Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

taydin

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
3.036
3.085
arkadaşlar nette dolanırken tesadüfen gördüğüm bir marka Ersağ. Temsilci olanlar dışında kullanan, memnun kalan ya da memnun olmayan var mı? kullanıcı deneyimlerini merak ediyorum, tarafsız forumlarda yorum bulamadım. paylaşırsanız sevinirim.

ÖNEMLİ NOT: Lütfen yalnızca bireysel kullanım deneyimlerinizi paylaşınız.
Sponsor numarası paylaşmayınız.

Son düzenleme:
Annem yağ çözücüsünden çok memnun. Bulaşık deterjanını falan da kullanıyo genel anlamda memnun. Birkaç arkadaşına tavsiye de etmişti. Genel anlamda ürünleri iyi ama parfümleri iğrençççç :)

ben de bugün üye oldum. sipariş verdim. ilgimi çekti merak ettim. denemeden anlayamam dedim ve riske girdim. üye olduktan sonra yakınlarımdan kullanan ve memnun olduğunu söyleyenler oldu. bakalım kullanınca ikna olacak mıyım..
eğer memnun kalırsam çok da mutlu olacağım, kimyasalları hayatımdan uzaklaştırdığıma..

merhabalar,ben ersağın bitkisel şampuanını kullanıyorum çok memnunum,saçlarım neredeyse hiç uzamazdı hem uzamasını sağladı hem de dökülmeyi hiçe yakın azalttı.

ben de bugün üye oldum. sipariş verdim. ilgimi çekti merak ettim. denemeden anlayamam dedim ve riske girdim. üye olduktan sonra yakınlarımdan kullanan ve memnun olduğunu söyleyenler oldu. bakalım kullanınca ikna olacak mıyım..
eğer memnun kalırsam çok da mutlu olacağım, kimyasalları hayatımdan uzaklaştırdığıma..
merhabalar
eminimki ürünlerini kullandıktan sonra buraya gelip iyiki Ersag'ı tanımışım keşke daha önce tanısaymışım diyeceksiniz acıkcası ben böyle diyorum yani....
Ama umarım ürünleri kullanma talımatlarına uygun bir şekilde kullanırsınız cünkü yanlış kullanılınca cok farkediyor.
eger soracagınız bir şey olursa seve seve cevaplarım.
ne mutlu bize bir aileyi daha kimyasaldan kurtarıp saglıklı nesillerin devamını saglayacagız inşaallah...

Son düzenleme:
merhabalar
eminimki ürünlerini kullandıktan sonra buraya gelip iyiki Ersag'ı tanımışım keşke daha önce tanısaymışım diyeceksiniz acıkcası ben böyle diyorum yani....
Ama umarım ürünleri kullanma talımatlarına uygun bir şekilde kullanırsınız cünkü yanlış kullanılınca cok farkediyor.
eger soracagınız bir şey olursa seve seve cevaplarım.
ne mutlu bize bir kişiyi daha kimyasaldan kurtarıp saglıklı nesillerin devamını saglayacagız inşaallah...

merhaba,
ben zaten deterjan özürlü biriyim. tam 10 ay oldu, 6 kg çamaşır deterjanını bitiremedim, aynı şekilde 5 litre yumuşatıcıyı da. genel temizliği de arap sabunu ile yapıyorum. deterjanları olabildiğince az kullanırım. bu marka da bu konudaki hassasiyetimden dolayı dikkatimi çekti. ürünler henüz elime ulaşmadı. bakalım gelsinler hepsini deneyeceğim. ilk siparişimde yelpazeyi geniş tuttum ki ürünler hakkında bir fikir oluşsun kafamda.

sponsorunuzu tanıyor musunuz yoksa netten rastgele mi sectiniz?
neler sipariş verdiğinizi de merak ettim acıkcası.

zaten bu üründe de miktarlar cok az kullanılıyor ayrıca kirlenmeyi geciktirdiği icin inanılmaz derecede temizlik yapmayı da geciktiriyor resmen mucize gibi.

sponsorunuzu tanıyor musunuz yoksa netten rastgele mi sectiniz?
neler sipariş verdiğinizi de merak ettim acıkcası.

zaten bu üründe de miktarlar cok az kullanılıyor ayrıca kirlenmeyi geciktirdiği icin inanılmaz derecede temizlik yapmayı da geciktiriyor resmen mucize gibi.

hayır canım sponsorumu tanımıyorum faceten buldum. direk şirket merkezinden sonuç elde etmem gecikince nette aradım. ama güzel bir iletişim kurduk, memnun kaldım. öncelikle ihtiyacım olanları aldım. beyaz-renkli çamaşır deterjanı ve aktif sıvısını, yaka spreyi, genel temizlik,yağ çözücü,banyo wc, tüy azaltıcı,termal çamur, el köpüğü, roll-on, şimdi aklıma gelmeyen başka var mı bilmiyorum. ihtiyacım oldukça diğerlerini deneyeceğim.

