Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

Ersağ'ın sıvı sabunundan inanılmaz memnunum.1 hafta annemlerde kaldım.ellerim berbat oldu.kremlemeden duramadım.ama kendi evimde kremlemeye hiç gerek duymuyorum.yağ çöz de harika.en çok değerini bildiğim ürünlerden birisi.diğer yağ çözler biraz derime gelsin yakıyordu.Ersağınki ile hem fıs fıslayıp hem de ardından silmeye başlıyorum.yine ellerim tahriş olmuyor.

bugün talihsiz bir deneyimimi paylaşayım da düşünenler yapmayı denemesinler.bulaşık makineme temizleyicisi ile bir kapak damla konsantre ve birkaç fıs fısta yağ çöz fıslattım.makine çalışmaya başladı.köpürdükçe köpürmüş.mutfağa geldim ki makinenin sağından solundan köpükler taşıyor,halının üzerine gelmiş.durduk yere başıma iş açtım.durdum yere bez bastım sonra sildim.makinenin içindeki fazla köpükleri kapla boşalttım.damla konsantreyi da birkaç fıs fıstan ibaret kullanın.bir kapak koyupta benim gibi köpük temizlemek zorunda kalmayın.aman sakın....

geçmiş olsun mikalezecim... ama bu durumla ilgili bir kullanıcı yorumu okumuştum bir yerde.. bulabilirsem kaynağından aktarayım bir ara. aynı şey bir kullanıcının başına çamaşır makinesinde gelmiş. servis çağırmışlar durumdan korkarak.. gelen servis deterjanınız çok iyiymiş, makinenin içinde biriken kireç ve artıkları temizlemiş bu nedenle köpüklenme olmuş demiş.. ben okuduğumun yalancısıyım. geçen hafta ben de bulaşık makineme bir kapak damla, bir kapak da yağ çöz atıp çalıştırdım makinenin içi pırıl pırıl oldu, köpürme vs bir olumsuzluk da olmadı...

geçmiş olsun mikalezecim... ama bu durumla ilgili bir kullanıcı yorumu okumuştum bir yerde.. bulabilirsem kaynağından aktarayım bir ara. aynı şey bir kullanıcının başına çamaşır makinesinde gelmiş. servis çağırmışlar durumdan korkarak.. gelen servis deterjanınız çok iyiymiş, makinenin içinde biriken kireç ve artıkları temizlemiş bu nedenle köpüklenme olmuş demiş.. ben okuduğumun yalancısıyım. geçen hafta ben de bulaşık makineme bir kapak damla, bir kapak da yağ çöz atıp çalıştırdım makinenin içi pırıl pırıl oldu, köpürme vs bir olumsuzluk da olmadı...

enteresan :44: makine temizleyici,bir kapak damla,bir kapakta yağ çöz koydun ve köpürmedi öyle mi :44: bir kere boşaltmadım hatta.bir kere köpürdü.fazla köpüğü boşalttım.sonra baktım yine köpürüyor.yine açtım yine boşalttım.
çamaşır makinemde beyazları yıkarken sabun tozu üzerine bir kapak damla koyuyorum ama onda bir köpürme olmuyor.

Son düzenleme:
Benim makinem bu sıralar puslu puslu çıkarıyor yine ya, makine parlatıcısını bırakalı 1 aydan uzun oldu :KK50:

benim saçımda 2 senedir egzama var ERSAĞ'ın şampuanını tavsiye ettiler denedim,2-3 kullanım sonunda egzamalarım dahada arttı bende kullanmayı bıraktım

Benim makinem bu sıralar puslu puslu çıkarıyor yine ya, makine parlatıcısını bırakalı 1 aydan uzun oldu :KK50:

makinayı ayda bir bulaşık makinası temizleyicisiyle temizlemek gerekiyor. birde arada bir limon parçası koyun makinanıza eminim sorun kalmayacaktır.

