Cilt Bakımı Ürünleri Contractubex

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
merhaba bulutt ben kullanıyorum yüzüme. ama yeni kullanmaya başladım. daha bir gelişme yok.

merhaba ben 6 ay kadar kullandım uzun ve düzenli kullanımda piyasadaki en etkili merhemdir, ama mucize beklemeyin derim, dikişi ve yara izini % 100 silen bir teknoloji henüz yok zaten

Arkadaşlar yaklaşık bir haftadır bu ilacı kullanıyorum tabi eczanedende zor buldum sık gelmiyormuş.İnternetten buldum.Doktoruma danıştım genelde yara izi için ama cildede kullanabilirsin ve faydasını görürsen banada söyle bilgim olur dedi...
Ben cildimde sivilceden kalma minik çukurcuklar lekeler ve kaşımın ortasındaki minik ama rahatsız edici yara izi için kullanıyorum inşallah geçeryerimseniben

Yalnız özellikle yaz aylarında dikkatli kullanmak gerekiyor,cildi güneşle temas ettirmemek lazım ..Cildi soyuyor şu anda gayet memnunum iyi gidiyor ama sabırlı olmak lazım çünkü 4 ay içinde etkisini gösteriyo izler lekeler kayboluyor.. Ama ondan önce mutlaka doktorunuza danışın cildinize uygun olmayabilir...

canım nasıl şu anda durumun bende almayı düşünüyorum sivilceden kalma çukurcuklar var bende de.

ıtsbeauty.com da CONTRACTUBEX için okadar çok bilgi varki eğer merak edenimiz varsa ziyaret etmesini tavsiye ederim ve bende bu ilacı almaya karar verdim.kullanan çok kişi harika sonuçlar almış.

kızım için kullanmıştım. dudağından küçük bir ameliyat geçirmişti.iz kalmaması için yaranın üzerine masajla günde bir kaç kez uyguladık. düzenli kullanımda işe yarıyor.......

Bende geçen gün eczaneye gittim sivilce izleri için merhem istedim ve bunu bayağı iddalı şekilde önerdi aslında 3 gün kullandım bütün yüzüme sürdüm o kadar izim olmamasına rağmen.daha güzel cildim olur diye düşündüm.ama sivilce çıkarttı senağlama ya eczacı beni kazıkladı yada ben kullanmayı bilmiyorum fikri olanlar paylaşabilir mi acaba kızlar kullanayım mı kullanmayı bırakayım mı sizce ?

ben de yüzümden ben aldırmıştım ameliyatı da mutaf yaptı hatta,hani şarkıcı olan :)) sora bunu verdi hergün masaj yaparak sür dedi ve cidden 5 tane kadar dikiş atılmıştı 4 sene oldu hiç iz kalmadı diyebilirim üstelik çok beyaz tenliyim,cildim çok hassas ve kansızlık var bende,daha sora bacağım yandı,dr a gitmedim önemsemedim final haftamdaydım,ama ciddi bi yanıkmış ve 1 hf sora çok feci su topladı sora şişti şişti patladı,dr a gittim adam neler söledi bana,bi çemkirdi bunca zaman nasıl gelmezsin,nie bu kadar beklettin bunu,nasıl önemsemezsin flan die,dedi ki bacağın çok beyaz ve de bu su toplayıp patlamış,üzgünüm ama kahverengi iz kalacak yani hemen gelseydin iz kalmazdı dedi,nasıl üzüldüm bacağımın tam ortasında,aklıma contraktubex geldi hala saklıodum,onu süriym dedim ve çok düzenli kullanamadım ama yine de zerre leke iz kalmadı o yanıktan,hatta arkadaşlarım şok oldu yaa ne feciydi nasıl tamamen silinmiş kaybolmuş dediler,düşünün yanii o 1.derece yanıktan hiç iz kalmadı ama bu kremi bence basit küçük lekeler önemsiz yara bereler için kullanmayın,yani dikiş izi yanık izi gibi çok ciddi şeylerde veriolar,her şeye kullanmak ii değil die biliyorum,daha basit izlere flan ben tretin flan sürüyorum o da ii gelio

Kızlar hiç bi dr sivilce izi için flan bunu vermiyor,öle basit bi krem deil yani dikkatli olun bence

Bende geçen gün eczaneye gittim sivilce izleri için merhem istedim ve bunu bayağı iddalı şekilde önerdi aslında 3 gün kullandım bütün yüzüme sürdüm o kadar izim olmamasına rağmen.daha güzel cildim olur diye düşündüm.ama sivilce çıkarttı senağlama ya eczacı beni kazıkladı yada ben kullanmayı bilmiyorum fikri olanlar paylaşabilir mi acaba kızlar kullanayım mı kullanmayı bırakayım mı sizce ?

iyide bu sivilce için değil ki.(sivilce izi yada güneş lekeleri gibi izler için değil) eczacı size hangi akla hizmet verdi bunu anlamadım. bu ilaç açık yada kapalı yara izlerinde ve genelde ameliyat izlerinin giderilmesinde kullanılıyor. ve yanılmıyorsam kortizonlu bir ilaç ...doktor tavsiyesiz kullanmayın...

.....................................

Son düzenleme:
Ya hala sivilce izi için diosunuz yani pes,sivilce izi için kullanılan bi ilaç deil bu,ameliyat izleri dikiş izleri flan için kullanılıyor,öyle bepanthene gibi süremezsiniz sivilce lekelerine,yani elbette herkes kendi bilir ama bizden söylemesi

sivilce izini bu kremle geçiren geçiriyor...doktorlarda öneriyor...evt biz biliriz ve doktorlar bilir canım....

-Dr.Habibullah Aktaş:
tretin ve contractubex sivilce izleri için iyi bir 2li... tretin akşam...contractubex sabah akşam..

-evet hocamız bana da bir benzerini önerdi acnelyse ve contractubex benmkiler biraz ağırda çukurcuklar o yüzden ben yarın gidip alıyom ikisini bide güneş kremi alıcam

-hocam ben contractubex adındaki ilacı şipariş etdim ve geldi.onu kullansam faydasını gorebilirmiyim.tesekkurler

-Dr.Habibullah Aktaş:
bu jeli kabarık ya da çukur şeklinde kırmızı izlerde bir alternatif olarak yeni yeni kullandırıyoruz...ilk sonuçlar iyi.

-merhaba hocam roaccutane tedavimden sonra yüzümün iki yerinde hafif kırmızı lekeler kaldı.doktorum 2 ay contractubex kullan dedi sizce işe yararmı?yada daha çabuk etkiedecek ürün adı yazarsanız sevinirim.teşekkürler

ben ameliyat izi için soruyorum...günde 1 kere uygulamak yeterli mi acaba... CADIARZU

ama cilt doktorları da sivilce izi için öneriyor bu ilacı...zaten piyasadaki birçok soyma özellikli jelden daha yumuşak bi jel...amelyat izleri için daha uzun sürede kullanmak gerekiyor sadece; yüze dozunda uygulandığında sorun olacağını sanmıyorum araştırdığım kadarıyla... a.s

X