hamilelik ve kilo

hamıle olduğumu öğrendiğimde 65 kg idim şu an 10 hafta iki günlük ve toplam 10 kg oldu 75 kg yum daha ilk dönemi atlatmadım ve gerisi nasıl gelecek korkuyorum :KK43: benim durumumda olan arkadaşlar var mı

hamıle olduğumu öğrendiğimde 65 kg idim şu an 10 hafta iki günlük ve toplam 10 kg oldu 75 kg yum daha ilk dönemi atlatmadım ve gerisi nasıl gelecek korkuyorum :KK43: benim durumumda olan arkadaşlar var mı

canım bende 65 kilo ile hamile kaldım şu an 5. haftanın içindeyim ama senin gibi fazla alıcakmışım gibi hissediyorum çünkü aşırı bir şişkinlik var, gaz var.
patlıyacak gibi hissediyorum, iştahımda yerimde ama dikkat etmek zorundayım.
sen doktordan beslenme programı almadın mı?

canım bende 65 kilo ile hamile kaldım şu an 5. haftanın içindeyim ama senin gibi fazla alıcakmışım gibi hissediyorum çünkü aşırı bir şişkinlik var, gaz var.
patlıyacak gibi hissediyorum, iştahımda yerimde ama dikkat etmek zorundayım.
sen doktordan beslenme programı almadın mı?

haftaya persembe doktor muayenemız haftaya soylıydım bendede iştah var bıtmeyen bır gaz var :KK43: korkuyorum ınsallah daha fazla almayız haftaya gıttıgımde sorucam doktora normal degıl bır bucuk ayda bu kadar kılo almak

49 kılo ıle baslamıstım
suan 53 kıloyum. Yanı 4 kılo aldım.
25. Haftamdayım.
Insallah bu tempoda devam eder.

49 kılo ıle baslamıstım
suan 53 kıloyum. Yanı 4 kılo aldım.
25. Haftamdayım.
Insallah bu tempoda devam eder.

inşallah bundan sonraki zamanda bende böyle olurum ne diyeyim valla gerçi biraz zor ama hayır çok yesem içime batmayacak dikkat etmeye çalıştıkça ters mi tepiyor anlamıyorum ki ben bu işi.

en son bir yıldan daha fazla bir süre önce yazı yazılmış olmasına rağmen ben yeni anne adayı olarak konudaki paylaşımları merak ediyorum. 2014 ün anne adayları da buraya katılabilirler düşüncesiyle ben açılışı tekrar yapayım. 62.5 kg ile hamile kaldım henüz 5+6 dayım aynı kilomu koruyorum. yani 62.5 kg yum hala. umarım ilk üç ay böyle devam ederim. doktorumun söylediğine göre 9-10 kg arası toplamda alsam iyiymiş.

benim 3.hamileliğim ben bebek öncesi kan ilacı kullanmıştım hopp 3-4 kilo cuk diye oturdu 66-67 oldum sonra ramazanda 13 gün oruc tuttum 64-65 gösteriyordum hamile kalmışım şuan 67 kiloyum 15.haftadayım ama çok iştahsızım görünen kiloda adet olamadığım için şişlik gaz vs benceee ama bu durum hiç hoşuma gitmiyorrr

ben de henüz 7. haftamdayım ama 62.5 ile başladığım hamileliğime 62.2 ile devam ediyorum. ilk üç ay kilo almadan sadece sağlıklı şeyler yemeye gayret ederek geçirmeyi planlıyorum. bakalım nasıl geçecek

40. haftamdayım 23 kilo aldım hem de dikkat etmeme rağmen ayrıca 8 haftadır da sadece çocuk kilo alıyor ben almıyorum.

Çok iyiymiş gerçekten. Ben 30dayım 11 kilo aldım. Oburum ben obur:KK43:
Oburlukla alakası yok bence canım önemli olan bebişin benim küçüklükten gelen bir yeme problemim var yemek yemeği pek sevmezdim yememe hastalığına bile yakalanmıştım
Önemli olan bebişin beslenmesi 11 kg çok değil ben biraz sınırın altında alıyorum doktorumda ilk defa bi hastam kilo alsın diye uğraşıyorum dedi bebek haftasıyla uyumlu olmasa kesinlikle kızardım dedi ama bişi diyemiyorum dedi sen normal sınırlardasın kafana takma sağlıkla bebişini kucağına alıcağın anı bekle

arkadaşlar ben de 18+4'teyim.. bende polikistik over vardı.. yıllarca doğum kontrol hapı içtim düzenli olmak için.. o dönemlerde hiç 56-57 kg.nın üstüne çıkmamıştım. geçen kasım ayında vücuttan ilacın kimyasalı gitsin die ilacı bıraktım 1 ay içinde 60 kiloya çıktım.. mayısta hamile kaldığımda 61 kg idim..

Şimdi 18. haftanın içinde 64 kg.ım.. yani sadece 3 kg aldım ama bundan sonra kilo almaların başlayacağı düşünülürse umarım öyle 12-13 kilonun üstüne çıkıp sonlandırmam hamileliği.. sonra vermesi de zor olur gibi..

Bende daha 27 haftalık hamileyim ve 3 kilo almıs bulunmaktayım bakalım sonuc ne olcak..

ben suan kadar ıkı kılo aldım 6. ayıma gırdım bu aydan sonra artıs fazlalasıyormus

X