benim saçımda 2 senedir egzama var ERSAĞ'ın şampuanını tavsiye ettiler denedim,2-3 kullanım sonunda egzamalarım dahada arttı bende kullanmayı bıraktım

bu normal olabilir. korkmayın deriyi temizleyip daha sonra onarır. öyle 1-2 yıkamayla hemen sonuç beklemeyin. ilaç bile bir süre sonra faydasını gösteriyor. olmazsa birde argan yağlı şampuanı deneyin. eğerki bitki alerjiniz yoksa sorun olmaz, saçlarınızın alışmasını bekleyin

süperrr yaa beğenmene cok sevindim zaten ben demiştim mutlaka beğeneceksin diye.
banyo wc ve yağ cözücünün ellerine hic bir şekilde zarar vermediğini farkettin değil mi?
neyse bundan sonra deneyimlerimizi burada paylaşalım olur mu?
merhaba arkadaslar yaklasık olarak bu urunlerı 1 yıldır kullanıyoruz iş yerınle hep bırlıkte bırer urun alıp toparlıyoruz siparişleri
özellıkle bıo sampuan ve serumun kullanmanızı tavsıye ederım dokulmeye ve yenıden sac cıkrma konsunda yanımzda çalısan zehra abla bırebır ornegımdır
tavsıye ederm
kullandıgım urunler genelde sampuanlar temızlık kullanan arkadaslard amemnun

ilk kullanımlarda hep eski alışkanlıklarla kullanıyoruz ürünleri.. bir avuç ersağ şampuanı kafamıza boca edip köpürmesi için uğraşıyoruz, sonra da haliyle iyi durulayamıyoruz. bu nedenle üründen istediğimiz beklediğimiz sonucu alamıyoruz. zamanla kullandıkça alışkanlıklarımızı terk edip, olması gerektiği gibi kullanmaya başlıyoruz.

şampuanların arkasında yazan birkaç damla kullanılması gerektiği.. buna dikkat ederek sabırla kullanırsak istediğimiz sonucu alamamamız oldukça zor..

Selam hanimlar bende iki uc aydir esimin arkadasinn tavsiyesiyle basladim kullanmaya cok memnunum hele genel. Temizle ve dus jeli favorim

Aa unutuyordum masak kremi super basim agriyo suruyum sip diye geciriyor asil boyun agrim icin almistim su sira agrimiyor merakla bekliyorum kullanicagim gunu

Bir komşumun satış temsilciliğini yapmaya başlamasıyla çoğu ürününden aldım
Başka bi komşum amway satıyordu Türk firması kazansın mantığıyla ersağ almak istedim ama çoğundanmemnun kalmadım
memnun kalmadım derken içeriğini bilmemiz mümkün değil belki gerçekten bitkisel ve sağlıklıdır ancak koku temzilik vs. gibi görünür şeylere yorum yapabiliyoruz neyse
çamaşır makinası deterjanının kapağını açınca geniz yakan bir kokusu var ve çamaşırları sertleştirdi hem beyaz hem renkli için olanı aldım bitsin diye bekledim.
Diş macununun tadı felaket kötü , bulaşık makinası deterjanı kötü ve bardakları çizdi (belki çizme başka bi sebeptendir ama yıkamasıda kötü)
Sıvı bulaşık deterjanı çok güzel ve çok uzun süre dayanıklı
Yağ çözücüsü çok ağır bir deterjan bitkisel olduğuna inanasım gelmedi ama etkili davlumbazı fırını gıcır gıcır yaptı ama genzimide yaktı epey elle temas ettirilecek bişi değil.
Genel temizlik sıvısı fena değil ama bitince tekar aldıracak kadar iyi değil aşağı yukarı lock gibi diyebilirim.
Ve fiyatları bence çok pahalı.

arkadaşlar aralığın 9-10unda ersağda 5 promosyon kampanyası var. ilgilenip üye olmak isteyenler bana ulaşabilirler. sadece 2 gün geçerli bilginize.

Üye toplamak, referans numaraları paylaşmak, mail, telefon vb iletişim bilgileri yazmak yasaktır.
Ürünlerle ilgili olumlu olumsuz görüşlerinizi yazabilirsiniz ama reklam yapamazsınız, yasaktır...

banyo wc nin kokusu değişmiş, eski keskin koku yok artık. hafif ve güzel bir kokusu var. bunu daha çok beğendim:KK9::KK9::KK9:

bende urunlere cok bayılmadım
ıcerıgınden dolayı almıştık
oda kokusu hacı mısı gıbı mübarek esımde ben oda kokusu severım aynı zamandada bıtksel olduğu gıbı ıkı adet almış
halı şampuanı hıcmı köpürmez yahu sankı saf su ıle sıldım

genel temızlık ve mutfak temızleyıcı begendım ama bır kere daha almak gıbı bır gırısımım olmaz

Son düzenleme:
Üye toplamak, referans numaraları paylaşmak, mail, telefon vb iletişim bilgileri yazmak yasaktır.
Ürünlerle ilgili olumlu olumsuz görüşlerinizi yazabilirsiniz ama reklam yapamazsınız, yasaktır...

mesajı aldım fakat anlamadığım herkes yazarken bir tek benmi ceza aldım merak ettim. ayrıca bu ceza nasıl oluyor anlamadım. 10 puan demişsiniz ne anlama geliyor. bir dahakine dikkat edrim:KK43:(

merhaba arkadaşlar,
son günlerde yaşadıklarımı anlatmak istiyorum sizlere.

