Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

merhaba arkadaşlar bende bugün üye oldum ersağa 150 tl lik alışveriş yaptım önce kendim kullanıcam sonra inşallah satışa başlıycam ürünler nasıl sizce geçmişi biraz okudum memnun olanlar fazla inşallah bende memnun kalırım

ürünler güzel canım kendin kullanınca zaten anlıyacaksın güzelliklerini yalnız sipariş vermişken keşke bugünde bekleseydin büyük ihtimal yarın 5 te 5 promosyon olacak kandile özel ..

ürünler güzel canım kendin kullanınca zaten anlıyacaksın güzelliklerini yalnız sipariş vermişken keşke bugünde bekleseydin büyük ihtimal yarın 5 te 5 promosyon olacak kandile özel ..

öyle oldu zaten canım üye yapan kişi tanıdık bilgilerimi aldı yarın üye yapıcak beni 5 ürün alıcam hediye

bana numara gönderdiler mesaj olarak ben şimdi o şifreylemi ücreti ödüycem bankadan
ay sizede soruyorum ama :26: ben yeni katıldım böyle bişeye aslında korkuyorumda nasıl yapıcam diye iiyiki kadınlar kulübü var çok şey öğrendim burda

öyle oldu zaten canım üye yapan kişi tanıdık bilgilerimi aldı yarın üye yapıcak beni 5 ürün alıcam hediye

bana numara gönderdiler mesaj olarak ben şimdi o şifreylemi ücreti ödüycem bankadan
ay sizede soruyorum ama :26: ben yeni katıldım böyle bişeye aslında korkuyorumda nasıl yapıcam diye iiyiki kadınlar kulübü var çok şey öğrendim burda

hee iyi öyleyse..
evet sponsor numaranız ve şifrenizle giriş yapıp sipariş veriyorsunuz

ay sizede soruyorum ama :26: ben yeni katıldım böyle bişeye aslında korkuyorumda nasıl yapıcam diye iiyiki kadınlar kulübü var çok şey öğrendim burda[/QUO
akbanktan ücretsiz olarak ersağ organizasyon özel havale sistemi kodu : 5098246ya ödeme yapacam deyin.öderkende şifrenizi belirtirseniz iyi olur. size gelen şifreyle sayfanıza girip puanlarınızı , alt ekibinizi ve primlerinizi takip edebilirsiniz. korkmanıza gerek yok.

Son düzenleme:
lütfen yardım edin.bulaşık matikten kullanıyorum ama sonuç hüsran.tuz bölümünde himalaya tuzu partalıcı bölümünde sirke ve deterjan bölümünde ersağ bulaşık matik var .ama bulaşıklarım anki çamurlu suyla durulanmış gibi çıkıyor.her seferinde elimde yeniden yıkamak zorunda kalıyorum.makinemi boş olarak en yüksek derece de en uzun programda çalıştırdım.deterjan bölemüne az miktarda damla konsantrede koydum ama olumlu bir sonuç alamadım.elle yıkarken bile o tortuyu çıkarmak çok zor oluyor.acil yardımızı bekliyorum

Ben tam 1 senedir Ersağ'ın hemen hemen tüm ürünlerini kullanıyorum. Hepsinden de çok memnun kaldım. En son yılbaşı öncesi çamaşır deterjanlarını, termal çamuru ve gece kremini ilk defa aldım. Çamaşır deterjanı konusunda iyi temizlemediğine dair yazılar vardı ben de çekiniyordum ve doğrusu boş yere para vermek istemiyordum
Ama yine de cesaretimi toplayıp siparişimi verdim
Önceden arkadaşlar kötü koktuğunu söylüyordu ama hayır; belki öncekilerde olabilir bu kötü koku. Benim aldığım tozmatiklerde parfüm var. Ilk önce önerildiği gibi makinemi deterjanla boş çalıştırdım. Sonra biraz renkli çamaşır attım ve makineyi çalıştırdım. Makine bitip kapağını açtığımda ne az ne de çok ama hoş bir koku geldi burnuma. Çamaşırlar da yumuşatıcı koymuşum gibi yumuşaktı ve çamaşırlar gerçekten de hoş kokuyordu. Öyle yoğun bir koku yok yani yumuşatıcıyı çok koyanlar için bu koku az gelebilir ama benim için yeterliydi. Çamaşırlar da gayet iyi temizlenmişti. Açıkçası iyi ki aldım dedim
Termal çamuru, eşimin ağrıyan beline sürdüm, duştan sonra da masaj kremini sürdüm. Ağrının azaldığını söyledi ama eşime masaj kremi gerçekten de iyi geliyor
Termal çamuru akşam yüzüme sürdüm ve temizledikten sonra sanki cildim nefes alıyormuş gibi geldi. Üstüne de gece bakım losyonunu sürdüm cildim yumuşacık oldu
Diğer temizlik ürünlerini yine bu topikte ilk sayfalarda paylaşmıştım ama yine tekrarlamam gerekirse içime sinen bir temizlik oluyor evin her köşesinde
Son siparişimde halı şampuanı almıştım, onu da denedim dün akşam gerçekten de süper temizledi

