Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
sabah 20. akşam 10 mg alıyorum. peki yüz temizliğini sen ne yapıyorsun.yüzüne bepanthen kullanıyormusn?

Hayır sadece dudagıma hametan sürüyorum herhangi bir şey kullanmıyorum ek olarak yalnız iki güne bir elmayı dilim yapıp sivilce üzerine koyuyorum kızarıklıgi alsin diye siz birsey kullanıyor musunuz

yok bende sadece dudaklarıma bepanthen kullanıyorum okadar. sivilceler ve lekeler gecsin bir an önce.bazen aynaya bakmak istemiyorum:KK14:.sennde yüzünde lekelerin var m?

yok bende sadece dudaklarıma bepanthen kullanıyorum okadar. sivilceler ve lekeler gecsin bir an önce.bazen aynaya bakmak istemiyorum:KK14:.sennde yüzünde lekelerin var m?

Ilk baslarda çok fazla sivilce çıktı daha sonra onlar kurudu ama kırmızı kırmızı lekeler var elmanın iyi geldiğini söylediler o yüzden elma sürüyorum

Ilk baslarda çok fazla sivilce çıktı daha sonra onlar kurudu ama kırmızı kırmızı lekeler var elmanın iyi geldiğini söylediler o yüzden elma sürüyorum

ilk kez duydum elmayı. bir arkadaşım kullandı aknetrent i yüzüne bepanthen kullanıyor. sivilcelerine sürüyor..kuzenim kullandı doktoru yüzünü her akşam keselemsini söylemiş..ama ben öle bişi yapmıyorum..sadece sabah akşam dove kullanıyorum..dışarı çıkarken güneş koruyucumu kullanıyorum.yüzümde sivilce var fakat cok fazla da bir değişme yok gibi:KK14::KK14:

ilk kez duydum elmayı. bir arkadaşım kullandı aknetrent i yüzüne bepanthen kullanıyor. sivilcelerine sürüyor..kuzenim kullandı doktoru yüzünü her akşam keselemsini söylemiş..ama ben öle bişi yapmıyorum..sadece sabah akşam dove kullanıyorum..dışarı çıkarken güneş koruyucumu kullanıyorum.yüzümde sivilce var fakat cok fazla da bir değişme yok gibi:KK14::KK14:

Bana herhangi bir şey önermedi doktor kullan diye sadece hametan verdi birde aknilox diye krem verdi gece sür dedi bi sivilce yok iltihaplı ama izleri var kızarıklık var o kötü duruyor

Bana herhangi bir şey önermedi doktor kullan diye sadece hametan verdi birde aknilox diye krem verdi gece sür dedi bi sivilce yok iltihaplı ama izleri var kızarıklık var o kötü duruyor

Kızlar üzülmeyin, yüzünüzde sivilceden eser kalmayacak, lekelerin de zamanla açılacağını söylüyorlar.. Yeni sivilce çıkmayacağı için izler de yıllar geçtikçe tamamen yok olacaktır bence. Önemli olan çıkan sivilceleri oynamayın, cilt hassaslaştığı için daha çok iz kalabilir. Yan etkiler can sıkıcı olsa da sonuç harika... Sonuca odaklanın.
Benim tedavim biteli bir ay oldu, üç ay kullandım ve tedaviyi bitirdik çünkü cildim nerdeyse tamamen düzeldi. Şu an çok mutluyum yeni cildimle:))

Diger sitelere baktikca morelim bozuluyo iyi ki varsiniz :) yalniz bisey sorucam benim bugun ilk kutum bitti doktor basta bi kutu verdi ilk sefer 1 tane yaziliyo diyo bugun tekrar gittim 2 kutu yazdi ve 1 ay sonra gel dedi kontrolun 15 gun gecikmesinde skntı oluur mu acabaa ? Tedaviye baslarken her ay kontrol olcak demisti

