Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Ben la roche posay'ın effaclar h kremini kullanıyorum. Bence köpüğü alman şart değil ama kremi gerçekten iyi. Ciltteki kuruluğu çok iyi alıyor ve 35-40 lira arası bir fiyatı vardı. Sebamed nemlendirme adına ne kadar iyi olur bilemiyorum ama birazcık üstüne ekliyip la rocheyi kullanmanı tavsiye ederim.

zaten köpük şart deil ama effaclar h bir harika yüzümde sivilce ilacının kurutucu etkisi sarkma yaptı bu krem düzeltti ve sabah sürüyorum bütün gün cildim kurumuyor ve benim cildim alerjiktir şimdiye kadar kullandığım bütün nemlendiriciler alerji yapmıştı ama bu yapmadı öneriyorum 2 haftadır kullanıyorum sonuç mükemmel

O yan etki bende de var malesef.
İşe başlayacaktım mesela girmedim doktorum baştan uyardı
Çok halsizlik yapıyo sürekli bi uyku hali olacak dedi
Gerçekten de öyle oldu zaten sonuçlarımda da etkisi olduğu apaçık ortadaydı
Doktorum ilaç çok ağır gelmiş bünyene dedi o yüzden 1e indirdi işte.
Mesela benim ilk 1 ay yüzüm sivilce dolmuştu ama bi görsen tam patlatmalık
Şimdi 2 ayı doldurdum Allaha çok şükür sadece izler kaldı
Sabret canım inşallah kan değerlerin normal çıkar
Hepimiz için hayırlısı..

İnşallah canım, peki ilacı azalttıktan sonra yorgunluğun azaldı mı, şimdi nasılsın, bi değişiklik var mı?
Bu arada saç diplerimde de aşırı kuruluk vardı. Aktardan AKZER diye bi saç bakım yağı aldım, çok iyi geldi, saçlarımı da güzelleştirdi herkese tavsiye ederim.. Zaten saçlarım artık hiç yağlanmıyor, bu harika bi duygu.

İnşallah canım, peki ilacı azalttıktan sonra yorgunluğun azaldı mı, şimdi nasılsın, bi değişiklik var mı?
Bu arada saç diplerimde de aşırı kuruluk vardı. Aktardan AKZER diye bi saç bakım yağı aldım, çok iyi geldi, saçlarımı da güzelleştirdi herkese tavsiye ederim.. Zaten saçlarım artık hiç yağlanmıyor, bu harika bi duygu.

Daha iyiyim sanki canım cidden ağır geliyormuş ilaç
Saç konusunda benim işime yaradı inanki her gün saçımı yıkardım
Şimdi 4 gün yıkamadığım zamanlar oldu ve hiç yağlanmadı
Olumlu tek yanı bu sanırım :)

Kızlar bende 1 haftadır bir kaşıntı var ama öyle böyle değil. Bi sırtım bi kolum bi göbeğim aşırı kaşınıyorum. alerjidir falan diye düşündüm hep ama bugün aklıma takıldı bu ilaçtan yani a vitamininden kaynaklı olabilir mi böyle bir şey yaşayan var mı? Cildimi hergün nemlendiriyorum kuruluk yok, içten gelen bi kaşıntı gibi. Doktoruma mı gitsem yoksa aile hekimine gidip alerji için ilaç mi alsam ne dersiniz? Daha önce alerji ilacı kullanmıştım onu yazdırabilirim ama ilaçtan kaynaklı olabilme ihtimali var mıdır?

Kızlar bende 1 haftadır bir kaşıntı var ama öyle böyle değil. Bi sırtım bi kolum bi göbeğim aşırı kaşınıyorum. alerjidir falan diye düşündüm hep ama bugün aklıma takıldı bu ilaçtan yani a vitamininden kaynaklı olabilir mi böyle bir şey yaşayan var mı? Cildimi hergün nemlendiriyorum kuruluk yok, içten gelen bi kaşıntı gibi. Doktoruma mı gitsem yoksa aile hekimine gidip alerji için ilaç mi alsam ne dersiniz? Daha önce alerji ilacı kullanmıştım onu yazdırabilirim ama ilaçtan kaynaklı olabilme ihtimali var mıdır?

Aynı sorun bende de olmuştu ama bi süre devam etti daha sonra kesildi
Cildimiz soyuluyor sonuçta yani benim kollarım bacaklarım yüzüm pul pul dökülüyo
Buna bağlıyorum ben
Ama sen bilirsin, aşırı boyuttaysa doktoruna gittiğinde bu şikayetini söylersin bi çözüm üretir :KK34:

Cildimiz soyuluyor sonuçta yani benim kollarım bacaklarım yüzüm pul pul dökülüyo
Buna bağlıyorum ben
Ama sen bilirsin, aşırı boyuttaysa doktoruna gittiğinde bu şikayetini söylersin bi çözüm üretir :KK34:

Teşekkür ederim bende bir süre daha bekliyim belki geçer.

