Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

Nasıra iyi gelen ürünü varmı ? Bilginiz var mı arkadaşlar ?

Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler:KK16:
Dün gece ersağ sponsor no diye aratınca karşıma bir blog çıktı ve onun sponsor nosunu alarak üye oldum böylece fiyatları görebildim.
Sitesini beğenmedim ama alışveriş kısmı uğraştırıcı almak istediğini ara bul ayrı pencerede yaz falan. Tam alıyorum bir de baktım 100TL'lik alışveriş yapmam gerekiyormuş. Ben sadece bulaşık sıvısı ve banyo-wc almak istemiştim.

Okuduğum akdarıyla 5'e 5 gibi bir kampanyası varmış, hala devam ediyor mu? Onu bekleyebilirim o zaman...
Bu arada erkek arkadaşımın ayağında artık yara haline gelmiş mantar var. Başta sadece kabuk kabuktu ama şimdi onlar çatladı falan belki ona uygun bir şey de bulabilirim. Ayak kremi nasıl sizce?

evet ilk seferde 100 tllik alışveriş istiyor ve ondan sonra ürünleri alış fiyatından %10 daha ucuza almaya başlıyorsun :KK31:
beşte beş her ayın peşpeşe olan iki günü yapılıyor. ersağ sayfasını takip etmen veya sponsorunun bilgilendirmesini istemen yerinde olabilir. burdan da bazen duyuyoruz biz :KK6: ayak kremi hakkında maalesef bir bilgim yok. dra gitmesi şu an en mantıklı karar gibi görünüyor. ersağ'ın masaj kremi gayet güzel bir seçim sağlıkla ilgili ürünlerinden. yalnız belki termal çamur etkili olabilir :KK31:

Sponsorum ilgiliymiş ki aradı beni az önce. Fazlaca bilgi verdi, kampanya olduğunda arayacak haber verecek o zaman baya bi ürün alır ve yorumlarım.
Gerçekten övüldüğü kadar var mı bakalım:26:

Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler:KK16:
Dün gece ersağ sponsor no diye aratınca karşıma bir blog çıktı ve onun sponsor nosunu alarak üye oldum böylece fiyatları görebildim.
Sitesini beğenmedim ama alışveriş kısmı uğraştırıcı almak istediğini ara bul ayrı pencerede yaz falan. Tam alıyorum bir de baktım 100TL'lik alışveriş yapmam gerekiyormuş. Ben sadece bulaşık sıvısı ve banyo-wc almak istemiştim.

Okuduğum akdarıyla 5'e 5 gibi bir kampanyası varmış, hala devam ediyor mu? Onu bekleyebilirim o zaman...
Bu arada erkek arkadaşımın ayağında artık yara haline gelmiş mantar var. Başta sadece kabuk kabuktu ama şimdi onlar çatladı falan belki ona uygun bir şey de bulabilirim. Ayak kremi nasıl sizce?

1 lt ılık suya bir kapak banyo wc koyup ayaklarını 15-20 dakika bekletsin, ardından duş jeliyle yıkasın ve ayak kremini sürsün. bir hhafta 10 gün devam etsin faydasını görecektir.

kızlar selamlar uzun zamandır yazmıyordum.bulantılarım arttığından beri temizlikte de vasat hale geldim.Ersağın konsantre,genel temizlik,banyo wc ne kullandıysam bir türlü fayanslar artık beyazlamamaya başlamıştı.hatta tuvaletin ön kısmındaki fayanslar sarardıkça sarardı.o sarartıları gördükçe tiksinip öğürmeye başladım tuvalete girdiğimde.dün en son eşime artık çamaşır suyu aldırdım.onunla bir güzel temizledim.maalesef kızlar artık tuvalet ve banyo için tekrar çamaşır suyuna dönüş yaptım :KK31:

kızlar selamlar uzun zamandır yazmıyordum.bulantılarım arttığından beri temizlikte de vasat hale geldim.Ersağın konsantre,genel temizlik,banyo wc ne kullandıysam bir türlü fayanslar artık beyazlamamaya başlamıştı.hatta tuvaletin ön kısmındaki fayanslar sarardıkça sarardı.o sarartıları gördükçe tiksinip öğürmeye başladım tuvalete girdiğimde.dün en son eşime artık çamaşır suyu aldırdım.onunla bir güzel temizledim.maalesef kızlar artık tuvalet ve banyo için tekrar çamaşır suyuna dönüş yaptım :KK31:

sanırım hamilesiniz. bırakın kimyasalları özellikle bu ara. soluduğunuz her kimyasal bebeğinize zarar verir. sararmalar bebeğinizden önemlimi.? birde niye sararsın yıllardır kullanıyorum hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım

sanırım hamilesiniz. bırakın kimyasalları özellikle bu ara. soluduğunuz her kimyasal bebeğinize zarar verir. sararmalar bebeğinizden önemlimi.? birde niye sararsın yıllardır kullanıyorum hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım

valla bilemiyorum canım neden sararıyor.bir ara çok iyi gibiydi.ama sonra sararmaya başladı.aynı temizliği yaptığım halde.banyo ve tuvalet için ersağ kullanmaktan vazgeçtim.ama diğer ürünlerini kullanıyorum.