Aknetrenti uzun süre kullanan biriyim.İlk önce cilt üzerinde kuruluk,dudak kuruluğu,burun kenarlarında kuruluklar oluşuyor.Fakat bünye alıştıktan sonra kuruluklar en aza iniyor.Sivilce dersen çıkmıyor.Fakat bıraktığınızda ikinci aydan itibaren sivilceler ufak ufak çıkmaya başlıyor.Cildimiz için güzel tedavi yöntemi iken karaciğerimiz için çok sakıncalı bir tedavi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aknetrent kullanıcısyım..2. ayım dolmak üzere..6 aylık bir tedavi olucağını söyledi doktorum.Ben sabah akşam yüzümü dove ile yıkıyorum.aynı zamanda güneş lekelerim olduğu için expigment kullanıyorum doktorumun tavsiyesiyle..expigmentin pek faydasını görmedim şuan..ama aknetrent kullanmaya başladığımdan bu yana sivilcelerim cok aşırı cıktı..özellkikle boyun kısmımda..bir arkadaşım bepanthen kullanıyormuş yuzune ma ben sadece dudaklarıma kullanıyorum..biraz beni bu konuda bilgilendirrseniz cok iyi olacak arkadaşlar..he birde bu ilaç tedavsinden sonra yüzdeki lekelrde gidiyormu ilacın etkisiyle..ne olr yardım edin ağustos ayında düğünüm var:44:
sivilcelerinde artış olması çok normal ilk aylarda büyük kırmızı akneli sivilceler çıkmaya devam ediyor hatta eskisindende cok tedavi ilerledikçe sicilcelerin çıkması bitiyor ciltteki kızarıklıklar ve lekeler kayboluyor güneş lekelerine gelince bende olmamasına rağmen doktoruma sorarak kullanmaya basladım bu ilacı kullanırken olabildiğince güneş ışınlarına mağruz kalmamamız gerekiyor yoksa o kırmızılıklar suratımızda kalabiliyor hem bunları önlemek hemde yeni güneş lekelerini önlemek olanlarında zamanla rengini açarak yok etmesine yardımcı olması adına kullanmakta büyük fayda var :))

sivilcelerinde artış olması çok normal ilk aylarda büyük kırmızı akneli sivilceler çıkmaya devam ediyor hatta eskisindende cok tedavi ilerledikçe sicilcelerin çıkması bitiyor ciltteki kızarıklıklar ve lekeler kayboluyor güneş lekelerine gelince bende olmamasına rağmen doktoruma sorarak kullanmaya basladım bu ilacı kullanırken olabildiğince güneş ışınlarına mağruz kalmamamız gerekiyor yoksa o kırmızılıklar suratımızda kalabiliyor hem bunları önlemek hemde yeni güneş lekelerini önlemek olanlarında zamanla rengini açarak yok etmesine yardımcı olması adına kullanmakta büyük fayda var :))

Sizin tedavini bitti mi? Durumunuz nedir?

selam şekerler....:KK1:
bnde 3 4 gün oldu başlayalı akne trent.. sabah 20 mg, akşm 10 mg alıyorum...
6 ay kullancaksın dedi doktr her ay kan tahlili yapp yazıcak ilacı...
dha öncden bu ilacı 2 ay kullanıp brakmıştım...üşenip doktrra gitmemştim:KK1:
o 2 ay kullandgımda sdce burun kanaması yapmştı...

su an dedgm gbi 3 gn oldu bi yan etki yok 1. ay sonunda falan belli olr herhalde yan etkler başlar...
ama kesin olrak bu 6 ayı btricem çok kötüü oldu yuzum kararlyım kızlar bu sefer....
hep birlikte bebek gbiii yüzmüz olr inşallh:21:

Merhaba, doktor bana ilk baş zoretenin sonrasında aknetrend verdi bide çok emin konuştu eczacın değiştirmiş falan diye. Bende de burun kanaması olmuştu. Doktor hiç bir şekilde tahlil yapmadı bana direk verdi ilacı. Bende manyak mıyım ben kullanıyorum dedim kendi kendime :KK70: Korktum ve 2 ayda bıraktım. Aradan 2 yıl geçti. Şuan yüzüm felaket. Tekrarlama durumu oldu mu? Başka bir doktora gitmeyi düşünüyorum ve yeniden verirler muhtemelen

Sizin tedavini bitti mi? Durumunuz nedir?

yaklaşık 100. gündeyim dudagımda kuruluk çok az burun kanaması ve bel ağrısı dışında bir problemim yok sivilcelerime gelince sırtımda dekoltemde boynumda olan sivilcelerin izi bile kalmadı tertemiz yüzümdede ara sıra tek tük çıkıyor onunda sigaradan kaynaklı olduğunu düşünüyorum kırmızı ufak tefek lekelerim kaldı sadece eskiden yüzüm girintili çıkıntılıydı şu anda pürüzsüz diyebilirim yani 3. ay için çok ilerleme katettim :) Senin soruna bu kadar net yanıt vermemin nedenide ergenlik dönemimdede kullanmıştım bu ilacı ve çok sorup araştırıyorum şu andada herkesten aldığım cevap ve benim 2. kullanışımdada yaşadıklarım bunlar :))

Merhaba, doktor bana ilk baş zoretenin sonrasında aknetrend verdi bide çok emin konuştu eczacın değiştirmiş falan diye. Bende de burun kanaması olmuştu. Doktor hiç bir şekilde tahlil yapmadı bana direk verdi ilacı. Bende manyak mıyım ben kullanıyorum dedim kendi kendime :KK70: Korktum ve 2 ayda bıraktım. Aradan 2 yıl geçti. Şuan yüzüm felaket. Tekrarlama durumu oldu mu? Başka bir doktora gitmeyi düşünüyorum ve yeniden verirler muhtemelen

kan tahlili yapmazlarsa sakın kullanma derim ben zorateninde aknetrentte birbirinin eşdeğeri ilaçlar o konu çok önemli değil fakat direk ciğerlerimizi etkileyen ve yan etkisi çok fazla olan bir ilaç benim doktorum kan değerlerimi görmeden ilaca başlamama dahi izin vermiyor her ay sonunda. Başlamanı tavsiye ederim ama 6 ay sonra aynaya baktığında eminim ki bu kadar yıl neden beklemişim diyeceksin ve kendine olan özgüvenin fazlasıyla yerine gelecek :))

peki lekelerin için ne kullandın ?

