok hircinlasti
(Suclamadan ama yasadiklarinin agirligini hissettirerek.Vicdani varsa kalbine dokunur belki)

Eger surec bosanma seklinde ilerlerse kizini tabi ki goreceksin ama bir sure ...e gidip dinlenmeyi dusunurum oyle bir durumda
Simdiden bilgin olsun supriz olmasin
O donemde kizimizi goremeyebilirsin
Buyuk olsa birkac gun ya da mahkeme izin verdigince birakirdim ama geceleri bile surekli uyanip emiyor cok ufak (hem kizinizin ne kadar kucuk oldugunu hatirlasin hem de senin eskisi gibi zayif ve yalvaran taraf olmadigini)

Buna benzer seyler geciyor aklimdan cnm
Ve bence bunlari rol yapmak icin soyleme gercekten uygula
Eger dava acarsa lutfen bir sure tatil yap kendine
Aa bak bunu da soyleyebilirsin

'Aklina olsun eger dava gorulurse manevi anlamda gebelitken lohusaliga yasadiklarim sen gidincce bebege yalniz bakmam vb olaylar beni cok sarstigindan dinlenebilmek icin uzaklasmak icin harcamak uzere az bir miktar tazminat isteyecegim'
Hem psikolojik destek alirim hem de kizim icin danismana giderim muhtemelen kisa bir de tatil yaparim diyebilirsin

Yani bosanma gerceklesirse sudan cikmis balik olmayacagini planlarin oldugunu bilsin
Ama cok kararali gorunme bir alternatif olarak bahset
Onceligim emek verip yuivamizi kurtarmak ama bosanirsak....

Senin planli olman eger blof yapiyorsa onu korkutacaktir
Cidden kafaya koyduysa da hic durmayip gidecektir

kafani aldatilma meselesiyle mesgul etme lutfen
Gercegi su an icin kendi cabanla bilmen imkansiz
Ama soyle birsey yapabilirsin
Anlasmali bosanmayacaksiniz nasilsa
Mahkemede aldatilma suphen oldugunu
Telefon dokumu istedigini
Dokumde birsey cikmazsa sartlarinin baska
O kadin cikarsa sartlarinin baska olacagini soyleyebilirsin

Cnm yarin muhakkak sesini yukseltmeden olgun davran
Donecegi varsa yine o kavgaci kadin olmadigini gorsun
Gelismeleri muhakkak yaz

Aklimda birseyler var
Eger bu is bitecekse sen magdur olmadan bitmeli

Zeynepcıgım cok teşekkurler fıkırlerın ıcın ama muhtemelen hıc benımle konusmayacak yuzume bakmayacak
cocuga bakacak sevecek,onunla ılıglı soru soracak ve konuyu acarsam tartısacak veya susturacak :KK43:(
Bu yuzden hıc konuyu acmayı dusunmuyorum,en son 2 gun önce bır arkadasımla konustum onlar
barısmıs demıstım ya belkı okumussundur,o gun yıne yuvamızı kurtaralım ben ayrılmak ıstemıyorum
falan yazdım mesajda ama o kararlıydı bıtırcem dedı:KK43:(( Mahkemeye talep etmeden dokumlerı ben bulamaz
mıyım en cok buna pişmanım o gıtmeden keske arastırsaydım bıraz.Tazmınatı duyunca ustume yuruyup
tartaklamıstı zaten.Ben de en son konustugumuzda suyuma gıderse ve ısteklerımı kabul ederse anlasmalı
bosanabılecegımı,bu dönemı duzgun gecırmesını söylemıstım.

Aklında neler var cnm?

yanlış hatırlamıyorsam ona küfür iceren mesajlar cektiğini yazmıştın...boşanmak icin ve tazminat vermemek icin bunları kullanabilir

yanlış hatırlamıyorsam ona küfür iceren mesajlar cektiğini yazmıştın...boşanmak icin ve tazminat vermemek icin bunları kullanabilir

evet ama bu mesajları ılk gıttıgı gun sanırım yazmıstım o da bana yazmıstı karsılıklı yanı ..Hem öyle de söyledı
saklayacagım mesajlarını dedı.Saklasın .Gerı kalan herseyde ben magdurum ve herşey ortada.O yuzden
cok takmıyorum.İnsan karsısındakı cıgırından cıkartınca bu hale gelıp kabalasabılıyor:KK43:(

evet ama bu mesajları ılk gıttıgı gun sanırım yazmıstım o da bana yazmıstı karsılıklı yanı ..Hem öyle de söyledı
saklayacagım mesajlarını dedı.Saklasın .Gerı kalan herseyde ben magdurum ve herşey ortada.O yuzden
cok takmıyorum.İnsan karsısındakı cıgırından cıkartınca bu hale gelıp kabalasabılıyor:KK43:(

ben seni yargılamadım canım olur tabiki ............ uzun yıllar avukatın yanında calıştım o nedenle hatırlatmak istedim

Zor durumdasınız ve bulunduğunuz durumu ne kadar anlayabilirim bilmiyorum.Ama şu da var ki insan biraz aklıyla hareket etmeli ya da yaşadığı tecrübeler ona rehberlik etmeli.Siz yuvamı dağıtmak istemiyorum sözlerinize karşılık nasıl kötü tepkiler aldığınızın tecrübesini bir çok defa yaşadığınız halde neden tekrar tekrar eşinize aynı şeyleri söylüyorsunuz açıkçası ben anlamıyorum.Bu tarz bi yaklaşım sizi iyi bir yere götürmez ama kötüye götürdüğü aşikar.Ben olsam bu saatten sonra asla aramaz mesaj yazmazdım.Size günler önce de bence hiç aramayın demiştim.Söylenecek çok şey var ama bu sizin meseleniz.Neyse siz bilirsiniz.Sabırlı ve güçlü olun.

X