2013 Bursa Düğün Salonları fiyatları

zafer plazanın tam karşısında ATLANTİK DÜĞÜN SALONU;
bizimle gayet sıcakkanlı bir şekilde ilgilendiler, her sorumuzu güzelce cevapladılar. hafta içi 2500, cuma 3500, cumartesi pazar 4500
kına gecesi olursa 300 kişilik cevizli lokum, düğün için olursa 300 kişilik pasta. kuaförleri var, kuaförün yeri heykel kafkasa yakınmış, 1 adet büyük boy fotograf, anı defteri, kadın kadına olacak kınalar içinse tamamen kadın personel de bulunuyormuş.

adliyenin tam karşı aralığında GOLD DÜĞÜN SALONLARI;
3 tane salonu var; 1 tanesi teras, 1tane ahşap salon 400 kişilik,1 tane şölen isimli olması lazım 550 kişilik, herşey dahil, çok profesyoneller. kapıda karşılamadan, düğünün sonuna kadar sorunsuz bi gece vaad ediyorlar. ahşap salon perşembe gecesi için 3000 lira, diğer salon ise hafta sonu gündüz 6000 lira diye not almışım.

asmerkeze çok yakın bi yerde GRAND DÜĞÜN SALONU;
gördüğüm en güzel salon diyebilirim ve gördüğüm en büyük salon gerçekten sitesinde de yazdığı gibi. orada da kapıda karşılama ve sorunsuz bir gece vaad ediliyor. yine fiyata herşey dahil. hafta sonu gece 7000, 6500 e olur dediler bize. hafta sonu gündüz 5000,
cuma gece 4700; hafta içi 4000 diye hatırlıyorum. ama bu salonu bi görmenizi isterim ulaşımı da kolay, ve salon düz ayak. yani hiç merdiven çıkılıp inilmiyor. davetliler için de iyi olur.

bir çok yerde bulunan ATALAY DÜĞÜN SALONLARI;
ben prenses salonuna gittim(kent meydanının alt tarafında ankara yolu üzerinde) orası da üst katlarda biraz kötü bi girişi var ama salon çok güzel. 800 kişilik salon ama 1000 e kadar artırılabiliyormus ya da güzel bir dizaynla masalar azaltılabiliyormuş. ikramlar iyi. hafta sonu fiyatları 7000; indirim yapılmıyor. genelde fiyatları grand düğün salonu gibi ancak bir çok hafta sonu ve cuma günleri dolmuş. eğer prensese giderseniz orada bulunan bey efendi düğünü orda tutarsak kına gecesi için yine atalay prens salonlarından seçeceğimiz bir tanesinde de indirim olacağını söyledi. yani kına salonu + düğün salonu daha indirimli olacağını söyledi. kına için de güzel salonları var. mesela nilüfer düğün salonu indirimli oluyormuş kına için.

ben şimdilik buraları inceledim, sizin de baktığınız yerler olursa paylaşımlarınızı bekliyorum :)

konak 18 kampanya başlatmış çok güzel bir yer

zafer plazanın tam karşısında ATLANTİK DÜĞÜN SALONU;
bizimle gayet sıcakkanlı bir şekilde ilgilendiler, her sorumuzu güzelce cevapladılar. hafta içi 2500, cuma 3500, cumartesi pazar 4500
kına gecesi olursa 300 kişilik cevizli lokum, düğün için olursa 300 kişilik pasta. kuaförleri var, kuaförün yeri heykel kafkasa yakınmış, 1 adet büyük boy fotograf, anı defteri, kadın kadına olacak kınalar içinse tamamen kadın personel de bulunuyormuş.

adliyenin tam karşı aralığında GOLD DÜĞÜN SALONLARI;
3 tane salonu var; 1 tanesi teras, 1tane ahşap salon 400 kişilik,1 tane şölen isimli olması lazım 550 kişilik, herşey dahil, çok profesyoneller. kapıda karşılamadan, düğünün sonuna kadar sorunsuz bi gece vaad ediyorlar. ahşap salon perşembe gecesi için 3000 lira, diğer salon ise hafta sonu gündüz 6000 lira diye not almışım.

asmerkeze çok yakın bi yerde GRAND DÜĞÜN SALONU;
gördüğüm en güzel salon diyebilirim ve gördüğüm en büyük salon gerçekten sitesinde de yazdığı gibi. orada da kapıda karşılama ve sorunsuz bir gece vaad ediliyor. yine fiyata herşey dahil. hafta sonu gece 7000, 6500 e olur dediler bize. hafta sonu gündüz 5000,
cuma gece 4700; hafta içi 4000 diye hatırlıyorum. ama bu salonu bi görmenizi isterim ulaşımı da kolay, ve salon düz ayak. yani hiç merdiven çıkılıp inilmiyor. davetliler için de iyi olur.

