Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

Öncelikle belirtmek isterim ki bu tarz ürünlere hiç güvenmemiş ve hiç kullanmamış biriydim, benim temizlik anlayışım domestos ve çif dir. Taa ki daha 30 lu yaşlarımda ellerimde oluşan lekeler ve resmen ellerimin yaşlanmasıyla anladım ki bu kimyasallar yavaş yavaş beni mahvediyordu...zamanla arayışa geçtim sanıyordum ki ev çamaşır suyu kokmadan temizlenmeyecek o nedenle bir türlü bitkisel ürünlere güvenemedim , küçük oğlumda hem geniz eti hem de sinizüt vardı, her sabah kurumuş tıkanmış bir burunla kalkar, sık sık hastalanırdı Doktor alerjenlerden ve kimyasallardan uzak durmam gerektiğini söyledi...birkez daha yüzleşmiştim temizlik ürünlerimle...

çaresiz bir arkadaştan Ersağ ürünleri aldım önce şaşırdım fiyatları çok uygun diye, hem de 1 lt lik şişelerde ve sadece 2 kapak kullanacaktım mümkün değil diyordum içimden bu hiçbir işe yaramaz domestos gibi olmaz...

1 aya yakındır kullanıyorum Ersağ ürünlerini SONUÇ:

Tek kelimeyle Mü kem mel!!!

gelen misafirlerim eve girer girmez ne güzel kokuyor eve ne sıktın diyorlar oysa ki sadece genel temizlik ürünüyle siliyorum her yeri onun kalıcı kokusu, miis gibi oluyor çam kokusu gibi ferah...aynı ürünle cam siliyorum toz alıyorum kapıları parkeleri siliyorum parkelerim, mavilyalarım daha parladı, camlarım eskisi gibi hemen tozlanmıyor ellerimde yumuşacık oldu daha ne isterim ki ...

yağ çözücü çıkmayan herşeye birebir çok işe yarıyor...

duş jeli muhteşem tenim mis gibi yumuşacık oldu, zaten çok bakmlı bir bayanımdır ona rağmen eşim farketti sordu çok hoş bir koku var sen de yeni parfüm mü dedi:)) kesinlikle tavsiye ederim...

yavaş yavaş diğer ürünleride alacağım deneyip yazarım inşaallah...

çamaşır deterjanını burda ki yorumlardan etkilenerek almamıştım ama yanıldığımı düşünüyorum , biliyoruz ki kullandığımız yumuşatıcılar en yoğun kimyasallardır, yumuşatıcı fabrikasında çalışan bir tanıdığım her gün eve gelince kase kase yoğurt yerdi zehirleniyorum derdi...çamaşırları yumuşatan bu zehirli maddeler malesef ki....

Mutlaka deneyin arkadaşlar tabsiye ederim hem de şiddetle
:KK68::KK36::KK5:

2 yılı geçti benim kullandığım süre, deterjana sakın bulaşmayın, ciddi söylüyorum.
Genel temizlik ya da banyo wc temizleyicisine lafım zaten yok, güzel ürünler; ama deterjan sadece benim değil, kullanan herkesin kıyafetlerini rezil etti.

diğer ürünlerine hayran kalınca açıkcası çamaşır için denemeden birşey söyleyemiycem, dediğim gibi yumuşatıcılar yoğun kimyasal içeriyorlar haliyle bu marka bitkisel olduğu için başarılı olamayabilir tıpkı organik aldığımız elmaların kurtlu çıkması gibi çamaşırlar yumuşacık harika oldu deselerdi de şüphelenirdim sanırım ...söz konusu sağlığımız olduğu için fazla hassasım bu konuda temizlik olmadan yaşayamam toza tahammül edemeyenlerdenim çocuklarımın sağlığınıda düşünerek herşeyin doğalından yanayım, tıkanmış burunla gezmekten yaşlanmış ellerden iyidir sanırım:KK43:

doğayıda kendimizide mahvettik:KK51:

Ben yumuşaklıktan bahsetmiyorum ki. Hoş, zaten kazık gibi yapıyor o ayrı. Ama o yaptığı koku, aman yarabbim. Bir de salak gibi 2 tane birden aldım. İlk kutu bitene kadar sıkıntı yok gibiydi. Makine koku yapıyor sanıyordum, 2. kutuyla birlikte artık çıkmayan, 2. günden itibaren leş gibi kokan havlularım, çarşaflarım ve kıyafetlerim var. Mecburen başka markaya döndüm, kurtulmaya çalışıyorum.
Eti matik alın mesela, onda zararlı şeyler yok ve yerli firma. Ersağ'ın neyini alırsanız alın, kullanın, ama deterjana bulaşırsanız uyarmadı demeyin.

uyardığınız için teşekkür ederim bir arkadaş da çok övmüş kafamız karıştı neyse deneyip göreceğiz ...

dediğiniz gibi bende genel temizlikten, yağ çözücüden ve duş jelinden çok memnun kaldım sadece bunları kullansam da kafidir.

Arkadaşımda saç kıran var saçları aşırı dökülüyor dr dr geziyor artık marketten şampuan kullanamaz halde zavallım çook üzülüyor ersağnın propolisli şampuanından sipariş verdik inşaallah memnun kalır, o kullansında memnun kalırsa bizde alıcaz oğlumun saçlarında da dökülme sorunu var :KK43:

uyardığınız için teşekkür ederim bir arkadaş da çok övmüş kafamız karıştı neyse deneyip göreceğiz ...

dediğiniz gibi bende genel temizlikten, yağ çözücüden ve duş jelinden çok memnun kaldım sadece bunları kullansam da kafidir.