Kızlar bi haftadr eğilnce yada uyurken sağ sola dönerken göğüs kafesme kemiklerme agrı gırıyor eğilirkende agrıyor ilaçtanmıdır sizce kızlar :-(

aynı etki bendede var özelliklede belim eklemlerim hep ağrıyor senin kaçıncı günün

slm kizlar .. benim belim de ayni sekilde agriyor.. en bastan beri var. ara ara agrisinin daha fazla arttigini hissediyorum.. bazende hic agrimiyor.. bugunle beraber 78. gundeyim.. 12 gun sonra kontrole gidecem bi problem cikmazsa 4. aya gececegim.

Buna bağlıyorum ben
Ama sen bilirsin, aşırı boyuttaysa doktoruna gittiğinde bu şikayetini söylersin bi çözüm üretir :KK34:[/QUOTE

mrb.. acaba sendeki cilt soyulmasi ve pul pul dokulmesi ne zaman basladi ve sen simdi kacinci gundesin.. cunku benim 4. aya girmeme bi on gun felan kaldi yuzum hic soyulmadi pullanma olayida olmadi

slm kizlar .. benim belim de ayni sekilde agriyor.. en bastan beri var. ara ara agrisinin daha fazla arttigini hissediyorum.. bazende hic agrimiyor.. bugunle beraber 78. gundeyim.. 12 gun sonra kontrole gidecem bi problem cikmazsa 4. aya gececegim.

Selam canım
Bende pek bel ağrısı yok ama her sabah dayak yemiş gibi uyanıyorum. Uykum çok ağırlaştı, yataktan kalkamıyorum.bu aralar en büyük sorunum bu. Bunun dışında dudak kuruluğu bile fazla değil. Yüzümde pek bi değişiklik yok, ne iyi ne de kötü, fakat sırtımda fazlasıyla düzelme oldu.
Ve yağlanmayan saçlarımı çok seviyorum:)))
Bu arada 44. Günüm ve 30mg kullanıyorum. Benden önde olan arkadaşlar benim dönemimdeki deneyimlerini paylaşabilirler mi?

kızlar hapı kullandığımdan beri sık tuvalete çıkmaya başladım. siz de sık idrara çıkıyomusunz ilaçtan olabilir mi ?

Evet bende de var aynısı.. Çok su içmekten sanmıştım ama ben de ilaçtan şüpheleniyorum artık..

Bende oyle bi yan etki olmadi kizlar
. ama bu iki gundur sirtim ve ayaklarim cooook felaket agriyor. Ve ilk defa beni bu kadar zorluyor..su icme miktarim dustu anca bi litre icebiliyorum :KK43:(((((

Bende oyle bi yan etki olmadi kizlar
. ama bu iki gundur sirtim ve ayaklarim cooook felaket agriyor. Ve ilk defa beni bu kadar zorluyor..su icme miktarim dustu anca bi litre icebiliyorum :KK43:(((((

Umarım geçicidir canım. Ben de baştaki kadar çok su içemiyorum malesef.
Bu arada sen işe başladın mı? Nasıl gidiyor?

biz seninle aynı gün başlamışız etkilerde aynı gidiyor yüzünde bi değişiklik varmı çokmu sivilceliydin yoksa tek tükmü

$SAM_02205-horz.jpg
yan etkisi sadece dudak kuruması o da krem sürmesemde oluyo yani sorun etmiyorum henüzz. fotogrf ekledm sürekli çekiyorum değişimi görmek için hemde moral oluyor. fotogrftada belli oluyor sivilcelerim artık iltihaplı iltihaplı çıkıyor. ilaç resmen sivilcleri dışarı dışarı atıyor. çnküü hiç iltihaplı siivlcem olmadı benim.. hep kırmızı içerden ağrısız. elimi sürdüğümde pürüsszdü yüzüm eskiden. şimdi elimi süremiyorum çnkü sivilceler dışarı kustuğu için pütür pütür yüzüm sivilceler kendni dışarıya vurdğu için. inş hepmiz sağlıklı bi cilde kavuşuruz :KK43: (18 gün oldu ilaca başlayalı)

Son düzenleme:
Umarım geçicidir canım. Ben de baştaki kadar çok su içemiyorum malesef.
Bu arada sen işe başladın mı? Nasıl gidiyor?

Yok canim henuz ise baslamadim.. evraklari teslim ettim sadece.. calisacagim hastane belli olmadi daha.. yuzumu de sorararsan iyilesme var. ama psikolojimde degisiklik oldugunu hissediyorum.. nedense en sevdigim kisiye bile artik baglanamiyor gibiyim.. stres herkeste vardir tabi ama ben daha da stersli ve huzursuz biri oldum.. mantikli hareketler sergileyemiyorum.. bugun bi saat ulasamadigim kisiyi sinirden 280 kusur kere aradim ama niye yaptim bilmiyorum :KK43:((((( bence ilac psikolojiyi etkiliyor :KK43:(( ise baslayip bi an once kafami dagitmaliyim :KK43:((( rabbim hepimizi bu surecten saglicakla cikmamizi saglasin..

X