Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
:KK9::KK16::nazar::nazar: trebrik edyrum canm maasllah dyelim ve darsı basımıza...
bnde 3. aymdayım...
5 ay tedavi grmüssün normalde 6 aydır, doktor 5 ay mı tedavi görmeni uygun gördü merak ettm ??

canımm dediğim gibi ben tanıdık bi doktora yazdırdım yoksa bende kistik siwilceler yoktu isilik gibilerdii adet döneminde çıkardııı ama ben takıntı yaptım we nihayetinde bu ilacı zar zor allem ettim kallem ettim yazdırdımm neysee doktor 4. ayda bile bırakalım artık dedi gerek yok sana yeter bu dedii ben 5 olsuun ya dediim 5 ayı bitirdiikk tamma dedi boşuna karaciğeri yormaya gerek yok bişeyin yok senin dedii tedawiyi sonlandırdııkk

bende aknetrent kullandim .sanirim 1 -1.5yil once 5ay boyunca kullandim gayet memnunum suan. doktor 6demsti ama biz yazin tatile gtmistik ve oradaki eczanede bulamamstm ilaci bende gectiler nasilsa diye almadim iyikide almamisim simdi gayet memnunum cildimden sivilce cikmiyor hatta cekirdek yiyorum koca bir paket yine cikmiyor hatta nasil ckmiyor diye sasiriyorlar hep arkadslarm ama ilac sagolsun iste karacigeri temizledi yagdan.cok burnum kanardi benim kullanrken yuzum ellerim cok kururdu ama bitince tedavi oh diyor insan degdi butun cektiklerime diyor :) simdide gunluk temizleme jelleri ile temzlyrm aradada kil mskesi yapiyorum boylece temiz kaliyor :):KK8::KK12:

Son düzenleme:
bende dün başladım kullanmaya ama korkuyorum:KK43: Bana doktor dudaklarım için madecassol merhem verdi.yüzüm için bişey vercekmisiniz dedim gerek yok dedi.Sabah 20 akşam 10 mg alıyorum.Henüz bi etkisini görmedim bakalım yan etkiler ne zaman başlayacak..Umarım işe yarar:KK43:

bende dün başladım kullanmaya ama korkuyorum:KK43: Bana doktor dudaklarım için madecassol merhem verdi.yüzüm için bişey vercekmisiniz dedim gerek yok dedi.Sabah 20 akşam 10 mg alıyorum.Henüz bi etkisini görmedim bakalım yan etkiler ne zaman başlayacak..Umarım işe yarar:KK43:

canımmm hiç korkmaaa su içmeye özen göster meywe yee.. 2 haftaya kadar göreceksiin kurulukla başlayacak sen şimdiden sür derim dudaklarınaa ama korkulacak bişey değill emin ool.benim tedawim bittii başımdan geçenleri 1 2 sayfa önce yazdıım aylara bölerek ..darısı senin başınaa :) geçmiş olsun

Benim 34.günüm günde 30mg alıyorum, yanaklarımda 9876543212345678 tane sivilcenin birleşimi şeklinde sivilceler çıkıyor kırmızı sonra da iltihaplanıyorlar... Durum vahim :KK43:

canımmm hiç korkmaaa su içmeye özen göster meywe yee.. 2 haftaya kadar göreceksiin kurulukla başlayacak sen şimdiden sür derim dudaklarınaa ama korkulacak bişey değill emin ool.benim tedawim bittii başımdan geçenleri 1 2 sayfa önce yazdıım aylara bölerek ..darısı senin başınaa :) geçmiş olsun

Evet su içmeye özen gösteriyorum meyvede yicem kremide şimdiden sürmeye başladım çok tşkler biraz olsun içim rahatladı:)

Benim 34.günüm günde 30mg alıyorum, yanaklarımda 9876543212345678 tane sivilcenin birleşimi şeklinde sivilceler çıkıyor kırmızı sonra da iltihaplanıyorlar... Durum vahim :KK43:

canım o halde senin cildinde siwilce wardııı büyük boyuttaa.. aman diyim sakın elleme hepsi geçeceekk su iç meywe ye düşünmee bakma mümkünse aynayaa kurcalama yüzünüü

MERHABA ARKADAŞLAR:
bende yeni aranıza girdim bütün yorumları teker teker okudum ve memnun kalmayan yok.
bana da bu ilacı 2 gün önce doktorum verdi. yüzümde sadece çenemde ve alnımda sivilceler var ama fazla değil çıkanlarda çok iltihaplıydı ve iz kalıyordu birde burnumda ve çevresinde fazlasıyla siyah noktam var. krem verir diye düşünmüştüm ama bu ilacı verdi yüzüm yağlı burayı okumadan önce çok kararsızdım ama şimdi kendime güvenim geldi. sabır edip tedavimi bitiricem inş.sizinlede paylaşıcam yan etkilerini ve sonuçları. sizde beni yalnız bırakmayın :KK70:

slm kizlarrr ya ben 4.ayimdayimm etki gormeye basladim cildimde azalma oldu gunde 40mg kullaniorum bi sabah bi aksam 20mg aliorum. ama 3ayimin sonunda doktorum recete yazarken dokturuma gozlerimin kurudugunu soyledim oda goz hastaliklarin yonlendiridi suni gozyasi kullaniorummmm benim gibi gozleri kuruyan oldumu gozlerim yorgun oluor.
hani goz damlasi kullanmazsam kalici olurmusss :/ dediler bilen varmi yada kkullanan.

yorum yapanlar benim yorumu begenirse sevinirim yoksa bildirim alamiorumm pek girmedigim icin nette.

simdiden tskkler kizlar.