temizliği geciktirmesi söz konusu ise bu benim için mükemmel bir şey olur. zira temizliği severek yapmayı bir türlü beceremedim..:KK1:

hayır canım sponsorumu tanımıyorum faceten buldum. direk şirket merkezinden sonuç elde etmem gecikince nette aradım. ama güzel bir iletişim kurduk, memnun kaldım. öncelikle ihtiyacım olanları aldım. beyaz-renkli çamaşır deterjanı ve aktif sıvısını, yaka spreyi, genel temizlik,yağ çözücü,banyo wc, tüy azaltıcı,termal çamur, el köpüğü, roll-on, şimdi aklıma gelmeyen başka var mı bilmiyorum. ihtiyacım oldukça diğerlerini deneyeceğim.

temizliği geciktirmesi söz konusu ise bu benim için mükemmel bir şey olur. zira temizliği severek yapmayı bir türlü beceremedim..:KK1:

bulaşık sıvısı, sac şampuanı, duş jeli, damla, cam - mobilya temizleyicisi da almalısınız mutlaka.

genel temizlik banyo wc mobilya temizleyicisi ve diğerleri kirlenmeyi tozlanmayı geciktirerek uzun süre yüzeylerin temiz kalmasını sağlıyor.

bulaşık sıvısı, sac şampuanı, duş jeli, damla, cam - mobilya temizleyicisi da almalısınız mutlaka.

genel temizlik banyo wc mobilya temizleyicisi ve diğerleri kirlenmeyi tozlanmayı geciktirerek uzun süre yüzeylerin temiz kalmasını sağlıyor.

dediğim gibi bana en lazım olanları ilk önce aldım. kullanmakta olduğum ürünler bittiğinde diğerlerini de alırım.

yalnız burda da dikkatimi çekti, forumda pek bir paylaşım olmamış. aradım taradım ama pek bir yorum göremedim ve bu konuyu açtım sonunda.

dediğim gibi bana en lazım olanları ilk önce aldım. kullanmakta olduğum ürünler bittiğinde diğerlerini de alırım.

yalnız burda da dikkatimi çekti, forumda pek bir paylaşım olmamış. aradım taradım ama pek bir yorum göremedim ve bu konuyu açtım sonunda.

iyi yapmışsın zaten devamı gelir sen memnun kaldıkca her ürünü almak isteyeceksin emin ol.

evet KK da ki eksiklik bu ama ben yeri geldikce birkac konuda bahsettim ama reklam yapıyosun deyip neredeyse azarladı arkadaşlar ben de şaşırıp kaldım acıkcası ben de konu acmak istiyordum insanları bilinclendirmek adına ama korktum yine birsürü tepki alırım da başım ağrır diye.
oysaki o kadar cok marka tavsiye ediliyor ki burada ama anlamış değilim sebebini sanırım Ersagı da amway gibi zannediyorlar ve hüsrana ugrayacaklarını sanıyorlar oyüzden...

merhaba ürünlerin eline ulaştı mı acaba?
denedin mi? izlenimlerini yazarsan sevinirim...

merhaba ürünlerin eline ulaştı mı acaba?
denedin mi? izlenimlerini yazarsan sevinirim...

evet bugün aldım ürünleri. hemen denemeye koyuldum tabi. sipariş verdiğimden beri özellikle eve el sürmemiştim rünlerin gücünü test edebilmek için. önce banyoya giriştim. banyo wc gerçekten çok hoşuma gitti. temizliği kayda değer. hiç sevmediğim ve mümkün olduğunca kullanmadığım çamaşır suyuna elveda..

sonra mutfağa geçtim, önce ocağı sonra lavaboyu en sonunda da kızartma tavamı temizledim yağ çözle. bu kadarını beklemiyordum açıkçası.

genel temizlikle de evi sildim. simsiyah su çıktı evden, ama ev mis gibi koktu. çamaşır yıkadım bir de. şimdilik bu kadar. ama bundan sonra vazgeçemiycem sanırım.

evet bugün aldım ürünleri. hemen denemeye koyuldum tabi. sipariş verdiğimden beri özellikle eve el sürmemiştim rünlerin gücünü test edebilmek için. önce banyoya giriştim. banyo wc gerçekten çok hoşuma gitti. temizliği kayda değer. hiç sevmediğim ve mümkün olduğunca kullanmadığım çamaşır suyuna elveda..

sonra mutfağa geçtim, önce ocağı sonra lavaboyu en sonunda da kızartma tavamı temizledim yağ çözle. bu kadarını beklemiyordum açıkçası.