Sanırım bu Ersağ'ın püf noktası, her şeyi tarife göre uygulamamız. Mesela iki kapaksa iki kapak ya da iki damlaysa iki damla. Fazlası değil!
Bu arada ambalajları da doğada çözünebilenlerden yapmışlar, çok da iyi olmuş
Henüz 1 senedir kullanıyorum ama sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim
Bir de sponsorunuzun bilgili olması da çok önemli. Benim sponsorum beni çok iyi yönlendirdi, doğru kullanımı öğretti ve ben kullandığım ürünlerin hepsinden tam randıman aldım
Sorularınız olup da cevabı benim bilmediğim birşeyse, sponsoruma sorarım, size cevabı iletirim

Gerçekten de doğal ürün kullanmak kadar iç rahatlatıcı birşey yok!
Sponsorumdan birşey daha öğrendim, kullanmadan önce şişeyi alt üst yapın ama sallamayın. Böylelikle dibe çöken Ritha solusyona karışmış oluyor
Kusura bakmayın çok uzun oldu ama hemen hemen hepsini yazmak istedim

lütfen yardım edin.bulaşık matikten kullanıyorum ama sonuç hüsran.tuz bölümünde himalaya tuzu partalıcı bölümünde sirke ve deterjan bölümünde ersağ bulaşık matik var .ama bulaşıklarım anki çamurlu suyla durulanmış gibi çıkıyor.her seferinde elimde yeniden yıkamak zorunda kalıyorum.makinemi boş olarak en yüksek derece de en uzun programda çalıştırdım.deterjan bölemüne az miktarda damla konsantrede koydum ama olumlu bir sonuç alamadım.elle yıkarken bile o tortuyu çıkarmak çok zor oluyor.nerde yanlış yapıyorum .çıldıracağımmmmmmm

lütfen yardım edin.bulaşık matikten kullanıyorum ama sonuç hüsran.tuz bölümünde himalaya tuzu partalıcı bölümünde sirke ve deterjan bölümünde ersağ bulaşık matik var .ama bulaşıklarım anki çamurlu suyla durulanmış gibi çıkıyor.her seferinde elimde yeniden yıkamak zorunda kalıyorum.makinemi boş olarak en yüksek derece de en uzun programda çalıştırdım.deterjan bölemüne az miktarda damla konsantrede koydum ama olumlu bir sonuç alamadım.elle yıkarken bile o tortuyu çıkarmak çok zor oluyor.nerde yanlış yapıyorum .çıldıracağımmmmmmm

Bulaşık matiği hiç denemedim. Ben makinemin deterjan gözüne sadece limon tuzu koyuyorum. Yani limon tuzu ile yıkıyorum. Ilk kullanmaya başladığım zaman üst sepet çok kirli çıkmıştı, ben de pervanesini söküp temizlemiştim. Sizde de acaba bu problem mi var? Pervanesi tıkalıysa temizlemez çünkü. Ayrıca eğer iri limon tuzunuz varsa bir de onunla yıkamayı deneyin. Bu şekilde acaba makinede mi yoksa deterjanda mı sorun var öğrenmiş oluruz

herkese merhabalar bende ersağ ürünlerinin metnini duydum ve almak istiyorum öncelikle bulaşık matik alacağım ama onun kullanım şeklinde bu yazıyor

zÜrünümüzü kullanırken parlatıcı bölümüne mutlaka Ersağ Parlatıcısı ve tuz bölümüne ise kalın tuz eklemeniz önerilir.

kalın tuz dedikleri bildiğimiz sofra tuzumu cahilliğime verin ben zaten daha önce hiç bulaşık makinesi de kullanmadım yeni evlencem evime böyle kimyasallar sokmayıp ersağ ve anway ürünlerini kullanmak istiyorum

herkese merhabalar bende ersağ ürünlerinin metnini duydum ve almak istiyorum öncelikle bulaşık matik alacağım ama onun kullanım şeklinde bu yazıyor

zÜrünümüzü kullanırken parlatıcı bölümüne mutlaka Ersağ Parlatıcısı ve tuz bölümüne ise kalın tuz eklemeniz önerilir.

