Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

canım anwayi iş yerinden arkadaş satıyor ersağa da instagramdan bir arkadaştan gördüm üye oldum, kod istiyorlardı sağolsun üye kodunuda söyledi öyle oldum şimdi inceliyorum 150 tl ye 5 ürün olayını kaçırdım galiba belki yine girerse o zaman sipariş veririm bu ürünler ne kadar yetiyor

bende anway leke çıkarıcı var canım bu yağ çöz leke çıkarıcı gibi birşeymi

ilk alışverişte zaten 5'te 5'ten yararlanamayabilirsin, kesin bilmiyorum da :26:
ben en son temmuzda almıştım, bir de bu ay sipariş ettim :KK31: baya gidiyor bana.
düğüne yakın sipariş ver verirsen de zaten, gerçi şimdi de temizlik yapılıyordur evde ama :44:
yağ çöz mutfakta yağ lekeleri için kullanılıyor, gayet de güzel bir ürün. ama çamaşırlarda oluşan yağ lekelerine de sıkılıyor.
ben sıkmazsam gitmiyor çünkü lekeler :KK31:

merhaba,ersag urunlerını duydum fakat hıc kullanmadım.bende banyodan sonra normalsampuan ve dus jeli kullanınca kasınıyorum.bu urunler kasınmayı engellermı acaba?eger varsa hangı urunlerını denememı onerırsınız?
yrdımcıolursanız sevınırım.
tskler.

svg.

merhaba. sizin gibi bir arkadaşımda aynı sorunları yaşıyordu ve ona ersağın duş jelini verdim. daha ertesi günü beni arayıp teşekkür etti. ürünlerimiz zaten alerjik yapılara birebir çünkü bitkisel içerikli olması ve zararlı kimyasallar içermemesi en büyük neden. şampuanları aynı şekilde kesinlikle kullanın derim.

Argan yağlı şampuanın yarıdan fazlası bitti ama hala kafamda yaralar oluşturmaya devam ediyor , aynı zamanda kaşıntı da yapti bende. Bitene kadar kullanmayı düşünüyorum .

Gerci ben ersağı bırakacağım muhtemelen .

arkadaşlar ben ersağın banyo wc temızleyıcısınden aldım ama memnun kalmadım,hıc temızlemedı sadece hoş bı kokusu var ve enıze kaçmıyor domestos gıbı. bırd eduşakabındekı kireçleri cıkarmadı bosuna almışım yoksa bnmı yanlış kullandım bılmıyorum daha bıkere kullandım ve sulandırmadım bı faydasını gormedım

arkadaşlar ben ersağın banyo wc temızleyıcısınden aldım ama memnun kalmadım,hıc temızlemedı sadece hoş bı kokusu var ve enıze kaçmıyor domestos gıbı. bırd eduşakabındekı kireçleri cıkarmadı bosuna almışım yoksa bnmı yanlış kullandım bılmıyorum daha bıkere kullandım ve sulandırmadım bı faydasını gormedım

banyo wc en güzel ürünlerimizden bir tanesidir. ürünü püskürtüp biraz bekleyin sonra yeni bir süngerle ovun hiç birşey kalmayacaktır. piyasadaki kireç çözücülerde kimyasal olduğu için daha çabuk temizleyebilir fakat bir süre sonra bizim ürünlerimizinde çok güzel temizlediğini göreceksiniz.daha sonra yarı yarıya sıcak suyla sulandırabilirsiniz ama önce bir süre direk kullanın.

Ersag kullanivilarina bir sorum var..bulasik makinesinin sivisi ciktimi..deterjanlar parlaticisini beraber mi kullanmamız lazim..yani diyelim tablet farklı marka parlatici ersag..birde bulasik makinesinde ersag kullanmayan makine temizleyici sini kullanabilir mi..