slm kizlarrr ya ben 4.ayimdayimm etki gormeye basladim cildimde azalma oldu gunde 40mg kullaniorum bi sabah bi aksam 20mg aliorum. ama 3ayimin sonunda doktorum recete yazarken dokturuma gozlerimin kurudugunu soyledim oda goz hastaliklarin yonlendiridi suni gozyasi kullaniorummmm benim gibi gozleri kuruyan oldumu gozlerim yorgun oluor.
hani goz damlasi kullanmazsam kalici olurmusss :/ dediler bilen varmi yada kkullanan.

yorum yapanlar benim yorumu begenirse sevinirim yoksa bildirim alamiorumm pek girmedigim icin nette.

simdiden tskkler kizlar.

canım kesinlikle kalıcı değil gözkuruluğu buna emin ol..sna tawsiyem su içmen geçmiş olsun

MERHABA ARKADAŞLAR:
bende yeni aranıza girdim bütün yorumları teker teker okudum ve memnun kalmayan yok.
bana da bu ilacı 2 gün önce doktorum verdi. yüzümde sadece çenemde ve alnımda sivilceler var ama fazla değil çıkanlarda çok iltihaplıydı ve iz kalıyordu birde burnumda ve çevresinde fazlasıyla siyah noktam var. krem verir diye düşünmüştüm ama bu ilacı verdi yüzüm yağlı burayı okumadan önce çok kararsızdım ama şimdi kendime güvenim geldi. sabır edip tedavimi bitiricem inş.sizinlede paylaşıcam yan etkilerini ve sonuçları. sizde beni yalnız bırakmayın :KK70:

hadii hayırlısı bakalımm:)) hiç korkmadan içç witamin gibi düşün :) sonuca odaklaaan

impossiblecim senin ilacı kullanırken günlük rutin cilt bakımın nasıldı ? yani doktor nemlendirici ve güneş koruyucu olarak birşeyler vermişmiydi ? cildinin durumu nasıldı şuan tam olarak nasıl? detaylı bilgi verirmisin canım çok ihtiyacımız var :)

impossiblecim senin ilacı kullanırken günlük rutin cilt bakımın nasıldı ? yani doktor nemlendirici ve güneş koruyucu olarak birşeyler vermişmiydi ? cildinin durumu nasıldı şuan tam olarak nasıl? detaylı bilgi verirmisin canım çok ihtiyacımız var :)

canımm benim doktorum tanıdıktı we zorla yazdırdımm..benim adet dönemlerimde çıkan isilik gibi siwilceler çıkıyoduu bikaç tane ancak ben bunlara takmıştıım..5 ay kullandım zaten bu ilacıı we sadece 2 weya 3 tane siwilce çıktı küçük mikropsuz..onun dışındaa yazın başladıgım için kullanmaya dışarı çıktığımda awene güneş kremi sürdüm yüzümee..tek sıkıntım dudak kuruması olduuu o da abartılacak bişey değil bepanten we madecassol ile hallettim su içtiim a witamini olan gıdalar çok tüketmediim..yüzümü sebamedle yıkadım başka hiçbir şekilde sabun sürmediimm..benim siwilcem hemen hemen hiç oldugu için yüzümde hiçbir iz yok siwilce yook ancak cildinizde siwilce çoksaa ilk aylarda biraz kusma yaparr ancak bikaç ay içinde düzelir geçmiş olsuun

ayrıcaa eczacılar aknetrent eşdeğerinde ilaçları wermek istediler aknetrent ellerinde bulunmadığı için ben inatla aknetrentle başlayıp aknetrentle bitirdiim kesinlikle kabul etmediimm..

canımm benim doktorum tanıdıktı we zorla yazdırdımm..benim adet dönemlerimde çıkan isilik gibi siwilceler çıkıyoduu bikaç tane ancak ben bunlara takmıştıım..5 ay kullandım zaten bu ilacıı we sadece 2 weya 3 tane siwilce çıktı küçük mikropsuz..onun dışındaa yazın başladıgım için kullanmaya dışarı çıktığımda awene güneş kremi sürdüm yüzümee..tek sıkıntım dudak kuruması olduuu o da abartılacak bişey değil bepanten we madecassol ile hallettim su içtiim a witamini olan gıdalar çok tüketmediim..yüzümü sebamedle yıkadım başka hiçbir şekilde sabun sürmediimm..benim siwilcem hemen hemen hiç oldugu için yüzümde hiçbir iz yok siwilce yook ancak cildinizde siwilce çoksaa ilk aylarda biraz kusma yaparr ancak bikaç ay içinde düzelir geçmiş olsuun

teşekkürler canım
nemlendiriici kullandınmı canım kuruluk için ?

Selam kızlar :) Bende Aknetrent kullanıcısıyım ve 7. günümdeyim :) Benim cildimde çok ve iltihaplı sivilceler vardı ve doktorum artık bu tedaviye başlamam gerektiğini söyledi. Lens kullandığımı belirttim ve suni gözyaşı kullanırsam bi sorunla karşılaşmıcağımı söyledi. Herkes gibi bende çok çekindim başta ama gözümü karartıp çıktım bu yola :) 45 kiloyum ve sabah 10 mg akşam 20 mg olarak alıyorum :) Bugün 7.günüm yüzümdeki kızarıklıklarda azalma var. Hergün 3-4 sivilce çıkarken 7 gün içerisinde sadece 2 sivilcem çıktı :) Yüzümde pullanmalar başladı dudaklarımda hafif kuruluk var ama atlatıcaz. Umarım kısa zamanda tedaviyi atlatırız :KK70:

kızlar bu gün ilacı kullanmaya başladım ve gidip kendime hemen bepanthol krem aldım dudaklarıma süreceğimi söyledim ve bana bepantholun pişik kremini verdi dudakalrımın kuruluğu için kullansam mı çok fark edermi cilt için olanıyla ?

X