Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Ben de cevap vereyim soruya moral olsun çünkü ne kadar kişiden duyarsan o kadar iyi geliyor =)
Nemlendiriciyi sürekli kullan sabah akşam özellikle güneş koruyucuyu da aynen öyle kullanmalısın özellikle dışarı çıkmadan önce hatta gün içerisinde çok dışarda kalacaksan yenilemelisin.
Markaların bu ilacı kullananlar için serileri oluyor temizleme köpüğü, nemlendirici, güneş koruyucu, dudak nemlendiricisi gibi
Benim doktorum bana La roche vermişti hala onu kullanıyorum.
Su içme konusu çok önemli fakat ben çok içemiyorum =/

cevabın için sağol canım :) doktor banada la roche verdinemlendiriciye başladım güneş koruyucuyuda sürüyorum ama hafta sonu daha önemli benim için çünkü sabah 7 de işe gelirken servise biniyorum ve 15 dk da işteyim sonra akşama kadar burdayım.günde 2 litre isu içebilyorum ancak sanırım yeterli olur :))) tekrardan çok teşekkürler canım

elbette sorabilirsin canım elimden geldiğince cevaplarım.

ben dudaklarımdan çok çektim çok kuruyolardı soyuyodum kanıyodu kabuk oluyodu sonra tekrar soyuydum kısır döngü böyle devam etti:KK1: taki bepanthen merhem kullanana kadar eczaneden aldım 6 tl civarı çok faydası oldu kesinlikle al ve dudakların kurumaya başlamadan kullan derim. Yüzüm içinde bende güneş kremi vardı vichy nin onu kullanıyorum yani özel bi krem almadım doktorumda söylemedi, evden çıkmadan hep sürdüm çok güneşe çıkmamaya çalıştım:KK25:

su konusunda da çok içersen sanki ilacın yan etkilerini çok görmüyosun gibi geldi bana çünkü ramazanda başlamıştım ben malum oruç gün içerisinde su içemiyordum o zamanlar belim ağrıyodu sonra aşırı halsizdim ve dudaklarım o zaman çok kötü olmuştu. şimdi çok şükür bir çok yan etkiyi atlattım umarım daha bişeyler çıkmaz :KK9:

inşallah çıkmaz canım :) bende dediğim gibi 2 lt civarı içiyorum dudak için bana blistex verdi ama ben ilerleyen zamanlarda bepanthene merhem alıcam.bide canım ben işim dolayısı ile hep ofisteyim zaten fakat dışarı çıkmadığım zamanlarda güneş koruyucu sürmem gerekirmi yaa.gerekmez heralde dimi.
cvpların için çok mercii tatlım :)

inşallah çıkmaz canım :) bende dediğim gibi 2 lt civarı içiyorum dudak için bana blistex verdi ama ben ilerleyen zamanlarda bepanthene merhem alıcam.bide canım ben işim dolayısı ile hep ofisteyim zaten fakat dışarı çıkmadığım zamanlarda güneş koruyucu sürmem gerekirmi yaa.gerekmez heralde dimi.
cvpların için çok mercii tatlım :)

rica ederim canım :KK3: bende sabahları sürüp çıkıyorum onun dışında daha sürmüyorum bende ofisteyim sürekli, şimdilik bi lekelenme olmadı:21:

cevabın için sağol canım :) doktor banada la roche verdinemlendiriciye başladım güneş koruyucuyuda sürüyorum ama hafta sonu daha önemli benim için çünkü sabah 7 de işe gelirken servise biniyorum ve 15 dk da işteyim sonra akşama kadar burdayım.günde 2 litre isu içebilyorum ancak sanırım yeterli olur :))) tekrardan çok teşekkürler canım

Rica ederim bu arada çok alakasız olacak ama nickinde 43ü görünce merak ettim Kütahya'dan mısın? :KK9:

evet kızlar yokmu başka tedavisini tamamlayan yada sonlara yaklaşan !!! her cvp önemli sonuçta bizim için :KK43:

1 hftaaa oldu dünden beri yuzum soyulmaya başladı kabuk kabuk...
ve dudaklarım gerildi kuruyoo...
ve vee en kötüsü şiddetlii derecede baş agrım var,felaket:26:
yan etklerne baktm bas agrısı yapyooo:KK53:
bu 6 ay nsıl gecicek bu baş agrısıyla yaaaa:KK53:

Son düzenleme:
1 hftaaa oldu dünden beri yuzum soyulmaya başladı kabuk kabuk...
ve dudaklarım gerildi kuruyoo...
ve vee en kötüsü şiddetlii derecede baş agrım var,felaket:26:
yan etklerne baktm bas agrısı yapyooo:KK53:
bu 6 ay nsıl gecicek bu baş agrısıyla yaaaa:KK53:

tatlım senle hemen hemen aynı gidiyoruz :) benimde 7.günüm bugun :)
bende şuan dudağımda kuruluk var yüzümde hala kuruluk yok nemlendirici kullanıyomusun yüzüne kullanki soyulunca iz kalmasın
ben bide kaşınıyorum yaaa :)

tatlım senle hemen hemen aynı gidiyoruz :) benimde 7.günüm bugun :)
bende şuan dudağımda kuruluk var yüzümde hala kuruluk yok nemlendirici kullanıyomusun yüzüne kullanki soyulunca iz kalmasın
ben bide kaşınıyorum yaaa :)

çok aptal etti bu ılaç bni yaaaa.bas agrsnaa dayanamyrm çok feciii:26:
dudagım gerlyo kuryo agzm kuryo su içme istegi var srekli...
nemlndrci kullanmyrum...elime sürekli kbuk gelyo...sanki yazn güneslenrzde soyluruz ya aynen öyle...
baska sikayetm yok...sen ne kullnysn nemlendrci?

simdide bi 10 mg içtim geldim ohhh yarasın şifa olsun:KK1:

leylaa senn kç mg günlük?
bana doktor 30 mg verdi sabah 20 mg akşam 10 mg içiyorum:KK24:

çok aptal etti bu ılaç bni yaaaa.bas agrsnaa dayanamyrm çok feciii:26:
dudagım gerlyo kuryo agzm kuryo su içme istegi var srekli...
nemlndrci kullanmyrum...elime sürekli kbuk gelyo...sanki yazn güneslenrzde soyluruz ya aynen öyle...
baska sikayetm yok...sen ne kullnysn nemlendrci?

zaten içme isteğin olmasada suyu mutlaka iç ayrıca nemlendirici ve güneş koruyucu çok önemli bence doktoruna danış canım ve mutlaka cildin için bi ürün versin
bana doktor la roche un ürünlerini verdi dudaklarım için blistex verdi bide ben bepanthen merhem aldım gece ve sabah dudaklarıma onu sürüuorum canım

kızlarr benim suratımda yağlanma var sivilce pek olmaz fakat doktorum kan tahlili alıp aknetrent yazdı ve dudak kremi vs vs..bana yan etkileri çok fazla pehriz yapacaksan vericem dedi bugün hatta birazdan alıcam benim en önemli sorum tüylenme yapıyor mu arkadaşlar?:26:

kızlarr benim suratımda yağlanma var sivilce pek olmaz fakat doktorum kan tahlili alıp aknetrent yazdı ve dudak kremi vs vs..bana yan etkileri çok fazla pehriz yapacaksan vericem dedi bugün hatta birazdan alıcam benim en önemli sorum tüylenme yapıyor mu arkadaşlar?:26:

benim daha tedavim bitmedi ama ilk defa senden duyuyorum zannetmiyorum açıkcası yapacağını

işte bazı yerlerde gördüm zaten problemim vardı eskiden tekrarlasn istemiyorum açıkçası memnun musunuz haptan:?

zaten içme isteğin olmasada suyu mutlaka iç ayrıca nemlendirici ve güneş koruyucu çok önemli bence doktoruna danış canım ve mutlaka cildin için bi ürün versin
bana doktor la roche un ürünlerini verdi dudaklarım için blistex verdi bide ben bepanthen merhem aldım gece ve sabah dudaklarıma onu sürüuorum canım

dewlet hastansine gdyrm doktr tınlamyoki..
hç ugrasamm ya yuzume gneş kremi sürmekle falan..
sewmyrm yuzme bisey srmeyi..
sadce hapı werdi baska hç bsey dmedi:KK53:
dudagmada neutrogena kullanyrm...

X