SELAM
bende ersağ ürünlerinden aldım wc temizleyici,genel temizlik, damla ben sadece kendi ihtiyaçlarım için üye oldum deterjan hiç almadım.bu ürünleri kaçta kaç suyla karıştırıyorsunuz bire kullanılmamış bez kullanın diyorlar doğrumu

damla konsantre ve bulaşık mtik aldım.ikisinde de olumlu sonuç alamadım.bardaklarım çok kötü çıkıyor.hep lekeli.elimde yıkıyorum iki aydır.her defasında besmele çekip çalıştırıyorum makineyi açıyorum sonuç elde yıkama.2 aydır direniyorum.çamurlu suda durulanmış gibi çıkıyor.birde bardakların üstü kalıntılı.galiba deterjan .çünkü tırnağımla kazıyınca çıkıyor.yıkayamadığım zaman kullanıyorum onları öle.bitkisel sonuçta diyorum.umarım sağlık açısından sorun yaşamam.tuz gözünde kalın tuz parlatıcı da sirke var.bir çay kaşığıda bulaşık matik koyuyorum.direniyorum bakalım nereye kadar. damla konstre kullananlar nasıl kullandığını ölçüsünü ve nerde kullandıkalrını yazabilir mi.boş fıs fıs şisesine 500 lük 2 damla damlatım su doldurdum.mobilyalarımın tozunu alıyorum.tozlanmada gecikme olmadı.aynayı sildim buğulu kaldı.parmağımla ismimi yazabiliyorum aynaya.yorumlarda öle okumuştu.temizlik kovasına 2 damla damlatıp yerleri viledalıyorum.umarım temizleniyordur

damla konsantre ve bulaşık mtik aldım.ikisinde de olumlu sonuç alamadım.bardaklarım çok kötü çıkıyor.hep lekeli.elimde yıkıyorum iki aydır.her defasında besmele çekip çalıştırıyorum makineyi açıyorum sonuç elde yıkama.2 aydır direniyorum.çamurlu suda durulanmış gibi çıkıyor.birde bardakların üstü kalıntılı.galiba deterjan .çünkü tırnağımla kazıyınca çıkıyor.yıkayamadığım zaman kullanıyorum onları öle.bitkisel sonuçta diyorum.umarım sağlık açısından sorun yaşamam.tuz gözünde kalın tuz parlatıcı da sirke var.bir çay kaşığıda bulaşık matik koyuyorum.direniyorum bakalım nereye kadar. damla konstre kullananlar nasıl kullandığını ölçüsünü ve nerde kullandıkalrını yazabilir mi.boş fıs fıs şisesine 500 lük 2 damla damlatım su doldurdum.mobilyalarımın tozunu alıyorum.tozlanmada gecikme olmadı.aynayı sildim buğulu kaldı.parmağımla ismimi yazabiliyorum aynaya.yorumlarda öle okumuştu.temizlik kovasına 2 damla damlatıp yerleri viledalıyorum.umarım temizleniyordur
Merhaba. Bulaşık matik için birşey diyemeyeceğim ama acaba sizinki yeni bulaşıkmatik mi? Çünkü şimdi yenilenmiş. Ben de cesaret edip alamıyorum ama öncülere sorduğumda makinenizi temizlemeniz gerekiyor. Eski kimyasallar temizlenene kadar sıkıntı yaşayabilirsiniz diyor. Ayrıca ben şuan deterjan yerine sadece limon tuzu kullanıyorum. Ilk başta ben de aynı sıkıntıları yaşamıştım sonra makinenin pervanelerini söküp temizledim. Şimdi matlaşma dışında bir sıkıntı yaşamıyorum. Isterseniz siz de pervaneleri temizleyip, yani açık yerlerini musluğun altına tutup temizleyip öyle deneyin bakalım nasıl sonuç alacaksınız.
Damla da çok güçlü bir leke çıkartıcı olduğu için 1 lt suya 2 damla damlatmanız gerekiyor. 500 ml'e 2 damla çok gelmiş. Onun için leke yapmış olabilir. Çünkü fazla koyunca sizin dediğiniz gibi ayna ve camlarda leke bırakıyor
Ben ayna, cam ve cam kaplamalı ocağım için genel temizleyici kullanıyorum. Gerçekten hiç leke bırakmıyor. Yerleri de bununla temizleyebilirsiniz. Tozları da bununla aldığım zaman tozu geciktiriyor. Zaten tozu geciktirmek için genel temizleyici ile tozları alın deniyor
Ben Damla'yı sadece halı koltuk silerken halı şampuanına 2 damla ekliyorum, bir de lekeli çamaşırlara makineye atmadan önce 2-3 damla damlatıyorum. Bir de şöyle birşey yaptım, köpük yapan 500 ml bir şişeye
2 kapak banyo wc, 1 kapak genel temizleyici ve 2-3 damla da damla damlattım. Bu karışımı çamaşırlarda, banyoda, tuvalette, mutfakta kullanıyorum

Sizden ricam bunları deneyip yorumunuzu yazar mısınız? Özellikle bulaşık makinesi pervanesini

Son düzenleme:
Argan yağlı şampuanın yarıdan fazlası bitti ama hala kafamda yaralar oluşturmaya devam ediyor , aynı zamanda kaşıntı da yapti bende. Bitene kadar kullanmayı düşünüyorum .

