Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
kızlar bu gün ilacı kullanmaya başladım ve gidip kendime hemen bepanthol krem aldım dudaklarıma süreceğimi söyledim ve bana bepantholun pişik kremini verdi dudakalrımın kuruluğu için kullansam mı çok fark edermi cilt için olanıyla ?

bepanthene merhem al canım doktor bana onu yazdı onu kullanıyorum

slm kizlarrr ya ben 4.ayimdayimm etki gormeye basladim cildimde azalma oldu gunde 40mg kullaniorum bi sabah bi aksam 20mg aliorum. ama 3ayimin sonunda doktorum recete yazarken dokturuma gozlerimin kurudugunu soyledim oda goz hastaliklarin yonlendiridi suni gozyasi kullaniorummmm benim gibi gozleri kuruyan oldumu gozlerim yorgun oluor.
hani goz damlasi kullanmazsam kalici olurmusss :/ dediler bilen varmi yada kkullanan.

yorum yapanlar benim yorumu begenirse sevinirim yoksa bildirim alamiorumm pek girmedigim icin nette.

simdiden tskkler kizlar.

ben de bu ayın 26'sında 4. ayıma giricem, yeni yeni geçiyo sivilceler, tabi çok dikkat ediyorum yediğime içtiğime :KK70: zayıfladım da :S gözlerim kuruyo benim de ama işim gereği bilgisayara çok bakmaktan diye düşünüyorum, ben de gidince sorayım bakalım gözyaşı verecek mi, bi de şey sorcam, senin ellerinin de üzeri kırmızı kırmızı oldu mu ? kıştan mı haptan mı anlayamadım, çatlak gibi böyle, bazen yıkadığımda krem sürüyorum, yanıyo gibi oluyo :/

bepanthol başka canım aynı firmanın ama başka. benim dediğim merhem zaten.

bu gün aldım canım başka eczaneden 5. günüm şimdilik dudaklarımda kuruma yok ama düzenli sürüyorum yinede kremsiz bırakmıyorum dudaklarımı. kuruma ne kadar süreden sonra başlıyor cnm

ben de bu ayın 26'sında 4. ayıma giricem, yeni yeni geçiyo sivilceler, tabi çok dikkat ediyorum yediğime içtiğime :KK70: zayıfladım da :S gözlerim kuruyo benim de ama işim gereği bilgisayara çok bakmaktan diye düşünüyorum, ben de gidince sorayım bakalım gözyaşı verecek mi, bi de şey sorcam, senin ellerinin de üzeri kırmızı kırmızı oldu mu ? kıştan mı haptan mı anlayamadım, çatlak gibi böyle, bazen yıkadığımda krem sürüyorum, yanıyo gibi oluyo :/

Merhaba bende 2.aydayim benimde ellerim kırmızı kırmızı kabarcıklar oldu doktor egzama olmuş ilaçtan dedi bi krem verdi on gün kullan dedi ama unutuyorum çok geçmedi maalesef :KK50: bende zayiflamak istiyorum yahu bana böyle bi etki yapmadı :KK1: yağlı yememeye dikkat ediyorum ama tamamen çıkartamadim

kızlar benim 5. günüm ama yüzüm soyulmaya başladı ve çok kaşınıyor özellikle burnumun üstü ve sivilcelerim çok kaşınıyo sadece yüzüm değil boynum saçlarım falan da kaşınıyo normal mi acaba ??

Merhaba bende 2.aydayim benimde ellerim kırmızı kırmızı kabarcıklar oldu doktor egzama olmuş ilaçtan dedi bi krem verdi on gün kullan dedi ama unutuyorum çok geçmedi maalesef :KK50: bende zayiflamak istiyorum yahu bana böyle bi etki yapmadı :KK1: yağlı yememeye dikkat ediyorum ama tamamen çıkartamadim

benim ellerim yaklaşık bi haftadır böyle neden bilmem :/ ben tamamen çıkardım cips, kola, çekirdek, çerez vs vs :) çayıma şeker bile atmıyorum artık o derece yani :KK70: 3. ayda olmama rağmen hala sivilcelerim gitmediiii :KK43:(

kızlar benim 5. günüm ama yüzüm soyulmaya başladı ve çok kaşınıyor özellikle burnumun üstü ve sivilcelerim çok kaşınıyo sadece yüzüm değil boynum saçlarım falan da kaşınıyo normal mi acaba ??

kaşımamaya özen göster bence, derin soyulduğu içindir, yıkarken yüzünü ovalayarak yıka, inş. hep birlikte kurtulacağız :)

Kızlar bişey sormak istiyorum ? Devlet hastanesinde mi yoksa özel hastanede mi muayene oldunuz ???

Hayırlı olsun bakalım inşallah bir an önce kurtulursun :)

X