Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

çok teşekkürler...paylaşımlarımızı burdan yapalım gerçekten bende çok memnun oldum.argan yağlı şampuan ve losyon kullandınız mı?bilginiz var mı?orjinal midir?

rica ederim...
ürünler ve iceriklerinde kullanılan maddeler ecosert belgelidir ayrıca kullanılan kokular organik bitkisel sertifikalıdır.
kısacası orijinal ve gercektir.

argan yağlı şampuan, duş jeli ve losyon her cilt tipine uygun ürünlerdir.nemlendirici onarıcı ve bakım yapıcıdır daha bir cok özelliği varda buradan yazması cok uzun zaman alıyor :nazar:
işin şakası ürünlerin kullanım yelpazesi cok geniş yani sadece bir alanda değil cok alanda etkili bu gücü icinde barındırdığı etken madde olarak kullanılan ritha bitkisinden elde ediyor.rithanın şuana kadar bilinen 55 etki alanı var kimbilir henüz tespit edilememiş kac özelliği daha var???
özetle diyebilirim ki ersagın her ürünü kadar bu bahsettiğimiz ürünleri de gercek ve orijinaldir iciniz rahat bir şekilde güvenle kullanabilirsiniz...

arkadaşlar bulaşık matikten rahatsızlıklar devam ediyor mu? ben bulaşık makinesi için güzel bir deterjan arıyorum. ayrıca bu firmaya nasıl üye olunuyor şartları nelerdir, bilginiz var mıdır?

en sağlıklı temizleyiciler bitkisel olanlardır.
kimyasallar parcalayıcıdr tüm gıda maddelerini parcalarlar ki bu durumda insan bedenine vereceği zarar şüphesiz kacınılmazdır...
ersag ı güvenle tercih edebilirsiniz.

rica ederim...
ürünler ve iceriklerinde kullanılan maddeler ecosert belgelidir ayrıca kullanılan kokular organik bitkisel sertifikalıdır.
kısacası orijinal ve gercektir.

argan yağlı şampuan, duş jeli ve losyon her cilt tipine uygun ürünlerdir.nemlendirici onarıcı ve bakım yapıcıdır daha bir cok özelliği varda buradan yazması cok uzun zaman alıyor :nazar:
işin şakası ürünlerin kullanım yelpazesi cok geniş yani sadece bir alanda değil cok alanda etkili bu gücü icinde barındırdığı etken madde olarak kullanılan ritha bitkisinden elde ediyor.rithanın şuana kadar bilinen 55 etki alanı var kimbilir henüz tespit edilememiş kac özelliği daha var???
özetle diyebilirim ki ersagın her ürünü kadar bu bahsettiğimiz ürünleri de gercek ve orijinaldir iciniz rahat bir şekilde güvenle kullanabilirsiniz...

ben yeni kullanmaya başladım ürünleri.memnun olduğumu yada olmadığımı burdan paylaşırım sizlerle.bugün birçok ürün siparişi verdim.evimi yenilemek istiyorum artık.inşallah faydalarını görürüz,daha sağlıklı oluruz.benim ablam sedef+egzema+behcet hastası.onada sipariş veriyorum şimdi.kesinlikle para kazanç umrumda DEĞİL benim.sadece çok kişi tavsiye etti sağlık açısından,o yüzden kullanmak istiyorum...stop:)saygılar:)

arkadaşlar nette dolanırken tesadüfen gördüğüm bir marka Ersağ. Temsilci olanlar dışında kullanan, memenun kalan ya da memnun olmayan var mı? kullanıcı deneyimlerini merak ediyorum, tarafsız forumlarda yorum bulamadım. paylaşırsanız sevinirim.

Canım an itibariyle senin sayende ben de tanışmış oldum ersağla:)memnun kalırsam çok dua etcem:)

arkadaşlar bulaşık matikten rahatsızlıklar devam ediyor mu? ben bulaşık makinesi için güzel bir deterjan arıyorum. ayrıca bu firmaya nasıl üye olunuyor şartları nelerdir, bilginiz var mıdır?

bende kullanmak istiyorum.ama nasıl acaba?memnun kalır mıyım diye tereddütlüyüm...

ben yeni kullanmaya başladım ürünleri.memnun olduğumu yada olmadığımı burdan paylaşırım sizlerle.bugün birçok ürün siparişi verdim.evimi yenilemek istiyorum artık.inşallah faydalarını görürüz,daha sağlıklı oluruz.benim ablam sedef+egzema+behcet hastası.onada sipariş veriyorum şimdi.kesinlikle para kazanç umrumda DEĞİL benim.sadece çok kişi tavsiye etti sağlık açısından,o yüzden kullanmak istiyorum...stop:)saygılar:)

aynen aysettin benim için de öncelikli olan kendi sağlığım, sonra da çevremdekilerin.. sağlıktan büyük kazanç yok dünyada...