genel temizlikle de evi sildim. simsiyah su çıktı evden, ama ev mis gibi koktu. çamaşır yıkadım bir de. şimdilik bu kadar. ama bundan sonra vazgeçemiycem sanırım.

süperrr yaa beğenmene cok sevindim zaten ben demiştim mutlaka beğeneceksin diye.
banyo wc ve yağ cözücünün ellerine hic bir şekilde zarar vermediğini farkettin değil mi?
neyse bundan sonra deneyimlerimizi burada paylaşalım olur mu?

süperrr yaa beğenmene cok sevindim zaten ben demiştim mutlaka beğeneceksin diye.
banyo wc ve yağ cözücünün ellerine hic bir şekilde zarar vermediğini farkettin değil mi?
neyse bundan sonra deneyimlerimizi burada paylaşalım olur mu?

bende yenice aldım ürünlerini ama çok memnun kaldığım ürün,sıvı el sabunu oldu.bence çok sağlıklı.mis gibi kokusu var.damla konsantre aldım daha kullanmadım ama.birde şampuanını aldım çok güzel ben çok memnun kaldım.hatta şimdi argan yağlısı çıkmış ondan da alıcam.yavaş yavaş bütün ürünlerini alıcam.termal çamurunu çok övüyorlar siz kullandınız mı?bide renk açıcı losyonunu merak ediyorum bi bilginiz var mı?gerçekten samimiyetimle herkese tavsiye ederim.çünkü kozmetikler ve sıradan deterjanlar çok sağlıksız....özellikle çocuklara.(son olarak)çamaşır suyu çocuklarda astıma sebep oluyormuş duyunca çok üzüldüm...

bende yenice aldım ürünlerini ama çok memnun kaldığım ürün,sıvı el sabunu oldu.bence çok sağlıklı.mis gibi kokusu var.damla konsantre aldım daha kullanmadım ama.birde şampuanını aldım çok güzel ben çok memnun kaldım.hatta şimdi argan yağlısı çıkmış ondan da alıcam.yavaş yavaş bütün ürünlerini alıcam.termal çamurunu çok övüyorlar siz kullandınız mı?bide renk açıcı losyonunu merak ediyorum bi bilginiz var mı?gerçekten samimiyetimle herkese tavsiye ederim.çünkü kozmetikler ve sıradan deterjanlar çok sağlıksız....özellikle çocuklara.(son olarak)çamaşır suyu çocuklarda astıma sebep oluyormuş duyunca çok üzüldüm...

Merhaba hosgeldiniz bilinçli birini daha görmek beni cok mutlu ediyor.
Termal çamur cilt saclar ve ağrılar icin kullanılıyor ve sonuclar cok memnun edici güvenle kullanabilirsiniz.
Organik renk açıcı losyon ciltte bulunan her türlü leke icin kullanılır çil sivilce lekesi dogum lekesi gunes lekesi...
Veya hic leke yoksa bile cildi bir ton acmak icin kullanılır.

Merhaba hosgeldiniz bilinçli birini daha görmek beni cok mutlu ediyor.
Termal çamur cilt saclar ve ağrılar icin kullanılıyor ve sonuclar cok memnun edici güvenle kullanabilirsiniz.
Organik renk açıcı losyon ciltte bulunan her türlü leke icin kullanılır çil sivilce lekesi dogum lekesi gunes lekesi...
Veya hic leke yoksa bile cildi bir ton acmak icin kullanılır.

çok teşekkürler...paylaşımlarımızı burdan yapalım gerçekten bende çok memnun oldum.argan yağlı şampuan ve losyon kullandınız mı?bilginiz var mı?orjinal midir?

arkadaşlar bulaşık matikten rahatsızlıklar devam ediyor mu? ben bulaşık makinesi için güzel bir deterjan arıyorum. ayrıca bu firmaya nasıl üye olunuyor şartları nelerdir, bilginiz var mıdır?

argan yağlı şampuan ve duş jelini yeni sipariş ettim ben, perşembe günü elimde olur, kullanmaya başlarım. kullandıktan sonra da deneyimlerimi paylaşırım burdan.

arkadaşlar bulaşık matikten rahatsızlıklar devam ediyor mu? ben bulaşık makinesi için güzel bir deterjan arıyorum. ayrıca bu firmaya nasıl üye olunuyor şartları nelerdir, bilginiz var mıdır?

ürünlerden memnuniyetsizlik genelde yanlış kullanımdan kaynaklanıyor. kullandıkça denedikçe sorunlar çözülüyor. bulaşıkmatiği de parlatıcı ve makine temizleyici ile birlikte kullanmak daha iyi sonuç veriyor. ilk kullanımda makineyi temizleme işlemi yaptıktan sonra kullanmak gerekli diye biliyorum.

X