üst ya da yan komşum banyo ya da tuvaletinde çamaşır suyu, yumuşatıcı vs kullandığında kokusu benim banyoyu dolduruyor ki ben normalde kokulara aman aman hassas biri değilimdir.

komşuma gittiğim bir gün mutfakta tezgahı cifle ovuyordu. normalde sürekli mutfakta otururuz ben de direk mutfağa girdim.. cifin kokusundan öğüre öğüre kaçtım koridorun sonundaki odaya.. :KK1:

geçen hafta bir gece kayınvalidemde kaldık. yeni yıkanmış nevresim takımını verdi sereyim diye. çarşafı serdim, aman allahım bir koku, bütün odayı sardı deterjan ve yumuşatıcı kokusu.. aman allahım boğuluyordum neredeyse. eşime aç aç balkonun kapısını aç dedim. normalde eşimin bana bu saatte ne balkonu demesi lazımken derhal açtı kapıyı, odayı havalandırdık.. yalnızca çarşafı serdik, ne nevresimi ne de yastık kılıflarını geçirip uyuyamadık kokunun dayanılmazlığından.

yine bu haftasonu yengeme gittim, evin içine çamaşır asmıştı. eve girer girmez kokuyu aldım, boğucu bir deterjan kokusu. yine yatarken önceden yıkanmış olmasına rağmen yastık kılıfını çıkarmadan yastığa sarılıp yatamadım..

sabahına da kuzenime gittim kahvaltıya, yengemde ersağ diş macunu var diye yanıma almamıştım, kahvaltıya kuzenime gidince kuzenimin kullandığı diş macunu ile dişlerimi fırçalamak zorunda kaldım. ama fırçalamaya başlayınca tadı ve kokusundan dolayı öğürmeye başladım, midem ağzıma geldi. öğürmekten dişlerimi de fırçalayamadım..

ürünleri kullanmaya başlayalı 13 ay oldu. sanırım tamamen arındım ve artık tahammül edemiyorum diğer ürünlere... şimdi diğer ürünlerden ne kadar etkilendiğimi yaşayarak görünce Allah herkesi kurtarsın diyorum.

benim deterjanlara alerjim var.yastık kılıfında benim de yatamadığım olmuştur deterjan kokusundan.yazdıklarınızın çoğunu okudum .16.sayfada bırakıp güncellere başladım 210 la devam ediyorum.4 aylık bebeşim var ve kimyasalları hayatımdan çıkarmak istiyorum.ersağın çamaşır mak.tozuyla başlayacağım.umarım ii sonuç alırım.samimi bilgilendirmenizden dolayı teşekkür ederim.:)

Sn ........ Bilgi Edinme Birimine gelen başvurunuz incelenmiştir. Bakanlığımızın bağlı kuruluşu olan Türkiye Halk Sağlığı Kurumunun yanıtı; Bilindiği üzere "Deterjanlar ve Deterjanlarda Kullanılan Yüzey Aktif Maddeler Hakkında Tebliğ" 23.12.2010 tarihli ve 27794 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanmış ve 23.06.2011 tarihinde yürürlüğe girmiştir. Ersağ Endüstriyel ve Kimyasal Temizlik Ürünleri Pazarlama Turizm Gıda İnş. San. Tic. Ltd. Şirketine ait olan temizlik ürünleri 18.01.2012 tarihli ve DET/022 No'lu bildirim kayıt belgesi ile kayıtları alınmıştır. Söz konusu firmanın ürünlerinden sadece "Ersağ Bio Beyaz Çamaşır Matik" "Ersağ Bio Renkli Çamaşır Matik" ve " Ersağ Bio Bulaşık Matik" isimli ürünler bitkisel içerikli ürünlerdir diğer ürünlerin içeriğinde ise kimyasal içerikler mevcuttur. Bilgilerinizi rica ederim. T.C sağlık Bakanlığı Bilgi Edinme Birimi

X