Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
gözeneklenmeden kastettiğim şu tedaviden önce gözeneklerim genişlemiş vaziyetteydi . şimdi küçüldüler ben tamamen yok olmasını istiyorum inş bu ilaç gözneklerimi görünmez kılacak :44:

yanlış anlaşılmasın sivilce ilaçları gözenek falan yapmıyor aksıne küçültüyor

sakın sivilcelerinizle yada siyah noktalarınızla oynamayın sonra iz kalır suratınızda . eğer suratınzla oynarsanız ilacı bıraktıktan belli bir süre sonra delik delik bir surata merhaba dersiniz çevremde çok var oradan tecrübem

kızlar 4. aydayım.ama bu ay aknetrendi bıraktırdı zoratanine geçirdi doktor. akneternd bazı ciltlerde hafif kalabilyo dedi.

Merhaba arkadaşlar benim 62. günüm aknetrent tedavisinde.ilacin dudak kuruluğu haricinde bel ağrısı gibi bi yan etkisini görmedim. Yalnız iki ay boyunca benim hep sivilce çıktı şimdi yavaş yavaş sönüyor gözeneklerde kapanma var.ama sivilce izleri belirgin bir şekilde. Benim gibi 3.ayın içerisind e olanlarda durum nasil

bugun 9. gunum ılactan bılmıyorum aşırı halsızlık ve kırgınlık var uzerımde cok fenyım cok:KK50:

Slm kizlar tedavi sureciniz nasil gidiyor... benim tam tamina 40 gunum kaldi ilacin bitmesine.. insallah hayirlisi ile bitiririm.. yanliz bu regl duzensizligi son zamanlarda canimi sıkmaya baslamadi degil... ama yuzum allaha sukur iyiye gidiyo.. bu ay oyle bi sivilce ciktiki sag yanagimda daha once boyle birsey gormedim.. su an da iltihabi kurudu dokuldu ama yeri baya kirmizi leke kaldi.. umarim bunlarda gecer.. 10 gun sonra kontrole gidecem .. allahin izni ile 6. Aya gececem.. sizde ki durumlarda umarim iyi dir.. hepinize dayanma gucu ve sabir diliyorum ..

kızlar 4. aydayım.ama bu ay aknetrendi bıraktırdı zoratanine geçirdi doktor. akneternd bazı ciltlerde hafif kalabilyo dedi.

bende 4. ayıma girdim benim doktorumda ilacımı değiştirdi günde 2 kez acnegen 20 mg kullanmaya başladım. sende yan etkiler oldumu belkide yan etkilerimizden dolayı değiştirmiş olabileceğini düşünüyorum:26:

3.ayıma girdim canım sivilclrmde azalma var sadece küçük kırmızı lekeler kaldı hç.bir yan etksi olmadı okdr dudaklarmda kurumuyor ilk aylarda kurumştu şimdi yok
Benim de sadece biraz dudak kuruması var ama sivilcelerde kızarıklık var sizde de böyle bir durum var mı

bende 4. ayıma girdim benim doktorumda ilacımı değiştirdi günde 2 kez acnegen 20 mg kullanmaya başladım. sende yan etkiler oldumu belkide yan etkilerimizden dolayı değiştirmiş olabileceğini düşünüyorum:26:

yan etkiden değilde aknetrend bazı insanlarda hafif kalabiliyo dedi etki olarak

Benim de sadece biraz dudak kuruması var ama sivilcelerde kızarıklık var sizde de böyle bir durum var mı

Evet sivilcelrm iltihaplı değil.ama küçük kırmızı kırmızı içi boş elimi dokununca yüzüm pürüssüz ama o lekeler geçer inşallah tek sorun o kırmızılıklarr

Bugün 13. günüm henüz dudak ve burun kuruması haricinde yan etkisini görmesinii onlarda kremlerlee engelleneceek kadaar. Sabah aksam 20 mg kullaniyoruum ama yüzümde kuruma pul pul dökülme yook denicek kadar az bu tedavinin başnda olmamdan dolayı mı bu aradaa cildim ilaci kullanmadan önce aşırı yağlıydı

Bende aknetrent kullanıcısyım..2. ayım dolmak üzere..6 aylık bir tedavi olucağını söyledi doktorum.Ben sabah akşam yüzümü dove ile yıkıyorum.aynı zamanda güneş lekelerim olduğu için expigment kullanıyorum doktorumun tavsiyesiyle..expigmentin pek faydasını görmedim şuan..ama aknetrent kullanmaya başladığımdan bu yana sivilcelerim cok aşırı cıktı..özellkikle boyun kısmımda..bir arkadaşım bepanthen kullanıyormuş yuzune ma ben sadece dudaklarıma kullanıyorum..biraz beni bu konuda bilgilendirrseniz cok iyi olacak arkadaşlar..he birde bu ilaç tedavsinden sonra yüzdeki lekelrde gidiyormu ilacın etkisiyle..ne olr yardım edin ağustos ayında düğünüm var:44:

Bende aknetrent kullanıcısyım..2. ayım dolmak üzere..6 aylık bir tedavi olucağını söyledi doktorum.Ben sabah akşam yüzümü dove ile yıkıyorum.aynı zamanda güneş lekelerim olduğu için expigment kullanıyorum doktorumun tavsiyesiyle..expigmentin pek faydasını görmedim şuan..ama aknetrent kullanmaya başladığımdan bu yana sivilcelerim cok aşırı cıktı..özellkikle boyun kısmımda..bir arkadaşım bepanthen kullanıyormuş yuzune ma ben sadece dudaklarıma kullanıyorum..biraz beni bu konuda bilgilendirrseniz cok iyi olacak arkadaşlar..he birde bu ilaç tedavsinden sonra yüzdeki lekelrde gidiyormu ilacın etkisiyle..ne olr yardım edin ağustos ayında düğünüm var:44:

Merhaba bende 70 gündür kullanıyorum ve aşırı derece de sivilce çıktı ayni sekilde ağustos sonu düğünüm var ve inşallah geçer o zaman a kadar gunde 40 mg alıyorum siz kac mg alıyorsunuz

Merhaba bende 70 gündür kullanıyorum ve aşırı derece de sivilce çıktı ayni sekilde ağustos sonu düğünüm var ve inşallah geçer o zaman a kadar gunde 40 mg alıyorum siz kac mg alıyorsunuz

sabah 20. akşam 10 mg alıyorum. peki yüz temizliğini sen ne yapıyorsun.yüzüne bepanthen kullanıyormusn?

X