kan tahlili yapmazlarsa sakın kullanma derim ben zorateninde aknetrentte birbirinin eşdeğeri ilaçlar o konu çok önemli değil fakat direk ciğerlerimizi etkileyen ve yan etkisi çok fazla olan bir ilaç benim doktorum kan değerlerimi görmeden ilaca başlamama dahi izin vermiyor her ay sonunda. Başlamanı tavsiye ederim ama 6 ay sonra aynaya baktığında eminim ki bu kadar yıl neden beklemişim diyeceksin ve kendine olan özgüvenin fazlasıyla yerine gelecek :))

Bende o an bilinçsizlik işte doktor ya doğrusunu bilir dedim aldım kullandım direk. 2 ay sonunda bırakma nedenimde, hastanelik oldum inanılmaz bi baş dönmesiyle beraber bıraktım. Öğrencilik zamanlarıydı bide beslenme anlamında epey kötü günlerdi etkileri artırmış olabilir. Özgüven yerinde onda bi sıkıntım yok ama resmen canım yanıyor yüzüm acıyor alnım yanaklarım dayak yemişim gibi. Randevumu aldım yarın gidiyorum bakalım doktor ne diyecek :) İlacı ben istemeyi düşünüyorum. Çünkü başka şeyler etki etmiyor malesef. Kistli sivilce diyorlar ya hem öyle var, hemde iltihaplı :KK50: Çok teşekkür ederim canımm yardımların için. Yazdıklarını okumak iyi bir teşvik oldu, o anki yanlışı fark ettim. İnşallah bebek gibi bir yüzü kim istemez makyaj bile yapmam :KK52:

arkadaşlar merhaba 2. ayıma başladım bende. ilk başladığımda geçmez etmez derken bir ayı bitirmiştim bile. Şu anda cildim gayet iyi sivilce yok aktif lekeler var işte. siyah noktalarım var birde. cildimde soyulma var ara ara kızarıyor ama hametan yazdı doktorum o iyi geliyor şukurler olsun. tavsiyem kullanın ben cyüzümün her yerine sürüyorum hametan ı inşallah zararı olmaz. Göz kızarıklıgı kurulugu berbat herkes ağladım sanıyor. Bugünde çok burun kuruluğu var ve kanama olmuş azıcık :KK43: burun kuruluğu zorluyo beni bugün çok fena bunun için çözümü olan var mı?? Ne yapsam rahatlatır ::KK14::KK14::KK14: yardımmm :KK43:

Slm kizlar cok sukur 5. Ayimda bitti :))))) masallah diyelim tabi :))) yarin kontrole gidiyorum.. 6 . Aya gececem ve kabus 1 ay sonra bitecek :)))))

peki lekelerin için ne kullandın ?

şu anda tedavim devam ediyor lekelerime herhangi bir krem vermedi henüz ama daha önce annemin baskısından dolayı 6 ayı doldurmadan bırakmıştım tek tük lekeler kalmıştı o zaman imex adında bir krem vermişti doktor bende bir işe yaramadı düzenli kullanmama rağmen ama aynı kremi kullanan bir çok arkadaşım çok faydasını görmüşler sende ne tepki verir bilemiyorum anlayacağın :))

arkadaşlar merhaba 2. ayıma başladım bende. ilk başladığımda geçmez etmez derken bir ayı bitirmiştim bile. Şu anda cildim gayet iyi sivilce yok aktif lekeler var işte. siyah noktalarım var birde. cildimde soyulma var ara ara kızarıyor ama hametan yazdı doktorum o iyi geliyor şukurler olsun. tavsiyem kullanın ben cyüzümün her yerine sürüyorum hametan ı inşallah zararı olmaz. Göz kızarıklıgı kurulugu berbat herkes ağladım sanıyor. Bugünde çok burun kuruluğu var ve kanama olmuş azıcık :KK43: burun kuruluğu zorluyo beni bugün çok fena bunun için çözümü olan var mı?? Ne yapsam rahatlatır ::KK14::KK14::KK14: yardımmm :KK43:

burun kuruluğunu bende yaşadım 3. ayın sonunda doktor hametanı burnunun içinede sür dedi denedim memnunum işe yarıyor :) azıcık burun kanaması bendede oldu ama çok önemsemedim onun içinde nizonem diye bi ilaç verdi ama almadım henüz işe ne kadar yarıyor bilemiyorum o yuzden :)) sendede işe yarar umarım

X