kalın tuz dedikleri bildiğimiz sofra tuzumu cahilliğime verin ben zaten daha önce hiç bulaşık makinesi de kullanmadım yeni evlencem evime böyle kimyasallar sokmayıp ersağ ve anway ürünlerini kullanmak istiyorum

Evet kaya tuzu, turşuluk tuz. makinelerinizi hiç diğer kimyasallara bulaştırmadan başlamanız çok iyi olur.

ben uzun zaman uğraştım bulaşık matikle. en son tuz bölümüne kaya tuzu, parlatıcı bölümüne Ersağ parlatıcı, deterjan gözüne Ersağ bulaşıkmatik üzerine de elma sirkesi doldurup yıkıyordum. Sorun çözülmüştü. Ama yeni siparişimde aldığım bulaşıkmatiğin üzerinde geliştirilmiş formül yazıyor. Bunu aldığımdan beri yarım ölçek bulaşıkmatik ve kısa programda pırıl pırıl çıkıyor bulaşıklarım. sirkeye gerek kalmadı artık.

parlatıcı gözüne sirke konulması pek tavsiye edilmiyor servisler tarafından. o yüzden sirkeyi parlatıcı gözünde değl deterjan gözünde kullandım hep.

boreas'ın dediği gibi alttaki süzgeci ve pervaneleri de yıkadınız mı?
kimi makinelere karşı dirençli olabiliyor yorumlardan anladığım kadarıyla.
bir de bence önce ersağ'ın kendi parlatıcısıyla kullanın. benimkiler çok buğulu çıkıyordu, parlatıcı almıştım. sonra düzelmişti.
o bitince de sirkeye döndüm :KK31:

bugün uzuuun zaman sonra - en son temmuzda sipariş vermişim :KK30:- siparişimi verdim.
5' te 5 gelmişken hazır.
Yeni hallerini merak ediyorum ürünlerin.
haydi bakalım :KK55:

Benim teyzemde kullanmış tuz ve sirkeyi ama makinenin boruları parçalanmış servis öyle demiş :KK31::KK31:

merhabalar
eminimki ürünlerini kullandıktan sonra buraya gelip iyiki Ersag'ı tanımışım keşke daha önce tanısaymışım diyeceksiniz acıkcası ben böyle diyorum yani....
Ama umarım ürünleri kullanma talımatlarına uygun bir şekilde kullanırsınız cünkü yanlış kullanılınca cok farkediyor.
eger soracagınız bir şey olursa seve seve cevaplarım.
ne mutlu bize bir aileyi daha kimyasaldan kurtarıp saglıklı nesillerin devamını saglayacagız inşaallah...

merhaba,ersag urunlerını duydum fakat hıc kullanmadım.bende banyodan sonra normalsampuan ve dus jeli kullanınca kasınıyorum.bu urunler kasınmayı engellermı acaba?eger varsa hangı urunlerını denememı onerırsınız?
yrdımcıolursanız sevınırım.
tskler.

svg.

merhaba arkadaşlar, ben hem foruma hem de ersağa yeni üyeyim :) üye olmadan önce burdan ilk sayfadan itibaren tüm yorumlarınızı okudum, fikir sahibi olma konusunda hepinize çok çok teşekkür ederim. ancak sonlara doğru paylaşımların azaldığını gördüm, yetişemediğim için üzüldüm ilk dönemlere :KK43: inşallah tekrar aktifleşir topic ve bende yorumlarımla eşlik edebilirim :)
ilk olarak kremsiz şampuanıyla başladım ersağ kullanmaya, deneme amaçlı almıştım ama faydasını görünce ersağı daha kapsamlı araştırmaya başladım. sonra da burayla tanıştım zaten :) şimdi diğer ürünlerden de sipariş vericem inşallah ama 5te 5i beklemeye karar verdim, çünkü şöyle bir liste oluşturdum da 150'yi rahat buluyorum da geçiyorum bile :)
siparişlerim elime ulaşır ulaşmaz ben de ilk deneyimlerimi paylaşıcam inşallah, görüşmek üzere..

merhaba,ersag urunlerını duydum fakat hıc kullanmadım.bende banyodan sonra normalsampuan ve dus jeli kullanınca kasınıyorum.bu urunler kasınmayı engellermı acaba?eger varsa hangı urunlerını denememı onerırsınız?
yrdımcıolursanız sevınırım.
tskler.

