Sevgilisiyle ayrı ülkelerde olanlarrr... Gelin dertleşelim

artik bende sevgilimle resmi olarak farkli ulkedeyim ama her hafta yanima geldigi icin iyi gidiyor pek zorlanmiyorum..

çik kiz ordann:KK1::KK1: sen bize lazimsinn:KK3::KK3:

ohh sen sansli olanlardanmissin ne güzel valla böyle uzakliliga can kurbann:KK53:

evet ben cok sansli olanlardanim sanirim haftanin 4 gunu uzakta 3 gunu benim yanimda geciriyor onun icin maddi manevi zor oluyodur eminimki ama o da cok memnun ve heycanli pek sikayet ettigini sanmiyorum :) sadece daha sonra bende daha uzak bir ulkeye gidicem o durumda bu kdr sik gorusemicez napariz bilmiyorum ama yinede en fazla 2 haftada bir yanima gelir kesin

:KK1: çıktım çıktım :KK1: sen iste yeter :KK1:

hehh afferinn:KK1::KK1:

evet ben cok sansli olanlardanim sanirim haftanin 4 gunu uzakta 3 gunu benim yanimda geciriyor onun icin maddi manevi zor oluyodur eminimki ama o da cok memnun ve heycanli pek sikayet ettigini sanmiyorum :) sadece daha sonra bende daha uzak bir ulkeye gidicem o durumda bu kdr sik gorusemicez napariz bilmiyorum ama yinede en fazla 2 haftada bir yanima gelir kesin

ayri ulkelerde bu kdr sIk gidip gelebiliyosaniz vize problemi fln yok demek.. supermiss :)
ya da ikiniz de avrupa dasiniz

o almanyada ve alman vatandasi ben istanbuldayim..onun icin vize prob yok hemen hemen heryere vizesi var zaten sik seyahat ettigi icin

actigim konullara bakarken bunu gordum.. acaba buradaki arkadaslar ne durumdalar kavustular mi sevdiklerine yoksa ayriliklar mi oldu neler oldu merak ettim :KK1:

sizlerin yorumlari okuyunca hepinizi tebrik etmek istedim. uc yildir abd'de yasiyorum ve tanidigim kisiler bana cikma teklifi ediyor. ama ben hic birine sicak bakmiyorum cunku hepsi turkiyede. yillar oncesinde sehirler arasi bir iliskim olmustu ve iyi sonuclanmamisti. o yuzden uzak iliskilere sicak bakamiyorum. bu son aylarda bir cocuk var ve cok israrci ama ben ona uzakliklar bizi yipratir hic baslamayalim diyip duruyorum. dogrusunu mu yapiyorum acaba? yoksa bana asiri ilgi gostermesinden mi hoslaniyorum tam bilmiyorum.o_OAslinda onunla tam olarak uyusmuyoruz. siz tecrubelilere soruyorum. bu cocuk degilde gercekten anlasabilecegim biri karsima cikarsa uzak bir iliskiye baslamali miyim?

sizlerin yorumlari okuyunca hepinizi tebrik etmek istedim. uc yildir abd'de yasiyorum ve tanidigim kisiler bana cikma teklifi ediyor. ama ben hic birine sicak bakmiyorum cunku hepsi turkiyede. yillar oncesinde sehirler arasi bir iliskim olmustu ve iyi sonuclanmamisti. o yuzden uzak iliskilere sicak bakamiyorum. bu son aylarda bir cocuk var ve cok israrci ama ben ona uzakliklar bizi yipratir hic baslamayalim diyip duruyorum. dogrusunu mu yapiyorum acaba? yoksa bana asiri ilgi gostermesinden mi hoslaniyorum tam bilmiyorum.o_OAslinda onunla tam olarak uyusmuyoruz. siz tecrubelilere soruyorum. bu cocuk degilde gercekten anlasabilecegim biri karsima cikarsa uzak bir iliskiye baslamali miyim?

Canım ben neredeyse 7 yıl olacak uzaktan yürütüyorum ilişkimi...
Tabii ki çok zor.
Tartışıyorsun mesela yanında olsan sarılır halledersin ama sarılamıyorsun...
Doğum günün oluyor yanında olamıyor..
O kadar çok özlüyorsun ama sarılamıyor dokunamıyorsun..
Bunlar insanı tabii ki yıpratıyor.
Ama uzakta olsakta ben onsuz yaşayamam...
Birbirimize çok bağlıyız ve gerçekten çok seviyoruz.
Mesafeler küçük yangınları söndürür ama büyükleri alevlendirir canım.
Bütün zorlukların farkında olsanda her zorluğa değecek biri çıkarsa karşına onu sakın bırakma derim..
Çünkü mutluluk kovalanmaya değer :)
İnsan çok şey öğreniyor böyle.. en çokta sabrı..
Eğer güvenebileceğinibiri çıkarsa karşına zaten kalbin sana tut onu bırakma diyecektir :)
Kalbini dinle..

Tabii ki çok zor.
Bütün zorlukların farkında olsanda her zorluğa değecek biri çıkarsa karşına onu sakın bırakma derim..
Eğer güvenebileceğinibiri çıkarsa karşına zaten kalbin sana tut onu bırakma diyecektir :)
Kalbini dinle..
Biliyorum. Bende sevdiğim adamın yanımda olmasını istiyorum açıkcası ama karşıma gerçekten sevip güvenebileceğim biri çıkarsa bende uzak ilişkiye başlarım. Cevabınız içinde çok teşkkürler :KK54:

Selam kızlar bende almanyadayım sevgilim Türkiye'de yazın gördüm onu yani her sene gittiğimde görüyorum akraba aile icide baya bi görüşülüyor bu yaz çıkmaya başladık baya bi buluştuk guzel zaman geçirdik askımla sonra ben buraya döndüm bn önceki ilişkilerimden hep guvensızlık yaşadığım icin bunuda öyle sanıyorum :KK43: aşkımı cok üzüyorum o çalışıyor ve bazen 2 3 saat yazmıyor yoksa tüm gun konuşuyoruz telefonda whstaspp da cok mu abartıyorum sizce 2 saat yazmayınca hemen kızıyorum kavga ediyoruz cok özür diliyor :-( bilmiyorum cok mu kıskancım kızlar akıl verin lütfen buarada annesi babası falan biliyor beni görüştüğümüzü bu cok güzel birşey gercekten üstüme titriyo ama bazen bu yazmamayısı :KK43: akıl verin lütfennnnn...

selam arkadaslar bende varim ben fransadayim sozlum turkiyede gercekten cok zor ayri ulkelerde olmak

Tabii ki çok zor.
Kalbini dinle..

ah be tatlım ne güzel anlatmışsın okurken evet evet evet diye onaylaım hep seni ya..

Hala kavusamadik iliskimiz yollarda geciyor hemsireligi birakip Pilot olabilirim
Pilot olsam bu kadar cok ucmazdim herhalde :)

X