Gerci ben ersağı bırakacağım muhtemelen .

hepsini mi bırakacaksınız :KK53: ve neden :44:

hepsini mi bırakacaksınız :KK53: ve neden :44:

Ürünleri alırken kimyasal içeriklerini ve hayvanlar üzerinde test yapmamalarını baz alarak kullanıyorum.Hayvan testleri cidden çok zalimce yapılıyor. Gerçi şimdi başka bir kriter daha eklendi o ayrı :KK43:

Ersağ a üye olduğumda logo , ibare yok ama deney yapmıyoruz dediler . Görmek istediğimi belirttiğim her arayışımda , Yön. Kuruluna ileticeğiz diyorlardı . En son İstanbul üni. İle arge işbirliğine başlanınca ( üniversiteler yasal olarak deney yapabiliyor) , bende markayı bırakmaya karar verdim . Fakat sponsorum görüştüğünü yazı ekleneceği söyledi . Duruma göre hareket edeceğim .
Artık iyi kötü alternatifler var neyseki .
Yani tamamn kişisel .

Arkadaslarim bnde uye oldum hem yan komsum hemde ewsahibimiz olur , bir ablam war, tamamen temizlik uzerine herseyi denemistir,herzaman ama herzamanda derli topludur mis gibidir herkes tedirgin olur ewinde de gercekten onu taniyanlar olmuyo bnm gibi :KK70:

Onun wasitasiyla uye oldum, cok memnun kaldi cnki , kimyasal hicbirsey yok suan ewinde , arindirdi herbiyeri walla imrendim ve sonucta aldigini gorunce bnde uye oldum :))

Silarislerimde geldi ama alicisi cok olunca ben tekrar siparis gecicem deneyemeden sattim gibi bise :)) cok sukur bin sukur

Umarim herkes memnun kalir arkadaslarim..

Deneyimlerimide burdan yazarim bnde insAllah :))

Merhaba. Bulaşık matik için birşey diyemeyeceğim ama acaba sizinki yeni bulaşıkmatik mi? Çünkü şimdi yenilenmiş. Ben de cesaret edip alamıyorum ama öncülere sorduğumda makinenizi temizlemeniz gerekiyor. Eski kimyasallar temizlenene kadar sıkıntı yaşayabilirsiniz diyor. Ayrıca ben şuan deterjan yerine sadece limon tuzu kullanıyorum. Ilk başta ben de aynı sıkıntıları yaşamıştım sonra makinenin pervanelerini söküp temizledim. Şimdi matlaşma dışında bir sıkıntı yaşamıyorum. Isterseniz siz de pervaneleri temizleyip, yani açık yerlerini musluğun altına tutup temizleyip öyle deneyin bakalım nasıl sonuç alacaksınız.
Damla da çok güçlü bir leke çıkartıcı olduğu için 1 lt suya 2 damla damlatmanız gerekiyor. 500 ml'e 2 damla çok gelmiş. Onun için leke yapmış olabilir. Çünkü fazla koyunca sizin dediğiniz gibi ayna ve camlarda leke bırakıyor
Ben ayna, cam ve cam kaplamalı ocağım için genel temizleyici kullanıyorum. Gerçekten hiç leke bırakmıyor. Yerleri de bununla temizleyebilirsiniz. Tozları da bununla aldığım zaman tozu geciktiriyor. Zaten tozu geciktirmek için genel temizleyici ile tozları alın deniyor
Ben Damla'yı sadece halı koltuk silerken halı şampuanına 2 damla ekliyorum, bir de lekeli çamaşırlara makineye atmadan önce 2-3 damla damlatıyorum. Bir de şöyle birşey yaptım, köpük yapan 500 ml bir şişeye
2 kapak banyo wc, 1 kapak genel temizleyici ve 2-3 damla da damla damlattım. Bu karışımı çamaşırlarda, banyoda, tuvalette, mutfakta kullanıyorum

