Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Kızlar 1 ayım dolmasına 4 gün kaldı ve cildim inanılmaz düzeldi.herkes çok şaşırıyo.ben çok memnunum.inşallah değerlerimde bi sıkıntı çıkmazda devam edebilirim.

Tedaviye başlayalı 10 gün oldu. İki gündür baş ağrısı çekiyorum. Bu durumu yaşayan oldu mu?
Bana kalirsa bırak yani bu ilacı kullanıp kurtulanlarida biliyorum ama sende bnm gibi şanssız olabilirsin tam 3 kere kullandm 7 ay 9 ay 6 ay seklinde ama hala sivilce çıkıyor boşa kullandm yani hormonlar dada sorun yok cikmaya devam ediyor yani baş ağrısı 1 haftaya geçer diye tahmin ediorm

Bana kalirsa bırak yani bu ilacı kullanıp kurtulanlarida biliyorum ama sende bnm gibi şanssız olabilirsin tam 3 kere kullandm 7 ay 9 ay 6 ay seklinde ama hala sivilce çıkıyor boşa kullandm yani hormonlar dada sorun yok cikmaya devam ediyor yani baş ağrısı 1 haftaya geçer diye tahmin ediorm

Benim yüzümde artık sivilceler deri altındanda şiş bir şekilde çıkmaya başladı ve onlar hiç gitmiyorlar ne kullandiysam. Sadece sağ yanımda kızarıklık seklinde duruyolar. Bende bu yüzden başladım bu tedaviye. İlla bir iki tane çıkıyor özel günlerinde kullanan arkadaşım da bu şekilde. Ama bana baş ağrısı yapınca korktum bu durumdan.

Merhabalar ben aknetrend kullanmis ve bel agrisi cektigim icin birakmistim. 10 yil gecti hala agriyo ve doktorlar bisey bulamiyo sizin agriniz gecti mi

X