Canım an itibariyle senin sayende ben de tanışmış oldum ersağla:)memnun kalırsam çok dua etcem:)

hoşgeldin canımm:KK71:

daha ürünleri kullanalı bir hafta olmadan ben ,Allah razı olsun demeye başladım.. ben hep dualarındayım biliyorum ama artı dua kazanırsam da fena olmaz yani :KK1:

doğru kullandıktan sonra memnun kalmaman imkansız diyebilirim. ama pazarlamacı olmadığımdan sen hele bi kullan diyorum. dediler dediler ama kullandım da ikna oldum.

bu hastalıklar birbirinin arkadaşı zaten.
ama egzema ve sedef icin % 100 garantili ürünler saglığını kazananların örnekleri cok fazla .
cok gecmiş olsun ...

bu hastalıklar birbirinin arkadaşı zaten.
ama egzema ve sedef icin % 100 garantili ürünler saglığını kazananların örnekleri cok fazla .
cok gecmiş olsun ...

hadi bakalım hayırlısı..amway kullanana kadar ersağ kullanırım dimiya?
en azından türk malı.bugün eve gidince damla konsantreyi kullanıcam yorumlarımı yazarım.

hadi bakalım hayırlısı..amway kullanana kadar ersağ kullanırım dimiya?
en azından türk malı.bugün eve gidince damla konsantreyi kullanıcam yorumlarımı yazarım.

evet Türk malı ve amway le kıyaslanamayacak kadar süper ürünler... :nazar:
damla nın kullanım alanı cok geniş ve doğru kullanım önemli..

yani üye olayım dedim de maşallah bütün şeceremi istiyor ersağ sistemi? sebebi nedir? çok rahatsız oldum. eşimin adından mesleğine kadar. yuh yani.

hım yanlış bilgi verebilirim yani :)

zorunlu alanları doldurmak zorunda değilsin ama mecburi alanları doldurmak gerek özellikle de telefon kısmı önemli .
bir sorun olduğunda şirketin veya sponsorun konuyla ilgilenip ilgili kişiye dönmesi icin iletişim bilgileri şart ayrıca kargo takip icinde gerekiyor kargonun yola cıkıp cıkmadığı cep telefonuna mesaj olarak gönderiliyor canım.

ersağ ın diş macununun çilekli olması düşündürücü... çilek tadını nasıl veriyorlar ki maddeye? güvenli bir ortamda yaşamadığımız düşüncesi iliklerimize kadar işledi maalesef...

ersağ ın diş macununun çilekli olması düşündürücü... çilek tadını nasıl veriyorlar ki maddeye? güvenli bir ortamda yaşamadığımız düşüncesi iliklerimize kadar işledi maalesef...

kesinlikle hak veriyorum cilekli diye yediğimiz coğu şeyin böcekten elde edildiğini duyduktan sonra nerde bir cilek görsem icerik analizine giriyorum özellikle de cocuğum icin...
ersag cilekli diş macunu öyle tahmin edildiği gibi bir şey değil .
icerikte kullanılan cilek özü gercek organik cileklerden elde edilmiştir. konuyla ilgili zaten organik sertifikaları var.
piyasadaki cocuk dişmacunları resmen katil gibi .iceriklerindeki kimyasallar normal dişmacunlarının neredeyse 2 katı.tatlı olsun diye resmen şeker var icinde .renklendiricisi kokusu icin ayrıca kimyasalı falan sürer gider yazacak olsam yani.diş cürümelerini engellemek yerine dişler daha hızlı cürüyor cocuk dişmacunlarını kullanınca malum sebeplerden dolayı.

dolayısıyla ersag cocukları unutmamış onları yönlendirmek cesaret vermek korumak adına cilekli dişmacunu üretti ve bu macunu yetişkinlerde kullanabiliyor.
ersag cilekli olmayan dişmacunu tamamen kokusuz ve renksiz olduğu icin bazı yetişkinler de cilekli dişmacunu kullanıyor. icerik olarak etken maddeleri aynı sadece cileklinin icinde organik sertifikalı cilek ekstrası var.

yinede aklınıza gelen soruları gayet samimi bir şekilde sorabilirsiniz ben de aynı samimiyette cevaplayacağım emin olabilirsiniz.

Merhaba hosgeldiniz bilinçli birini daha görmek beni cok mutlu ediyor.
Termal çamur cilt saclar ve ağrılar icin kullanılıyor ve sonuclar cok memnun edici güvenle kullanabilirsiniz.
Organik renk açıcı losyon ciltte bulunan her türlü leke icin kullanılır çil sivilce lekesi dogum lekesi gunes lekesi...
Veya hic leke yoksa bile cildi bir ton acmak icin kullanılır.

Cilt rengini acıyor demişsiniz kalıcı mı yoksa geçici bir süreliğine mı acıyor?
Hamile veya emziren annelerin kullanımıma ilgili sıkıntı var mı?

Cilt rengini acıyor demişsiniz kalıcı mı yoksa geçici bir süreliğine mı acıyor?
Hamile veya emziren annelerin kullanımıma ilgili sıkıntı var mı?

ürün tamamen bitkisel icerikli olduğu icin her yaş grubu kullanabiliyor.hamile veya emziren annelerin kullanmasında da sakınca yoktur .
kaldıki hamileyken tamamen kimyasal kanserojen madde iceren şampuan duş jeli koltuk altı rollon nemlendirici vs......kullanırken tamamen bitkisel icerikli bir ürünü kullanmak kıyaslanamayacak kadar masum.

ciltteki doğum lekesi,ciller,güneş lekeleri ,yaşlılık lekeleri ve daha bir cok sebebe bağlı lekenin acılmasına düzenli kullanım sonrası yok olmasına neden olur.bu etkilerin yanında kullanan kişilerin cilt tonlarını da acar problemi olmayanlar dahi ürün organik bitkisel icerikli olduğu icin tereddüt etmeden cilt tonlarını acmak icin kullanabilir. sonuclar kalıcıdır.

Sitede 3 banka ismi var...onun dışındaki bankalarda kredi kartı ile ödeme yapılmıyor mu arkadaşlar??

Sitede 3 banka ismi var...onun dışındaki bankalarda kredi kartı ile ödeme yapılmıyor mu arkadaşlar??

tüm bankalarla ödeme yapabiliyorsunuz ama hangi banka olursa olsun işbankası işaretlemeniz gerekiyor diye biliyorum.bilginize...

X