geliştirilmiş son ürün benim ki.makineyi en yüksek ve uzunda boş bi kaç kez çalıştırdım.pervaneler temiz.her yıkama da gideri süzgeci yıkıyorum.çünkü her defasında pislik ve yağ kalıyor.o kadr isityorum ki şu makineden olumlu sonuç almayı.2 ay oldu deniyorum deniyorummmm::::::KK43:(damlada da toz alma gecikmedi bilmem nedendenemeye devam.bu ürünlerden olumlu sonuç alsam aileme de tavsiye edeceğim hatta satışını bile yapabilirim.kimyasallardan kurtulalımtek derdim bu.ilginize tşk ederim.

Banyo duvarlarını temizlerken banyo wc nasıl kullanıcazzzz sulandırmadan mı yada sulandırılıyorsa nasıl olacak. kovadaki suya dökülmek suretiyle mi yoksa lavabo için hazırladığımız fısfısla mı dicem ama tüm banyo duvarlarına fısfıs zor olur gibi geldi. Deneyimlerinizi bekliyorum :))

Sizden ricam bunları deneyip yorumunuzu yazar mısınız? Özellikle bulaşık makinesi pervanesini
geliştirilmiş son ürün benim ki.makineyi en yüksek ve uzunda boş bi kaç kez çalıştırdım.pervaneler temiz.her yıkama da gideri süzgeci yıkıyorum.çünkü her defasında pislik ve yağ kalıyor.o kadr isityorum ki şu makineden olumlu sonuç almayı.2 ay oldu deniyorum deniyorummmm::::::KK43:(damlada da toz alma gecikmedi bilmem nedendenemeye devam.bu ürünlerden olumlu sonuç alsam aileme de tavsiye edeceğim hatta satışını bile yapabilirim.kimyasallardan kurtulalımtek derdim bu.ilginize tşk ederim.

Yine Damla demişsiniz ama lütfen Genel Temizleyici ile tozları alın. Çünkü asıl tozu geciktiren ürün bu. Damla, lekeler ve camlar için falan kullanılıyor.
Bu ürünleri gerçekten de yerinde,dozunda ve bilerek kullanmak gerekiyor. Yoksa dozunu artırdık mı ya da farklı kullandık mı, farklı sonuç alıyoruz. Nihayetinde bitki ekstresi...

Bulaşıkmatik için son tavsiyem, ki öncülerin de bana söylediği, makine temizleyicisi ile yıkandınız mı? Bunu belirtmemişsiniz. Eğer kullanmadıysanız öncülerin dediği gibi bu ürünle makinenizi temizlemeniz.. Ayrıca eğer deterjandan fazla koyuyorsanız ya da tam ölçü koyuyorsanız, biraz azaltarak kullanmanızı öneriyorlar. Ersağ'ın sorularla oluşan bir web sayfası var isterseniz asıl yetkiliye ve size yardımcı olabilecek kişiye buradan sorabilirsiniz ayrıca bununla ilgili soru ve cevapları da okuyabilirsiniz

Son düzenleme:
Banyo duvarlarını temizlerken banyo wc nasıl kullanıcazzzz sulandırmadan mı yada sulandırılıyorsa nasıl olacak. kovadaki suya dökülmek suretiyle mi yoksa lavabo için hazırladığımız fısfısla mı dicem ama tüm banyo duvarlarına fısfıs zor olur gibi geldi. Deneyimlerinizi bekliyorum :))

merhaba, bende yeni ersağ kullanıcısıyım. banyoyu yıkarken önce sıcak suyla ıslattım, duş başlığıyla püskürterek sonra banyo wc fısfısla sulandırmadan püskürttüm çünkü ilk kullanımımdı. sonra büyük fırça ile biraz fırçaladım duvarları zemini. bikaç dakika beklettim, yine sıcak suyla duruladım püskürterek. banyonun özellikle zemininde ve giderin yakınlarında sararmalar olmuştu, elim değmemişti bir süredir. ilk başta fırçalarken sararan yerler pek açılmamış gibi geldi bana, sonra sıcak suyla durulayınca beyazladığını farkettim.
amaaaa, banyoda başardığım beyazlatmayı mutfak lavobosunda başaramadım, mutfak lavobosunu nasıl beyazlatıyorsunuz. bilen, deneyenlerden tavsiye bekliyorum bede :KK43:

X