Sevgilisiyle ayrı ülkelerde olanlarrr... Gelin dertleşelim

Mermaid26

evrekkaaaa
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2009
3.612
353

Aşkını çoooook uzaklarda olsa bile taaa yüreğinin içinde hisseden...
Bedenler ayri olsa bile onu en yakininda hisseden...

Herkes gibi "yarin bulusalim" diyemeyen, hayatinin askini her istediginde göremeyen..

her zaman dokunamasada , göremese de, o iyiki var diyen...
özledikçe daha çok seven, her kavusmada kokusunu içinde depolamak isteyenler var biliyorum.
Yalniz degilim... Buyrun dertleselimm

En güzel ask zor olanmis... Zor olsada en güzel asklar bizim olsunn...

Düş'tüm, dedim elinin tersinde.
Hayır dedi, kesince.
Düş olsan, fark etmezdim seni !

Sevgim sana güç veriyor mu, diye sordum.
Başını çevirdi, yüzünde kalmamış takatle.
Hayır dedi, inatla !
Öyle olsa, yıkılmazdım her 'Seni Seviyorum' deyişinde !

Özledin mi beni, dedim.
Sustu !
Nefesini en derinden aldı ve,
Özlenmez mi, dedi !

Git dedim !
Git !
Sen kalınca genişliyor bu dünya ve kayboluyorum uçsuz bucaksızlığında !
Hayır, dedi, sertçe!
Gidersem, kahraman olurum!
Kalırsam, senin!

Küserim, dedim, kırılgan çocukluğum sitemimde.
Hayır, dedi gülerek..
Küsmek, susmayı göze almaktır.
Ama sen korkarsın kendi sessizliğinden ve susamazsın!

Gel, dedim, o zaman!
sesim fısıltı gürültüsünde.
Gel..
Durdu!
Hayır, dedi,
GELİRSEM BİTER AŞK !!!

Kahraman Tazeoğlu:KK14::KK14::KK14::KK14:

ayri ulkelerde degil ama o almanyayin holanda sinirinda ve ben avusturiya sinirinda..
cok zor ama yurutuyoruz :)

ben de sizlerdenim...
amerika ben sevgilim türkiyede...
tr de de ayrı şehirdeydik ama bu başka :KK43:(
çook zor
çok özlüyorum onu kokusunu tenini sesini saatlerce duymayı..
hadi gel diyebilmeyi..
aydsa bir kere de olsa görüşebilmeyii..
içim acıyor
şimdi yazdım daha da çok acıdı....

keşke aramızda iyi olsa ama iyi degil..
sizler internette cam da falan görüşüyor musunuz???

bizik yarim sene olacak.. :)

en sonda yazin turkiyede gordum onu.. ama bizdeki sans her gun yazisiyoruz .. hergun olmasa bile genelde hep saatlerce konusuyoruz.. aksama telefonla konusup telefonda uyup sabah beraber uyanmak gibi birsey.. ve buda her sabah tekrarliyor.. onun sesiyle uyanmak cok guzel.. arada bi telefon uzerine videolu konusmada yapiyoruz.. ama cok isterdim canli canli yanimda olmasini..

en sonda yazin turkiyede gordum onu.. ama bizdeki sans her gun yazisiyoruz .. hergun olmasa bile genelde hep saatlerce konusuyoruz.. aksama telefonla konusup telefonda uyup sabah beraber uyanmak gibi birsey.. ve buda her sabah tekrarliyor.. onun sesiyle uyanmak cok guzel.. arada bi telefon uzerine videolu konusmada yapiyoruz.. ama cok isterdim canli canli yanimda olmasini..

çok şanslısın ben erkek arkadaşşımı belki 1 ay göremicem çünkü sefere gitcek bugün

Ayni duygulari paylasiyoruz gercekten.. Ben Belçikadayim Sevgilim Turkiye de..
Cam da cok nadir gorusuyoruz, genelde telefonlar ama o da oyle saatlerce suremiyor maalesef:KK50:
en son yaz tatilinde biz turkiye ye gittigimizde gorustuk. Ama yetmiyor:KK50:
Bazen Camdan bakiyorum nolurdu surdan gelse diyorum ama gelmiyor, gelemiyor...
Bizimde 5 yil olacak. Tek tesellim bu senenin son olmasi, seneye kesin donus yapiyoruz turkiyeye insallah.. bunu dusundukce, her gun gorusme imkanimiz oldugunu dusundukce
guc kazzaniyorum.. hepimize sabir versin Allah

