Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

Ben burdayimmm. Güneş kremini iki yaz oldu kullanıyorum. Yazin cillerim çok belirginleştiği için özellikle yuzumde kullanıyorum. Ben memnunum.

Ersağ ürünlerini network ağına üye olmadan da katalog fiyatına alıp kullanabiliyorum. Bu site tercihimdir. ...
Sponsora falan da gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ersağ ürünlerini network ağına üye olmadan da katalog fiyatına alıp kullanabiliyorum. Bu site tercihimdir. ...
evet bu siteden dediğin şekilde belki alabiliyorsun ama eğer üye olur ve bize katılırsan ordaki fiyatlardan %10 daha indirimli alırsın ve kariyerin arttıkça bu indirimde artar :KK66:

elbette kullanırsınız fakat üye olanlar ilk siparişte %25 diğer siparişte %35 artı kariyere göre dahada indirimli alıyor ve hediyelerindende ayrıca yararlanıyoruz. fark bu, siz müşterisiniz bizse indirimli alma hakkına sahibiz.

Merhaba......
öncelikle bu konunun açılıp burda objektif ağızlardan bire bir kullanıcı yorumları yapılmasına vesile olan Taydin'e çook teşekkür ederim....
yaklaşık 3 haftalık bir süre içinde topiği başından sonuna okudum.... :KK9:

başlardaki aktif kullanıcılar ve yorumları önerileri tecrübeleri o kadar çok şey kattı ki bana anlatamam:KK68: hepsine çok teşekkür ediyorum. tek üzüldüğüm nokta keşke bende o muhabbetli döneme denk gelebilseydim de muhabbetinize iştirak edebiseydim :KK42:

bende bir ersağlıyım artık.

pek çok kalem ürününü kullanmaya başladım geçtiğimiz günler içrsinde. ortak korkulu rüya olan bulaşık tozu benide fazlasıyla kokuttu. ama ilk kullanımdan itibaren inanılmaz güzel sonuç aldım. anladığım makinanın markası performansı ve doğru kullanım. umarım memnunietim devam eder.

biraz uzun oldu kusura bakmayın.

benmerhabade ersağ satış temsilcisi olmak istiyorum ama nasıl olacağım yard. olur musunuz? birde sistemi hakkında bilgi istiyorum
mesela satışların % kaçını kazanıyoruz , kargo ücreti firmaya mı bizemi ait, ve her ay kota koyuluyor mu?

bence yeterince köpürüyor... tabi eski alışkanlıklarımızı qqyavaş yavaş terketmemiz gerekiyor.. köpürmüyor ama temizliyor. bana da şampuanın alıştığımız şampuanlardan daha sıvı olması tuhaf geliyor.. alışamadım daha.
mer

100tl nin altında olmayan siparişlere kargo ücreti yok şirket öder.fakat diyelim tek ürüne ihtiyacınız var bunuda gidip bürolarımızdan alabilirsiniz. kayseridede büromuz var. ilk alışta %25 sonrakinde %35 kazanırsınız hediyeler hariç.her ay sipariş zorunluluğunuzda yoktur. istediğiniz zaman alışveriş yaparsınız

internetten alacağım bir sitesi varmı?
Kendiniz ücretsiz üye olup alırsanız indirimli alirsiniz . Böylece promosyon dönemlerinde vereceğiniz siparişlerde 5 adet promosyon ürünlerini ücretsiz alabilir ve 100 lira üzeri alışverişlerde de kargo ödemezsiniz .
Ayrıca zaman farketmeksizin 100 liraya 1 ürün , 150 liralık siparişe 3 ürünü ücretsiz alırsınız .

Aylarca sipariş vermeseniz bile üyeliğiniz sonlanmaz .
Kendi sitesini inceleyip ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz .

Ersağ a uye olmadan önce 230 sayfayi usenmeden okudum ve iyiki uye olmuşum dedim. Tuy azaltıcı kullandim 1 ayda ince telli tüylerde super etki etti tüyler yari yariya azaldi simdi devam ediyorum inşallah kökten çözüm olacak umutluyum

X