svg.
merhaba henüz yeniyim ama ilk deneyimim şampuanla olduğu için cevap yazmak istedim. benim de cildim çok kurudur ancak saçım yağlı yüzümse karma :) çok karmaşık bir yapım var yani :) kremsiz şampuanını kullanıyorum ben şuanda. normalde banyodan çıkınca hem yüzümde hem cildimde inanılmaz bir gerilme oluyordu, buna bağlı olarak da kaşınma. ayrıca özellikle boyun bölgemde pütür pütür kabartılar oluyordu ve kaşınıyordum. ama ersağ kullanmaya başlayalı kaşıntı hissetmiyorum hem de banyodan çıkınca o gerilme kalmadı. yumuşacık hissediyorum tenimi. birde gözlerim çok çok kanlanırdı, resmen kıpkırmızı olurdu banyodan çıkınca. artık o da kalmadı, çok hafif bir kızarıklık oluyor ama su bile kanlandırıyor zaten gözümü :KK43:
diğer ürünleri henüz kullanmadım bende yeni üyeyim, sipariş vericem bakalım. ilk sayfalardan itibaren biraz okuyun bence bu konuyla iligli çok yorum var :) hoşçakalın..

Evet kaya tuzu, turşuluk tuz. makinelerinizi hiç diğer kimyasallara bulaştırmadan başlamanız çok iyi olur.

ben uzun zaman uğraştım bulaşık matikle. en son tuz bölümüne kaya tuzu, parlatıcı bölümüne Ersağ parlatıcı, deterjan gözüne Ersağ bulaşıkmatik üzerine de elma sirkesi doldurup yıkıyordum. Sorun çözülmüştü. Ama yeni siparişimde aldığım bulaşıkmatiğin üzerinde geliştirilmiş formül yazıyor. Bunu aldığımdan beri yarım ölçek bulaşıkmatik ve kısa programda pırıl pırıl çıkıyor bulaşıklarım. sirkeye gerek kalmadı artık.

parlatıcı gözüne sirke konulması pek tavsiye edilmiyor servisler tarafından. o yüzden sirkeyi parlatıcı gözünde değl deterjan gözünde kullandım hep.

arkadaşlar herkese güzel yorumları için teşekkür ediyorum bende sirke ve tuzu ilk kez bu markadan duydum bulaşıkmatikten alıp bide ersağın kendi parlatıcısını kullansam yeterli olur herhalde

hanımlar yeni evlencem başka hangi ürününü alayım ilk etapta anway markasından look ve zoom aldım birde cam sil şimdi bunların haricinde bu markadan ne almam gerekiyor çamaşırlar için olan ürünü nasıl

ben salamura turşuluk tuz koyuyorum giz :KK31:
parlatıcı kısmına da sirke.

canım öncelikle çok teşekkür ederim çamaşır makinesi ürünlerini kullanıyormusun yada kullandıklarını tavsiye edermisin lütfen paylaş evlenir evlenmez en azından deterjan vb şeylerde kimyasal kullanmak istemiyorum nasıl başlarsak öyle gider

canım öncelikle çok teşekkür ederim çamaşır makinesi ürünlerini kullanıyormusun yada kullandıklarını tavsiye edermisin lütfen paylaş evlenir evlenmez en azından deterjan vb şeylerde kimyasal kullanmak istemiyorum nasıl başlarsak öyle gider

rica ederim canım, geribildirimler çok yardımcı oluyor kendimden biliyorum.
ben kullanıyorum, evdeki bütün temizlik ürünlerim ersağ zaten.
ama ersağın çamaşır tozlarını kullanacaksan yağ çöz de alman gerekir, o olmadan yağ lekelerini çıkarmıyor benim gözlemim bu :KK31:
bence ersağ a üye ol ve en azından bir defalık belli başlı şeyleri ordan alıp dene.
tüm markalardan ayrı ayrı almak zor olmaz mı :44:
tabi yakınında birileri satıyorsa kolay olur.

rica ederim canım, geribildirimler çok yardımcı oluyor kendimden biliyorum.
ben kullanıyorum, evdeki bütün temizlik ürünlerim ersağ zaten.
ama ersağın çamaşır tozlarını kullanacaksan yağ çöz de alman gerekir, o olmadan yağ lekelerini çıkarmıyor benim gözlemim bu :KK31:
bence ersağ a üye ol ve en azından bir defalık belli başlı şeyleri ordan alıp dene.
tüm markalardan ayrı ayrı almak zor olmaz mı :44:
tabi yakınında birileri satıyorsa kolay olur.

canım anwayi iş yerinden arkadaş satıyor ersağa da instagramdan bir arkadaştan gördüm üye oldum, kod istiyorlardı sağolsun üye kodunuda söyledi öyle oldum şimdi inceliyorum 150 tl ye 5 ürün olayını kaçırdım galiba belki yine girerse o zaman sipariş veririm bu ürünler ne kadar yetiyor

bende anway leke çıkarıcı var canım bu yağ çöz leke çıkarıcı gibi birşeymi

X