Bizde hergün yazisiyorduk , ama bu sene oyle olmadi.. Bu 6. gün ondan haber alamadigim:KK50:
Kuzenine ulasiyorum ona soruyorum artik nasil oldugunu:KK50:
En cok ta ona bisey olsa benim belki en son haberim olacak hastalandiginda yaninda olamiyacam bu zoruma gidiyor:KK5:

ben de sizlerdenim...
amerika ben sevgilim türkiyede...
tr de de ayrı şehirdeydik ama bu başka :KK43:(
çook zor
çok özlüyorum onu kokusunu tenini sesini saatlerce duymayı..
hadi gel diyebilmeyi..
aydsa bir kere de olsa görüşebilmeyii..
içim acıyor
şimdi yazdım daha da çok acıdı....

keşke aramızda iyi olsa ama iyi degil..
sizler internette cam da falan görüşüyor musunuz???

Noldu canim araniz neden bozuk? Onu bu kadar özlerken ne oldu ki bu kadar?

sevgilim çin de ben türkiyedeyim ve yarın benim doğum günüm. çok üzgünüm :2:

ama yaaa burası tam benlik olmuş :KK5: sevgilim avusturya da ben türkiyedee:KK5: hayatımda ilk defa biriyle istediğim an buluşabilmeyi istiyorum ama yoook nerdeeee :KK50:

Kızlar nasıl yürütüyorsunuz ya farklı ülkelerden, taktikleriniz neler? Benim de yakında erasmusla gitme durumum var, ne yapacağız hiç bilmiyorum. Gerçi bizim geçici bir süre ama geçer mi o zaman hiç kestiremiyorum :KK5:

Kızlar nasıl yürütüyorsunuz ya farklı ülkelerden, taktikleriniz neler? Benim de yakında erasmusla gitme durumum var, ne yapacağız hiç bilmiyorum. Gerçi bizim geçici bir süre ama geçer mi o zaman hiç kestiremiyorum :KK5:
derdi veren allah dermanıda verir demişler geçmesini beklicen canım :KK34:

İnşallah canım amin, gitmeden dert olmaya başladı valla bana, ben çok merak ederim tüm gün :KK50:
ben var ya ölüyorum ölüyorum bi de baya kıskanç ve meraklı onlunca o kadar zor ki anlatamam.. gözünü korkutmuş gibi olmayım ama zor baya daha 1 ay olmasına rağmen ben böyleyim yani

niye ayrı ülkelerden sevgili seçersiniz anlamış değilim.. hayır ne gerek var yani... buna sadece bile bile lades denir :)

gercekten hic kolay degil..
ne kdr gorussen bile canli gorusmek gibi degik

Tabi canim elini tutmak , kokusunu duymak gibi olmaz ki yerini tutamaz ki gulen gozlerine bakmayi

sevgilim çin de ben türkiyedeyim ve yarın benim doğum günüm. çok üzgünüm :2:

Allah sabir versin canim sende bizdensinn

ama yaaa burası tam benlik olmuş :KK5: sevgilim avusturya da ben türkiyedee:KK5: hayatımda ilk defa biriyle istediğim an buluşabilmeyi istiyorum ama yoook nerdeeee :KK50:

canim oncelikle erasmusla gideceksen vazgecme derim. yani tabiki zorluklari var ama egitimine inanilmaz cok katkisi olacaktir:) taktik fln yok sadece daha cok anlayis ve sabir gerekli. Belcikaya Turkiyeden erasmusla gelen biriyle tanismistim baya yakin olduk sonra, dedi ki bu ayrilik bizi birbirimize daha cok bagladi, herkes ayrilirsiniz diyodu ama biz daha cok baglandik dedi...
birbirinize guveniniz varsa zor olsada atlatirsin canim merak etme :))

niye ayrı ülkelerden sevgili seçersiniz anlamış değilim.. hayır ne gerek var yani... buna sadece bile bile lades denir :)

Aklimizla degil kalbimizle sevdigimiz icin kime asik olacagimizi biz secmiyoruz maalesef

X