2013 Bursa Düğün Salonları fiyatları

turpturuncu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2010
14
0
Merhaba Arkadaşlar,

2013 için salonlar tutulmaya başlanmış bile.
Bende 2013 için salon araştırıyorum.
Fiyatı uygun ama güzel olsun istiyoruz.
Kır düğünüde olabilir,
Fikirleri olan, araştıran, öneren arkadaşları bekliyorum.

slm kızlar bu konu fazla ilgi görmemiş ama aynı başlık altında benimde sizin fikirlerinize ihtiyacım var 2013 te düğün yapmayı planlıyoruz şık ve uygun fiyatlı bir yer arıyoruz önerilerinize çok ihtiyacım var hatta önerdiğiniz salonların aşşağı yukarı fiyatları hakkında da bilginiz varsa çok makbule geçer :)

Bende Bursa'da düğün mekanı konusuna yazmıştım kızlar ama bir gelişme yok.Biz şu anda real olarak bir araştırma yapamıyoruz,nişanlım askerde Ocakta gelicek o yüzden sizden ön bilgi alırsam süper olacak:KK42:

kızlar size biraz yardımcı olayım biz Arya park ta yaptık düğünümüz, kır düğünü yeri çok güzeldi havuz başı kır düğünü, Herkes çok beğendi yerimiz, ve hizmet kalite çok iyiydi. kesinlikle tavsiye ederim. Hafta içi 3500-4500 2 salonları var hafta sonu fiyatlarını pek bilmiyorum. Bi çok salonun fiyatı 2500 tl hani birazcık zorlayıp orayı tutabilirsiniz.

öpüldünüz allah yardımcınız olsun çok stresli günler var önünüzde :KK1:

bu konu fazla rağbet görmeyecek belli :) kızlar biz kapalı mekanda yapmaya karar verdik aklımda olan yerler zas,hanif salon,çırağan club ,yıldırım düğün sarayı,atalay club vs yani şehrin batı yakasında olan yerler bunların fiyatları hakkında bilginiz var mı bide bunlara benzer yerlerde önerebilirseni süper olur

genellikle 3 bin le 5 bin arasında zas ın fiyatı 4500 diye hatırlıyorum erikli taraflarındada yeni bir düğün salonu açıldı hoş bir yere benziyor kapalı tabi orasıda 3000

Bende internetten araştırdım birazcık beğendiklerim;hanzade düğün salonu,rüya park düğün salonu,gold hestia,atalay prens,zas düğün salonu,hanif salonu,çalışkan... ilk beğendiklerim bunlar kızlar,fiyat bilmiyorum maalesef,gerçi en önemli noktalardan biri fiyat ama neyyse:KK1:

Bir de salon karlıtepe ve yıldırım düğün salonu var beğendiğim.Biz henüz bütçeyi konuşmadık ama bunların içinden inş uygun bi salon çıkar:KK34:

sarper : bayıldım ben ama martta 3500 tl , diğer ayları soramadım bile
gold:ila 7bin arasında değişiyor
melodi terası cuma gününe 3500tl dediler nisan ayı için.
armoni terası 4500 tl ama çok küçük 500 kişilik dediler ama bence dahada küçük gibi

yarın merinostaki lokomotif kır düğünü ile görüşeceğim,

biz ucuz olsun diye cuma günü yapmaya karar verdik,

garajdaki dandik salonlar bile 3binden başlıyor, oda cuma günü için.

madem o parayı vereceğiz, güzel bir yer olsun istiyoruz.

sizin önerebileceğiniz cuma günü için uygun fiyatlı kır düğünü yada hoş salonlar varmı?

slm kızlar bu konu fazla ilgi görmemiş ama aynı başlık altında benimde sizin fikirlerinize ihtiyacım var 2013 te düğün yapmayı planlıyoruz şık ve uygun fiyatlı bir yer arıyoruz önerilerinize çok ihtiyacım var hatta önerdiğiniz salonların aşşağı yukarı fiyatları hakkında da bilginiz varsa çok makbule geçer :)

2013 te kımse dugun yapmıyor herald meydan bızlere kaldı

bende 2013 nisan gelini olmayı planlıyorum.. mekan tercihi için yardımınıza ihtiyacım var.
çook masraf yapmak istemiyorum, ancak kaliteli sade şık bir organize olsun istiyorum..

yemekli olunca heryerde çok pahalı oluyr.. 3500 ve daha aza güzel birşey yapamaz mıyım :KK50:

X