Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

Esimin ellerin kisin aşırı derece de çatlama oldu ve neredeyse 3 4 ay kapanmadı yarıkları..Ersag sıvı el sabunu aldım onun için acaba faydası olur mu bilginiz var mı bu konuda..Çalıştığı yerde malesefki kimyasallar çok ..

Esimin ellerin kisin aşırı derece de çatlama oldu ve neredeyse 3 4 ay kapanmadı yarıkları..Ersag sıvı el sabunu aldım onun için acaba faydası olur mu bilginiz var mı bu konuda..Çalıştığı yerde malesefki kimyasallar çok ..
Düzenli kullanımda ve araya kimyasal sokmazsa faydalı olacaktır. El kreminide öneririm..

Ersagin genel temizlik ürünü ile mobilya tozu aldığımda 1 haftaya kadar tozlanma olmuyordu ama suanda malesef degismis galiba memnun kalmadim hic acaba neden ya bendeki mi bozuktu :/

Ersagin genel temizlik ürünü ile mobilya tozu aldığımda 1 haftaya kadar tozlanma olmuyordu ama suanda malesef degismis galiba memnun kalmadim hic acaba neden ya bendeki mi bozuktu :/
Üretim ve son kullanma tarihlerine bir bakın, sıkıntı olabilir.

arkadaşlar nette dolanırken tesadüfen gördüğüm bir marka Ersağ. Temsilci olanlar dışında kullanan, memnun kalan ya da memnun olmayan var mı? kullanıcı deneyimlerini merak ediyorum, tarafsız forumlarda yorum bulamadım. paylaşırsanız sevinirim.

ÖNEMLİ NOT: Lütfen yalnızca bireysel kullanım deneyimlerinizi paylaşınız.
Sponsor numarası paylaşmayınız.
slm Ersağ dan memnun kaldınız mı????? tüy azaltıcı kremi tavsiye eder misiniz??

slm Ersağ dan memnun kaldınız mı????? tüy azaltıcı kremi tavsiye eder misiniz??
Ben kullandım. Bir dönem gerçekten düzenli kullandım (2 sene kadar) tüylerim inceldi, ama tabi sürekli ağda kullanıyorum. Sonra düzen kaçtı geriye dönüş yok ince ince devam ediyorum :)

Bende kullanıyorum. Ersağ Ürünleri gerçekten çok kaliteli ve konsantre olduğu için uzun süre kullanabiliyorsunuz. Özellikle genel temizleyici ürünü kokusu çok hoş. Sigara içen biriyseniz eğer anti sigara spreyi kesinlikle tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben babama kullandım ersağ yüz temizleme sütü, babam yatalak ve yüzünde beyaz beyaz mantarlar vardı, ersağdan biri bunu al iyi gelir dedi başta inanmadım ama kullandık ve gayet güzel ama başka ürününü bilmem. Bende üyeyim hatta arada promosyon veriyorlar iyi oluyor.

X