bir çok yerde bulunan ATALAY DÜĞÜN SALONLARI;
ben prenses salonuna gittim(kent meydanının alt tarafında ankara yolu üzerinde) orası da üst katlarda biraz kötü bi girişi var ama salon çok güzel. 800 kişilik salon ama 1000 e kadar artırılabiliyormus ya da güzel bir dizaynla masalar azaltılabiliyormuş. ikramlar iyi. hafta sonu fiyatları 7000; indirim yapılmıyor. genelde fiyatları grand düğün salonu gibi ancak bir çok hafta sonu ve cuma günleri dolmuş. eğer prensese giderseniz orada bulunan bey efendi düğünü orda tutarsak kına gecesi için yine atalay prens salonlarından seçeceğimiz bir tanesinde de indirim olacağını söyledi. yani kına salonu + düğün salonu daha indirimli olacağını söyledi. kına için de güzel salonları var. mesela nilüfer düğün salonu indirimli oluyormuş kına için.

ben şimdilik buraları inceledim, sizin de baktığınız yerler olursa paylaşımlarınızı bekliyorum :)

KONAK 18 çelik palas oteli karşısı kampanya başlatmış 5000 tl hersey dahil diyorlar bence bursanın en güzel noktası.

Arkadaşlar biz de çok dolaştık ancak ramazanın yaza gelmesi düğün salonlarını hem cok önceden dolmasına hem de fiyatların cok yüksek olmasına neden oluyor.kampanyalarda genellikle gittiğinizde pek bi fark olmuyor.icinize sineni tercih edin :) herkese cok kolay gelsin :)

Arkadaşlar merhaba, biz nişanı için Grand Salon'da yaptık. Salon çok güzeldi, zaten salona hayran olarak oraya karar vermiştik. Ancak müzik kesinlikle kötüydü. Şarkı repertuarı çok sınırlı ve istekte bulunduğun şarkılar bile söylenmiyor. Ayrıca müdürünün de sözünde durmayan boş vaatlerde bulunan biri olduğunu düşünüyorum. Neyse saçım makyajım ve elbisem güzel olduğu ve içime sindiği için mutluyum, şimdi sıra kına ile düğüne geldi. Bakalım onlar nasıl olacak?!...

bende araştırıyorum suan fiyatlar uçuk durumda özellikle hafta sonu atalay prens dore katı hafta içi 4500,dilara katı 3500i dilruba katı 3000, sarper hafta içi 3500...konak 18i araştıran var mı?

yıldırım düğün salonu..karaman metro istasyonu karşısı,köfteci yusuf arkasında..çok güzel iki salonu var.benim kınam orada oldu..kardeşimde hem düğün hem kına yapacak orada..fiyatları da uygun salon yakut-salon zümrüt..ikisine de bakmanızı tavsiye ederimm
Yldrm Dn Salaonlar

Bende Bursa'da düğün mekanı konusuna yazmıştım kızlar ama bir gelişme yok.Biz şu anda real olarak bir araştırma yapamıyoruz,nişanlım askerde Ocakta gelicek o yüzden sizden ön bilgi alırsam süper olacak:KK42:

arkadaşlar ben gittim görüştüm fomarada aden organizasyon var tavsiye ederim adamlar bu konu üzerine çalışıyo...

bende araştırıyorum suan fiyatlar uçuk durumda özellikle hafta sonu atalay prens dore katı hafta içi 4500,dilara katı 3500i dilruba katı 3000, sarper hafta içi 3500...konak 18i araştıran var mı?

bence düğün yapmadan önce aden organizasyonla bi görüş ellerinde daha güzel salonları var

kızlar size biraz yardımcı olayım biz Arya park ta yaptık düğünümüz, kır düğünü yeri çok güzeldi havuz başı kır düğünü, Herkes çok beğendi yerimiz, ve hizmet kalite çok iyiydi. kesinlikle tavsiye ederim. Hafta içi 3500-4500 2 salonları var hafta sonu fiyatlarını pek bilmiyorum. Bi çok salonun fiyatı 2500 tl hani birazcık zorlayıp orayı tutabilirsiniz.

öpüldünüz allah yardımcınız olsun çok stresli günler var önünüzde :KK1:

ben de size aden organizasyonu tavsiye ederim arkadaşlar ben görştüm

Herkese merhaba benim düğünüm 2015 nisan-mayıs-haziran aylarından uygun olan bir günde olacak daha net değil fakat salon fiyatları gerçekten çok uçuk yani 3-4 saat için gerçekten çok para bir de benimkiler biraz varyemez amca olduklarından bir salona bu kadar para verirler mi emin değilim :KK43: umarım hayalimde ki gibi bir düğünüm olur :) İlk olarak aklıma Sarper, Atalay (eski halin orada ki tam adını biilmiyorum) Çalışkan, Çağrı, Gold ve Grand geliyor. Bunlardan birinde düğünü yaparsak benden mutlusu olamaz :) :KK1:

biz 2014 ağustosta düşünüyoruz kendim izmirliyim nişanlım da askerde şu an salonlara bakamıyoruz fiyatlar nasıl acaba şu anda araştıran varmı?bide ben kır düğünü tarzı bi yer istiyorum önerebiliceğiniz yerler varsa yazarsanız çok sevinirim..

X