Miniğin hayırlı olsun , sağlıkla kucağına alırsın inşallah.
:nazar::nazar::nazar: :KK16::KK16::KK16:

valla bilemiyorum canım neden sararıyor.bir ara çok iyi gibiydi.ama sonra sararmaya başladı.aynı temizliği yaptığım halde.banyo ve tuvalet için ersağ kullanmaktan vazgeçtim.ama diğer ürünlerini kullanıyorum.

canım asıl şimdi daha dikkatli olmalısın. kız çocuklarındaki rahim ağzı kanserinin en büyük nedeninin tuvaletlerdeki arınmayan çamaşır suyundan olduğunu biliyormuydun? nasılki çamaşır suyuyla porçöz biraraya geldiğinde zehirli asit çıkıyorsa idrarla çamaşır suyuda aynı etkiyi gösteriyormuş.(alttan birkaç saniyede çıkan görmediğimiz buhardan alıyormuşuz bunu) oda çok iyi arınmadığı için. biliyorsun çamaşır suyu bulaşıklarda bile nasıl kaygan, wc lerdede zor arınıyor. kendine dikkat et derim güzelim

Miniğin hayırlı olsun , sağlıkla kucağına alırsın inşallah.
:nazar::nazar::nazar: :KK16::KK16::KK16:

teşekkür ederim canım.minnacık ama bayağı zorluyor.bulantılardan istifralardan yorgun düşüyorum.bu gece hiç uyuyamadım.dün sabahtan bu sabaha 9 kere çıkardım...güzel şeyler için bir bedel ödemek lazım demekki...

teşekkür ederim canım.minnacık ama bayağı zorluyor.bulantılardan istifralardan yorgun düşüyorum.bu gece hiç uyuyamadım.dün sabahtan bu sabaha 9 kere çıkardım...güzel şeyler için bir bedel ödemek lazım demekki...

Bayağı zorluyormuş miniğin. Geçici bu dönem , umarım senin sıkıntılarında kısa sürer . Yakında tadını çıkarmaya başlar , bulantıları unutursun .
Sağlıkla kalın canım. :nazar::nazar::nazar:

Çamaşır tozu kesinlikle iyi değil.2 kere kullandık sonuç HİÇBRİŞEY.Damla konsantre diye bir ürünü var, parke temizliğinde, toz almada, koltuk silmede, leke çıkarmada süper etkili, sulandırılarak kullanılıyor.
Benim cildim çok kuru , Ersağ'ın "Argan Yağlı Duş Jeli"ni kullanıyorum, şu ana kadar bana iyi gelen tek duş jeli bu.İlk defa krem kullanmadan durabildim.Tavsiye ederim :)

Çamaşır tozu kesinlikle iyi değil.2 kere kullandık sonuç HİÇBRİŞEY.Damla konsantre diye bir ürünü var, parke temizliğinde, toz almada, koltuk silmede, leke çıkarmada süper etkili, sulandırılarak kullanılıyor.
Benim cildim çok kuru , Ersağ'ın "Argan Yağlı Duş Jeli"ni kullanıyorum, şu ana kadar bana iyi gelen tek duş jeli bu.İlk defa krem kullanmadan durabildim.Tavsiye ederim :)

Çamaşır tozlarını yaklaşık 5 aydan beri kullanıyorum . Genel olarak memnunum. Havlularda sıkıntı yaşıyorum , onun dışında çamaşırlar daha yumuşak ve daha az kırışmış çıkıyor. Ayrıca beyazlara damla ekliyorum zaman zaman. Beyazlığından memnunum , sararma olmuyor.

İlk kullanımdan önce makinanızı ersağın diğer ürünleriyle boş çalıştırdınız mı ? Ben banyo wc,yağ çöz,damla hepsinden biraz ekleyip boş çalıştırdım. Birde 4-5 yıkamadan sonra çamaşırlardaki etkisi görülmeye başlar diye biliyorum.

Banyo wc kullanan arkadaşlar ,

Ürünün o ağır kokusunu nasıl yok ediyosunuz , inanılmaz ağır ve kötü geliyor kokusu bana. Hemen de gitmiyor .
Kokusu azalsın diye çok sulandırıyorum o zaman da etkisi olmuyor. Sizler de durum nedir ?

Banyo wc kullanan arkadaşlar ,

Ürünün o ağır kokusunu nasıl yok ediyosunuz , inanılmaz ağır ve kötü geliyor kokusu bana. Hemen de gitmiyor .
Kokusu azalsın diye çok sulandırıyorum o zaman da etkisi olmuyor. Sizler de durum nedir ?

ben şikayetci değilim ama sevmeyenlerde çıkabiliyor. içine biraz genel temizlik ilave edin eminim rahatsız olmayacaksınız

X