Arkadaşımda saç kıran var saçları aşırı dökülüyor dr dr geziyor artık marketten şampuan kullanamaz halde zavallım çook üzülüyor ersağnın propolisli şampuanından sipariş verdik inşaallah memnun kalır, o kullansında memnun kalırsa bizde alıcaz oğlumun saçlarında da dökülme sorunu var :KK43:
Oğlunuz kaç yaşında? İçinde paraben, sülfat vs vs olmayan dermo kozmetik markalar var, dökülme önleyici şampuanları da var. Ben marka ismi vermeyeyim size, kendiniz araştırın ki hem başka şeylere de denk gelebilirsiniz.

Kimyager arkadaşım önerdi ersağ şampuanı kendisi memnun kalmış bakalım inşaallah bizde de sonuç verir.

kıvamı duş jeli gibi belki çok az bi koyuluğu vardır piyasa şampuanlarına göre kıvamsız
rengi şeffaf
ama kokusu mükemmelllllllllllll sanırım leylak
kızımı ilk yıkadığımda misafirlerim vardı her gelen ne güzel kokuyosun dedi
baya farkedilir kokusu
ben ersağ almaya karar verme aşamasında kokularından endişeliydim ama yanılmışım hepsi çok güzel kokuyor aldığım ürünlerin
katılıyorummmmmm

Ben yumuşaklıktan bahsetmiyorum ki. Hoş, zaten kazık gibi yapıyor o ayrı. Ama o yaptığı koku, aman yarabbim. Bir de salak gibi 2 tane birden aldım. İlk kutu bitene kadar sıkıntı yok gibiydi. Makine koku yapıyor sanıyordum, 2. kutuyla birlikte artık çıkmayan, 2. günden itibaren leş gibi kokan havlularım, çarşaflarım ve kıyafetlerim var. Mecburen başka markaya döndüm, kurtulmaya çalışıyorum.
Eti matik alın mesela, onda zararlı şeyler yok ve yerli firma. Ersağ'ın neyini alırsanız alın, kullanın, ama deterjana bulaşırsanız uyarmadı demeyin.

Ersağ gerçekten mucize ama tanınmıyor masaj kremi süper .sorun sadece bulaşıkmatiklerde oda makineye göre değişiyor.üye olmak karlı evet..

Üye olmadan satış yapılıyor mu ben pek beceremedim de yardımcı olursanız sevinirim

Bende sizin gibi çok beğenince nasıl alırımın derdine düşmüştüm sağolsun bir arkadaş yardımcı olmuştu ve sonunda epey bir sipariş vermiştim şuanda nakite ihtiyaçım var o nedenle elimde açılmamış bir kaç ürünü uygun fiyata vereceğim isterseniz size yardımcı olabilirim gerçekten muhteşem ürünler temizliğim temizliğe benzedi ...saçlarım resmen sağlığına kavuştu kokusunu hiç söylemeyeyim soran sorana:KK48:
düşünen varsa özelden yazsın uygun fiyata yardımcı olmaya çalışırım :KK36:

Son düzenleme:
yazın berbat olan güneş kremini kullandım kullanmaz olaydım cildimi mahvetti dra gittim bi ton ilaç kullanmak zorundayım güneş kremini sakın kullanmayın!!!!!

6 yıllık üyesiyim. şirkette 9 yıllık bir firma. elbette başlarda eksikleri oldu.Fakat şu bir gerçekki sürekli kendini yenileyen bir firma ve gün be gün ürünlerini düzeltti. Bence şuanda muhteşemler, yoksa niye paramı ziyan edip alayımki. Ürünleri yeterki doğru kullanalım inanın sonuç harika olacaktır. Gulshahh arkadaşımızın dediği gibi çamaşır kokusunu herkese tavsiye ediyorum. Ayrıca kaliteli ürün kullanırken cebimize giren parada ayrı bir güzel. herkese tavsiye ediyorum.Sponsor olarak üye yaptığımız kişilere doğru tanıtım yaparsak kullandıkları ürünlerden kimse şikayette etmez. Bu sözüm üye yapıp doğru bilgi vermeyenlere. Ayrıca üye olurken lütfen sponsorlarınızı araştırıpta seçin yoksa ortada kalıp ürünlerden memnunda kalmazsınız. Sevgiyle kalın

Ben kullanmadım ama bizim halalar kullanır uzun zamandır temizlik ürünlerini, memnun olduklarını söylüyorlar. Sonuçta doğal ürünler çok bir zararı olacağını düşünmüyorum.

Ben kullanmadım ama bizim halalar kullanır uzun zamandır temizlik ürünlerini, memnun olduklarını söylüyorlar. Sonuçta doğal ürünler çok bir zararı olacağını düşünmüyorum.
zaten zararıda yok. market ürünlerini araştırın, içeriklerinde canlıya ve doğaya ne kadar zarar var görürsünüz. hepsi petrol atığından yapılmış ürünler. kötü kokuyu önlemek içinde alabildiğine parfüm koyuyorlar kötü kokuyu bastırsın diye. bizlerin sağlığımız ve gelecek nesillere sağlıklı bir gelecek bırakmak adına mücadele etmemiz gerektiğini düşünüyorum

X